Türk Telekom Bedava İnternet

Mayıs 2023 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Spread the love

Mayıs 2023 Türk Telekom bedava internet paketleri ile Türk Telekom hem Ramazan ayı olması sebebiyle hem de korona virüs salgını nedeniyle evde kalmak zorunda kalan abonelerini memnun etmeye çalışmaktadır. Evde kalma süresinin artması nedeniyle internet kullanımı sürekli olarak artış gösterirken, Türk Telekom abonelerinin internet ihtiyacını karşılamak ve yüklü faturalar ödemelerini engellemek adına bedava internet paketleri hazırlarken, kampanyalara faturalı ve faturasız tüm Türk Telekom aboneleri katılabilmektedir.

Ayrıca Türk Telekom korona virüs salgını nedeniyle tedbir amaçlı okulların kapalı olmasından dolayı öğrencileri düşünen Türk Telekom, Mayıs 2023 Türk Telekom bedava internet paketleri kapsamında EBA ve YÖK öğrencileri için kampanyalar düzenlemektedir.

İçindekiler

Türk Telekom ile 4.5G’ye Geçene 30 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom tarafından aboneleri için sunulan kampanyalardan biri 4.5G kampanyası olmakla birlikte kampanyaya katılan aboneler 30 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Mayıs 2023 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında olan 30 GB internet paketini kazanmak için öncelikle 3G’ye uyumlu olan sim kartınızı değiştirerek, 4.5G uyumlu sim kartınızı Türk Telekom Bayileri’nden almanız gerekmektedir. Bireysel faturalı ve faturasız tüm Türk Telekom abonelerinin katılabileceği kampanya ile kazanılan 30 GB internet paketinin kullanımı aylık olmakla birlikte, kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.

İlginizi çekebilir;

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2022

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2023 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yer alan ve Ramazan Ayı için sunulan 1 GB bedava internet paketi kampanyasına faturalı ve faturasız tüm aboneler katılabilmektedir. Kampanyaya katılım sağlamak için abonelerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapması gerekmektedir. Şayet uygulamaya henüz sahip değilseniz, App Store ya da Play Store aracılığıyla uygulamayı hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra katılım işlemlerini gerçekleştiren tüm abonelere Ramazan Ayı boyunca kullanabilecekleri 1 GB bedava internet paketi yüklenecek olup, bilgilendirme mesajı da gönderilecektir.

Türk Telekom Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2023 Türk Telekom bedava internet paketleri içerisinde yer alan ve üniversite öğrencileri için sunulan paket kapsamında 6 GB internet hediye edilecektir. Üniversite öğrencilerinin uzaktan eğitim sürecinden mahrum kalmamaları adına sunulan paket aylık kullanım için sunulmakta olup, kampanya 3 ay boyunca devam edecektir. 6 GB bedava internet paketi otomatik olarak yüklenecek olup, Yükseköğretim Kurulu tarafından sunulan uzaktan eğitime destek olmak amacıyla hazırlanmış bir pakettir.

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2023 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında da yerini alan Sil Süpür 30 GB bedava internet kampanyası ile Türk Telekom aboneleri kazanmaya devam etmektedir. Her hafta yenilen Sil Süpür hediyelerini kazanmak için yapmanız gereken ise, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Böylelikle uygulamaya giriş yaparak ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynayarak eğlenirken bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bedava internet paketleri dışında sınırsız konuşma, Muud Premium üyeliği gibi farklı hediyelerde aboneler için sunulmaktadır. ‘’Sil Süpür’’ oyunu için hediyeler her hafta Çarşamba ve Cuma günleri yenilenmekte olup, detaylar hakkında Online İşlemler uygulaması aracılığıyla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Temmuz 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom EBA Kampanyası ile 8 GB Bedava İnternet Paketi

Salgın nedeniyle okulların kapatılması üzerine öğrencilerin derslerinden geri kalmaması adına Türk Telekom desteğiyle öğrenci ve öğretmenlerin EBA mobil uygulaması üzerinden içeriklere ulaşması ve ders yapmaları sağlanmaktadır. Milli, Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanmış olan EBA mobil uygulaması kapsamında sunulan Mayıs 2023 Türk Telekom bedava internet paketleri almak için ‘’EBA’’ yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2023 Türk Telekom bedava internet paketleri sunan bir diğer uygulama ise, Arayanı Bil Plus servisi olmakla birlikte servise üye olan aboneler hiçbir aramayı kaçırmazken 1 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. ArayanıBil Plus servisi için aylık abone olan kullanıcılar haftalık kullanım için 1 GB bedava internet paketi kazanırken; servise 6 aylık abone olan kullanıcılar ise aylık kullanım için 1 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. ArayanıBil Plus servisine aylık abone olmak için ‘’PLUS’’ yazarak 7065’e SMS gönderebilir ya da 6 aylık servis aboneliği için ‘’PLUS’’ yazarak 7066’ya SMS gönderebilirsiniz. SMS gönderimi ardından 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanacak ve detaylar için bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Türk Telekom Hoş Geldin 15 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2023 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yer alan ve abonelerine 15 GB bedava internet kazandıran ‘’Hoş Geldin 15 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ kapsamında yeni Türk Telekom’lu olan abonelere ilk ay için 15 GB bedava internet paketi dışında 750 dk. konuşma ile 750 SMS paketi hediye edilmektedir. Faturasız hat kullanıcılarına özel kampanya faydaları bununla sınırlı kalmazken, 3 ay boyunca 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinize de 15 GB bedava internet paketi hediye edilecektir. Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken ise, Türk Telekom Bayileri’nden yeni bir hat almak ya da numaranızı Türk Telekom GSM operatörüne taşımanızdır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone EBA İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom Selfycard 5 GB Bedava İnternet Paketi

Mayıs 2023 Türk Telekom bedava internet paketleri olarak değerlendirebileceğiniz bir başka kampanya ise, Türk Telekom Selfy’li aboneler için düzenlenmiştir. Türk Telekom Selfycard 5 GB Bedava İnternet Kampanyası sayesinde SelfyCard kullanan aboneler bedava internet kullanım hakkı kazanmaktadır. Bunun için SelfyCard sahibi olduktan sonra istediğiniz kadar bakiye yükleyerek, istediğiniz yerde harcama yapabilir ve aktif olarak kartı kullandığınız için haftalık kullanım için 5 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu