Vodafone Bedava İnternet

Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

İçindekiler

Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Abonelerinin internet ihtiyacını gidermek amacıyla düzenli kampanyalar düzenleyen Vodafone, Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile Kasım ayına özel bol bol GB dağıtmaktadır. Bedava internet paketleri kazanmak için faturalı ya da hazır kart abonesi olmanız fark etmeksizin, Vodafone uygulamalarını kullanmanız ya da tarifeler içerisinden seçim yapmanız gerekmektedir.

Kasım 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında bedava internet sahibi olmak için yazımızı okuyabilir ve katılım koşullarını gerçekleştirerek rahatça internet kullanabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum Testi 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları içerisinde olan ve abonelerden çok fazla ilgi gören ‘’Vodafone Seviyorum Testi’’ sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone abonesi olarak ‘’Vodafone Seviyorum’’ testini tamamlamanız ve Vodafone’nun yönlendirdiği sayfada size sorulmuş olan soruları cevaplamanız durumunda 3 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Yanımda GB Bedava İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları arasında yer alan ‘’Vodafone Yanımda GB Bedava İnternet Kampanyası’’ ile internet kazanmak için öncelikle ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını hemen telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra ‘’Fırsatlar Dünyası’’ sekmesini tıklayarak hediye çarkını çevirerek bedava internet paketlerinin sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Operatörlerin Kasım 2020 Kampanyaları

Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone 4.5G ile 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

2020 yılının son gününe kadar devam edecek olan ve Kasım 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları arasında bulunan ‘’Vodafone 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ na katılım için hattınızı öncelikle 4.5G ile uyumlu hale getirmek için yeni SİM kart almanız gerekmektedir. Faturalı ya da hazır kart kullanıcısı olmanız fark etmeksizin kampanyaya katılım için SİM kartınızı değiştirdikten sonra mesaj bölümünden ‘’4.5G’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone Arkadaşını Davet 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları için katılım sağlamak için faturalı hat sahibi olduktan sonra arkadaşlarınızı faturalı Vodafone hat kullanıcısı yaparak 2 ay kullanabileceğiniz 15 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Tüm bu işlemlere başlamadan önce ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yaparak ‘’Menü’’ bölümünden yapmanız gereken “Arkadaşlarını Davet Et” butonunu tıklayarak arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz daveti arkadaşlarınızın kabul etmesi durumunda internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Abonelerine ‘’Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları’’ düzenleyen Vodafone, kağıt kullanımındaki israfı azaltmak için faturalı hat kullanan abonelerine özel ‘’e-fatura’’ sistemini hazırlamıştır. Bu sisteme geçiş yapan aboneler faturalarını e-mail ya da SMS olarak alırken doğayı korumaya da destek olmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Doğayı korumak ile birlikte bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız, telefonunuzun mesaj ‘’EFATURA’’ yazarak boşluk bırakıp mail adresinizi yazıp 7000’e SMS göndermeniz durumunda 1 GB bedava internet paketi de hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Red’e Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları arasında bulunan ‘’Vodafone Red’e Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyası’’na katılım sağlayarak aylık kullanabileceğiniz 20 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bunun için öncelikle Vodafone hat kullanıcısı olmanız ve Red ya da Red’li Genç tarifelerinden herhangi birine geçiş yapmanız gerekmektedir.

Tarifenizi belirledikten sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasında bulunan ‘’Ek Paketler’’ menüsünden 20 GB Vodafone bedava internet paketinizi alabilirsiniz.

Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Uyumlu Tarifelerinden Hoşgeldin 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları ile abonelerine bedava internet kullanma hakkı sunan Vodafone, Vodafone Uyumlu tarifelerinden herhangi birine geçiş yapan abonelerine aylık kullanım için ‘’Hoşgeldin’’ hediyesi olarak 10 GB bedava internet vermektedir.

Yeni hat alarak ve numarasını Vodafone’a taşıyan aboneler ile faturasız hattan faturalı hat kullanımına geçen aboneler ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına girerek ‘’Ek Paketler’’ menüsünden hediyelerini alabilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Gates of Olympus Oyna

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Yeni Gelenlere Aylık 5 GB 12 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası

Kasım 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında yeni abonelerini unutmayan Vodafone, Vodafone faturalı hat tarifelerinden birine geçen yeni abonelerine aylık 5  GB bedava internet paketi hediye etmektedir.

Üstelik aylık 5 GB bedava internet paketi 12 ay boyunca yenilenmektedir. Kampanyaya katılım için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasında bulunan ‘’Ek Paketler’’ menüsünü tıklayarak bedava internet paketinizi her ay düzenli olarak alabilirsiniz.

Vodafone FreeZone’lu Olana 4 GB Bedava İnternet

Vodafone tarafından hazırlanmış olan Kasım 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları içerisinde bulunan ve 26 yaş altı abonelerine hitap eden kampanya ile aylık 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Yeni hat alarak ya da numaranızı Vodafone’a taşıdıktan sonra Vodafone FreeZone ailesine katılıp, kendinizi uygulama üzerinden tanımlamanız gerekmektedir. Daha sonra günlük kullanabileceğiniz 1 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza otomatik yüklenecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu