Bimcell Bedava İnternet

Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell GSM operatörü ‘’Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ düzenleyerek abonelerine tanıtım amaçlı birçok fırsat sunmaktadır. İnternet paketleri dışında konuşma ve SMS paketleri de hediye eden BİMcell faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına sürprizler yapmaktadır.

Aboneleri için hazırladığı ayrıcalıkları paketlere ilave olarak ’Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ kapsamında bol bol GB dağıtmaktadır. Kampanyalara katılarak kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedebilir ve fatura derdine düşmeden keyifle internete girebilirsiniz. Üstelik kampanyalara katılım çok kolay olmakla birlikte bedava internet paketlerinin kullanım süresi kampanyalara göre değişiklik göstermektedir.

BİMcell  5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Faturasız hat kullanan aboneleri için ‘’Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ bünyesinde sunduğu ‘’5 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ ile abonelerinin internet ihtiyacını karşılayan BİMcell, aynı zamanda 500 SMS de hediye etmektedir. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken ise, hattınıza 40 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmaktır. Kampanya tek sefer için geçerli olmamakla birlikte yaptığınız TL yüklemeleriniz için geçerli olmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet APN

Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell’den Yeni Müşterilerine Özel 9 GB Bedava İnternet Kampanyası

Abone sayısını artırmak isteyen BİMcell ‘’Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ içerisinde yeni abonelerine özel kampanya da düzenlemektedir. BİMcell’den yeni hat alan ya da numarasını BİMcell’e taşıyan aboneler için hazırlanmış kampanya kapsamında 9 GB BİMcell bedava internet paketi ile birlikte 300 dk konuşma ve 300 SMS paketi de hediye edilmektedir. Üstelik konuşma ve SMS paketi her yön için rahatlıkla kullanılabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

BİMcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

’Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ arasında yer alan kampanya ile BİMcell, hem abonelerinin daha hızlı bir şekilde internete girmelerini sağlarken hem de internete fatura aşım derdi olmadan girebilmelerini sağlamaktadır.

Kampanyaya katılım için faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin 3G uyumlu olan SİM kartınızı 4.5G uyumlu SİM kartla değiştirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra yeni SİM kartınızı kullanmanız ile birlikte 30 GB BİMcell bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet 2020

BİMcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

BİMcell mevcut olan abonelerini memnun etmek için ‘’Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ hazırlamakta ve faturasız hat kullanıcılarına özel 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Kampanyaya katılım için hattınıza 25 TL ve üzeri TL yüklemeniz durumunda 1 GB bedava internet paketine ilave olarak 500 SMS paketi de hediye edilmektedir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu