Türk Telekom Bedava İnternet

Hediye İnternet Türk Telekom

Spread the love

Türk Telekom her zaman müşterilerini ön plana alarak, müşterilerini memnun edecek kampanyalar hazırlamaya devam ederken, hediye internet Türk Telekom tarafında da kullanıcılarına sürprizler olarak sunuluyor. Sürprizler hem faturalı hem de faturasız hat kullanan kullanıcılarına yönelik ayrı ayrı düzenleniyor.

Türk Telekom düzenli olarak her ay paketlerinde güncelleme yaparak, hediye internet Türk Telekom tarafından limit olarak 2 GB’dan 15 GB’a kadar olabiliyor. Bu nedenle Türk Telekom’a ait olan internet sayfasını düzenli olarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle yeni kampanyalardan hemen haberdar olarak hediye internet paketlerini kazanabilir ve kazandığınız internetle keyifli bir ay geçirebilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

İçindekiler

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri Nelerdir?

Hediye internet Türk Telekom kampanyalarından haberdar olmak için yazımızı okuyarak da bilgi sahibi olabilir ve tüm güncel kampanyaları öğrenerek, katılım şartlarına göre kampanyalara başvuruda bulunabilirsiniz.

15 GB Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası

2019 yılına özel hazırlanan 15 GB hediye internet Türk Telekom tarafından kullanıcılarının internet aşımı gibi bir sorun yaşamamaları için düzenlenmiş olup, 5GB ‘lık internet paketi alınması sonucunda 15 GB internet hediye edilmektedir.

İlginizi çekebilir;

1 GB Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası

1 GB hediye internet Türk Telekom tarafından faturasız hat kullanan kullanıcıları için düzenlemiştir. Kampanya katılmak için yapmanız gereken ise, telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’MOR HEDIYE’’yazarak 4545’e mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda hattınıza tek seferde 25 TL ve üzeri TL yüklemeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet
Hediye Internet Turk Telekom
Hediye Internet Turk Telekom

Hediye İnternet Türk Telekom Online İşlemler Kampanyası

Türk Telekom uygulaması olarak sunulan ‘’Online İşlemler’’ ile hediye internet Türk Telekom kampanyalarından bir tanesidir. Bu kampanya dahilinde 1 GB internet kazanmak için öncelikle ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirebilirsiniz ve uygulama üzerinden TL yüklemeniz sonucunda haftalık 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Hediye internet Türk Telekom tarafından yüklenmesi için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’1 GB KAZAN’’ yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

TL Yükleyerek Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası

Hediye internet Türk Telekom tarafından kullanıcıları için sunulmaktadır ve günlük 1 GB internet kazanmak için en az 15 TL kadar TL yüklemesi yapılması gerekmektedir. Bu kampanya her ay düzenli olarak yenilendiği için bazen kampa kapsamında 5 GB internet dahi hediye edilebilmektedir.

10 GB Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası

10 GB Hediye internet Türk Telekom kullanıcıları için televizyon reklamı kapsamında verilmektedir. 5555’e ‘’GIGA’’ yazarak mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kazanılan internet bir hafta boyunca 2 gün boyunca kullanılabilmektedir ve mesaj gönderimi sonrası sisteme üye olunması gerekmektedir.

4 GB Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası

4 GB hediye internet Türk Telekom tarafından yeni kullanıcıları için düzenlenen bir kampanyadır. Hediye internet kazanmak için mesaj bölümüne ‘’BALLI 4 GB’’ yazdıktan sonra 2070’e göndermeniz gerekmektedir. Böylelikle Türk Telekom abonesi olarak hem seçtiğiniz paket hattınıza yüklenirken 4 GB hediye internet paketinizde hattınıza yüklenmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Hat İptali Nedir, Nasıl Yapılır?

4.5 G Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası

Eğer hala 4.5G hizmetine geçmediyseniz, sim kartınızı Türk Telekom bayilerinden alarak 1 GB hediye internet Türk Telekom tarafından hattınıza yüklenir. Yüklemenin yapılabilmesi için yeni sim kartınızı aldıktan sonra mesaj bölümünden ‘’4.5G SIM’’ yazarak 5555’e göndermeniz gerekiyor.

5 GB Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası

Her ay Türk Telekom tarafından güncellenen 5 GB hediye internet Türk Telekom Kampanyası’na dahil olmak için mesaj bölümüne ‘’HEDIYE INTERNET’’ yazıldıktan sonra 5555’e gönderilir. Gönderilen mesaj üzerine size bilgilendirme mesajı gönderilir ve internet paketiniz hattınıza yüklenir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğiz. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu