Turkcell Bedava İnternet

Kasım 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

Kasım 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

GSM şirketleri içerisinde çok fazla tercih edilen Turkcell, Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları ile abonelerinin internet ihtiyacını sorununu çözmeyi hedeflemektedir. Kampanyalar sayesinde internet kazanmak için hangi uygulamalara ihtiyacınızın olduğunu öğrenmek ve katılım koşullarını öğrenmek için yazımızı okuyabilir ve faturalı ya da hazır kart kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları ile internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları arasında yer alan ‘’Turkcell Rahat Haydi 3 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ na katılım sağlamak için Turkcell Rahat tarifelerinden birine geçmeniz yeterli olmaktadır. Turkcell abonesi olmayan ve Turkcell’e geçmeyi planlayan abonelerinde katılabileceği kampanya kapsamında abonelerine aylık 3 GB olmak üzere 12 ay boyunca bedava internet hediye edilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte faturalı ve hazır kart abonelerinin katılım sağlayabileceği Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları arasındadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Rahat Paycell Ödeme 1 GB İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları olarak sunulan ‘’Turkcell Rahat Paycell Ödeme Kampanyası’’ sayesinde 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için öncelikle ‘’Rahat Tarifeleri’’nden birine geçiş yaptıktan sonra fatura ödeme işlemini ‘’Paycell’’ üzerinden yapmanız durumunda bedava internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır.

Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli bir kampanya olup, faturalı kart abonelerinin katılım sağlayabileceği Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları içerisinde yer almaktadır.

Kasım 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yaani Mail Gönder 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları içinde yer alan ‘’Yaani Mail Gönder Kampanyası’’na katılım sağlamak için öncelikle BİP uygulamasının akıllı telefonunuzdan Play Store ya da App Store üzerinden yüklenmesi olması gerekmektedir.

‘’BİP’’ uygulaması indirildikten sonra üzerinde bulunan ‘’Keşfet’’ bölümünde bulunan ‘’#senyapdiye’’ kanalını takip etmeniz ve “Görevden GB Şansı”  butonu çıkınca basmanız gerekmektedir. Daha sonra “Haftanın Görevi” bölümü açılacak olup, e-posta oluşturmanız ve bu e-posta adresinden en az 3 kez mail göndermeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet 2020

Görevi tamamlamanız durumunda günlük kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet paketi Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Kart Kayıt 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları olarak değerlendirebileceğiniz bir diğer kampanya ise, ‘’Turkcell Kart Kayıt Bedava İnternet Kampanyası’’ dır. Hazır kart aboneleri için hazırlanan kampanyaya katılım için Turkcell internet adresi ya da ‘’ Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden banka kartı ya da kredi kartı tanımlamanız gerekmektedir. Daha sonra internet adresi ya da ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden paket veya TL yüklemesi yapmanız durumunda haftalık kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet paketi hattınıza Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında yüklenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava GB İnternet Kampanyası

Turkcell GSM operatörü uygulamaları arasında yer alan Fizy sayesinde hem sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını rahatlıkla dinleyebilir hem de bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları arasındaki ‘’Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası’’ na katılım için Turkcell Fizy Premium abonesi olmanız gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet Programı

Turkcell GNÇ Çatlat 8 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında sunulan ‘’Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kazan Kampanyası’’ na katılım için öncelikle yenilenmiş olan Turkcell GNÇ uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulama üzerinden haftada 2 gün yumurtaları çatlatmanız durumunda 8 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli bir olacak kampanya faturalı kart ve hazır kart abonelerinin katılım sağlayabileceği Kasım 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları arasında yerini almaktadır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu