Türk Telekom Bedava İnternet

Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

‘’Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları’’ ile GSM operatörü Türk Telekom abonesi olan kullanıcılarına internet hediye eden Türk Telekom, faturalı ve faturasız hat kullanan tüm abonelerine hitap etmektedir. Düzenlediği kampanyalar sayesinde abonelerinin internet sorununa çözüm üretmeyi amaçlayan Türk Telekom, dağıttığı paketler sayesinde abone sayısını da her geçen gün artırmaktadır.

Kasım 2020 Türk Telekom bedava internet kampanyaları sayesinde rahatça paylaşım yapmak ve internette gezinmek istiyorsanız, kampanya detaylarına yazımızdan ulaşarak katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Otomatik Fatura Talimatına 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Türk Telekom bedava internet kampanyaları arasında olan kampanyaya faturalı hat kullanıcıları katılabilmektedir. Kampanyaya katılım için faturanızı ödemek için Online İşlemler ya da Türk Telekom internet sitesi ile bankalar üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli olmaktadır. Daha sonra haftalık kullanabilmeniz için 2 GB Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Türk Telekom bedava internet kampanyaları olarak sunulan ‘’Sil Süpür 30 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ na katılım için öncelikler telefonunuza Türk Telekom uygulaması olarak sunulan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulamada bulunan ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynayarak 30 GB’a kadar bedava internet kazanabileceğiniz gibi, bedava konuşma ve SMS paketleri ile Muud Premium üyelik farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından hazırlanan ‘’Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları’’ arasında yer alan ‘’BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası’’na katılım için öncelikle ‘’BTK Online’’ adı verilen eğitim portalını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Eğitim portalında kullanabileceğiniz 6 GB Türk Telekom bedava internet paketini alabilmek için ‘’BTK Akademi’’ yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları mesaj gönderdikten sonra internet paketleri hatlarına otomatik yüklenecektir. Paket kullanımları aylık olmakla birlikte paketin yenilenmesini istemeniz durumunda aylık süre dolmasına yakın ‘’BTK Akademi’’ yazarak yeniden SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Temmuz 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Hoş Geldin 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ailesine katılan yeni abonelerini de unutmayan Türk Telekom, ‘’Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları’’ olarak düzenlediği kampanyalar kapsamında  ‘’Hoş Geldin 15 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ ile 15 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Yeni gelen abonelerine internet paketi dışında 750 dk konuşma ve 750 SMS paketi de hediye eden Türk Telekom, 3 ay boyunca 30 TL ve üzeri yükleme yapan abonelerine 3 ay boyunca 15 GB Türk Telekom bedava internet paketi yüklemeye devam edecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Selfycard 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

‘’Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları’’ olarak düzenlenen son kampanya ise, Selfy’li olan abonelerine özel düzenlenmiştir. ‘’Türk Telekom Selfycard 5 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ ile Selfy’li olan aboneler için hazırlanan ‘’Selfycard’’ ile yüklediğiniz bakiye kadar alışveriş yapabiliyor ve  ön ödemeli ‘’Selfcard’’ sahibi olarak kartınızı aktif hale getirmeniz durumunda haftalık kullanım için 5 GB Türk Telekom bedava internet paketi de hattınıza tanımlanmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

8 Yorum

  1. Fazlasıyla güzel kampanyalar var bunları gerçekten takip edip bulmanız da çok tebrik edilesi bir şey bu sayede onlarca GB kazanmışımdır belki de başarılarınızın devamını diliyorum

  2. Çok güzel uygulamalar var ben çok memnunum türktelekom ailesinden sizleride tavsiye ederim ıyi aksamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu