Vodafone Bedava İnternet

Kaçırılmayacak fırsat! Vodafone 20 GB bedava internet

Spread the love

İçindekiler

Vodafone 20 GB Bedava İnternet

Vodafone, yeni gelen abonelerine özel 20 GB bedava internet hediye ediyor! Uygun tarifeleri ile karşımıza çıkmaya devam eden Vodafone, daha geniş abone kitlesine ulaşma hedefleri doğrultusunda bu kez de Vodafone 20 GB bedava internet kampanyası ile dikkat çekiyor. Gelin hep beraber bu kampanya ile ilgili detayları inceleyelim…

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Nedir?

Vodafone 20 GB bedava internet kampanyası, yeni gelen abonelere özel olarak hazırlanmış bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. Numarasını Vodafone operatörüne taşıyan veya Vodafone üzerinden yeni hat alan aboneler, bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Peki bu kampanyadan yararlanmak için ne yapmak gerekiyor? Bunun cevabı için sizi bir alt başlığımıza davet ediyoruz…

Vodafone 20 GB bedava internet

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 20 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilmeniz için yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere Vodafone’a hattınızı taşımış olmanız veya Vodafone’dan yeni bir hat almış olmanız gerekiyor. Bu iki kriterden birisini son 30 gün içerisinde gerçekleştirmiş olmanız, kampanyaya katılmanıza yetiyor. Üyelik işlemlerinizin gerçekleştirilmesinin ardından, Vodafone Yanımda uygulamasını mobil cihazınıza indiriyor ve ‘Ek Paketler’ kısmına gidiyorsunuz. Burada sizi 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 20 GB bedava internet bekliyor.

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Ücretli mi?

Vodafone 20 GB bedava internet kampanyasından herhangi bir ek ücret ödemeksizin faydalanabiliyorsunuz. Son 30 günde yeni Vodafone abonesi olan herkes bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Gates of Olympus Oyna

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone 20 GB bedava internet kampanyası, son 30 gün içerisinde hattını Vodafone’a taşıyan veya yeni hat sahibi olan kişiler için sunulmuştur. Bu kampanyadan kazanacağınız 20 GB internetinizi 1 ay boyunca yurt içinde olmak üzere dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Vodafone Hoş geldin Hediyesi 20 GB Bedava İnternet

Vodafone hoş geldin hediyesi 20 GB bedava internet kampanyası, numarasını Vodafone operatörüne taşıyanların yanı sıra yeni hat sahiplerinin faydalanabileceği bir uygulama olarak önümüze çıkıyor. Bu kişilerin yanı sıra, faturasız Vodafone aboneliği bulunup faturalı hatta geçiş yapanlar da kampanyadan faydalanabiliyor. Son 30 günde bu işlemleri gerçekleştirenler, Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan ‘Ek Paketler’ kısmından hediye internetlerini alabilirler. Tamamen ücretsiz olan 20 GB bedava internet yurt içinde 1 ay boyunca kullanılabilir.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Buraya Tıklayın!

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ramazan Paketi 20 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone Ramazan Paketi 20 GB kampanyasından tüm aboneler yararlanabiliyor. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz hediye 20 GB internetinizi Vodafone Yanımda uygulamasından alabilirsiniz. (Kampanya Ramazan ayı boyunca geçerli olup, süresi bitmiş olabilir.

Vodafone 20 GB bedava internet

Vodafone Bedava 5 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava 5 GB kampanyasından yararlanabilmeniz için Vodafone abonesi olmanızın yanı sıra Vodafone Yanımda uygulamasını mobil cihazınızda bulundurmanız gerekiyor. Bu uygulamada bulunan ‘Ek Paketler’ sayfasından bedava 5 GB hediyesini alabilirsiniz. Bir defaya mahsus alınabilecek bu hediye internetinizi 7 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi

Vodafone 15 GB Kazan Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 GB kazan kampanyası, Vodafone’un 2020 yılında piyasaya çıkardığı dikkat çekici kampanyalardan biridir. Bir arkadaşınızı veya tanıdığınızı Vodafone abonesi olmaya davet ederek, her ay 5 GB olacak şekilde toplam 15 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Hediye İnternet Nasıl Alabilirim?

Vodafone hediye internet kazanmak için kullanıcılarına birçok farklı yöntem sunuyor. Kısa mesajlar ile hediye internetler kazanabiliyorsunuz. En yaygın olan hediye internet kazanma yolunun ise Vodafone Yanımda uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. Burada yer alan hediye çarkını her hafta çevirerek onlarca hediye internet paketinden birine sahip olabilirsiniz.

Vodafone 20 GB 20 TL Nasıl Yapılır?

Vodafone 20 GB 20 TL kampanyası, faturasız hat kullanan aboneler için hazırlanmıştır. İnternet ihtiyacı fazla olan faturasız Vodafone kullanıcıları, bu kampanya sayesinde 20 TL gibi uygun bir fiyatla 20 GB internete sahip oluyorlar. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak bu kampanyadan siz de faydalanabilirsiniz!

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Buraya Tıklayın!

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet

Evde Kal 20 GB Bedava İnternet Hediye

Evde kal 20 GB bedava internet hediye kampanyası, pandemi süreci boyunca hizmetinizde olacak. Türk Telekom operatörü tarafında sunulan bu kampanyadan, Türk Telekom Efsane Tarifelerinden birine sahip olanlar yararlanabiliyor. Türk Telekom Efsane Tarifelerinden herhangi birini satın almanızın ardından evde kal 20 GB hediyesine sahip olabiliyorsunuz.

Vodafone 20 GB bedava internet

Dijitale Özel 20 GB 20 TL

Vodafone’un dijitale özel 20 GB 20 TL tarifesine, Vodafone Yanımda uygulamasının ek paketler kısmındaki ‘Sana Özel Paketler’ bölümünden ulaşabilirsiniz. Bir ay boyunca kullanabileceğiniz ve otomatik olarak yenilenmeyecek olan 20 GB internete 20 TL gibi uygun bir ücretle sahip olabiliyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone bedava internet 2020 yılında da abonelerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulamasının yanı sıra belirli kampanyalara kısa mesaj yoluyla da katılarak bedava internet kazanma şansı yakalıyor. Vodafone Yanımda uygulamasındaki hediye çarkını çevirerek her hafta hediye GB’lar kazanma şansı bulunan aboneler, belirli zamanlarda çıkarılan kampanyalar ile de bedava internet kazanma şansına sahip oluyor.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

34 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu