Haberler

ING Bank Kimin? (ING Bank Güvenilir mi?)

ING Bank kimin? Bu konuda siz değerli kullanıcılarımıza ING Bank’ın kimin olduğunu açıklayıp bu konu ile ilgili bazı bilgiler sunacağız.

Spread the love

ING Bank kimin? Pek çok kişinin merak ettiği sorulardan birisi de bu olmakta. ING Bank, aslına bakarsak yabancı kökenli bir firma. Yani Türk firması değil fakat daha öncesinde Türk bankası olarak görev yapıyordu. Lafı çok uzatmadan hemen konunun detaylarına geçelim.

ING Bank Kimin

ING Bank Kimin? Güvenilir mi?

ING Bank, ING Group’a ait bir finansal kurum olarak yer alıyor. Banka, yalnızca Türkiye’de değil pek çok ülkede de hizmet sağlıyor. Hollanda merkezli bir şirket olan ING Group, Türkiye’de ilk olarak 2007 yılında hizmete başladı. 14 Aralık 2007 tarihinde Oyak Bank’a ait tüm hisseleri satın alan ING Group, o dönemden bu yana Oyak Bank’ın ismini ING Bank olarak sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Daha öncesinde Oyak Bank olarak bilinen, günümüzde ING olan bu bankanın Türkiye’deki yönetim ekibinde Mehmet Sırrı Erkan, Pınar Arbay, A. Canan Ediboğlu, Adrianus J. A. Kas ve Can Erol yer alıyor. Kullanıcılar bankanın güvenilir olup olmadığını da merak edebilir. Büyük bir sermayeye sahip olan ve dünya çapında kullanılan ING, güvenilir bir kurum olarak kullanıcıları karşılıyor.

ING Bank Kimin

ING Bank Satılıyor mu?

Daha öncesinde ülkemizde yer alan HSBC Bank ve UniCredit gibi bazı bankalar, Türkiye’den çekilerek ülkemizde aktif bir hizmet vermemeye başlamıştı. ING Bank ile ilgili de böyle bir duyumun var olduğu söyleniyor fakat henüz bunlar söylentiden ibaret. Ortaya atılan iddiaya göre ING, satış işlemleri yapıyor olabilir. Dediğimiz gibi henüz ortada kesin bir bilgi bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir – Fibabanka Kimin? (Fibabanka Devlet Güvencesi Var mı?)

ING Bank Kapanıyor mu? 2021

ING Bank kimin?” sorusunun yanı sıra ING Bank müşterisi olan kullanıcılar bankanın kapanıp kapanmayacağını da merak etmeye başladı. Şunu belirtmek gerekiyor ki ING ile ilgili eğer böyle bir durum gerçekleşirse büyük ihtimal hesaplar yeni bankaya aktarılacak. Yani bankadaki kullanıcı paralarına bir zarar gelmeyecek. Şimdilik bankanın kapanıp kapanmayacağı ile ilgili bir bilgi yer almıyor.

ING Bank ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır 2021?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu