Haberler

Netflix Yıllık Üyelik Ücreti 2021

Netflix yıllık üyelik ücreti 2021 yılında da merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda Netflix’in yıllık ücretlerinden söz etmek istiyoruz.

Spread the love

Netflix, günümüzün en çok tercih edilen platformlarından birisi. Bundan dolayı Netflix yıllık üyelik ücreti de merak ediliyor. 2021 yılı ile birlikte Netflix üyelik ücretlerinin ne kadar olduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. Temel paket aylık 26,99 TL olarak yer alırken standart paket aylık 40,99 TL ve özel paket aylık 54,99 TL olarak belirtiliyor.

Temel pakette aynı anda 1 izleme, sınırsız film ve dizi ve bütün cihazlarda izleme mümkün. Standart pakette bu özelliklere ek olarak 2 cihazda izleme ve HD seçeneği mevcut oluyor. Özel pakette ise 4 cihazda izleme ve ultra HD özelliği aktif oluyor.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Netflix Yıllık Üyelik Ücreti

Netflix Yıllık Üyelik Ücreti 2021 Öğrenci

Netflix üyelik fiyatı yanı sıra öğrenci paketi ücretlerinin ne kadar olduğu da pek çok kullanıcının sorduğu bir soru olmakta. Bu konuda şunu söylemeliyiz ki Netflix, öğrenci aboneliği sunmadığı için öğrenciler normal paketlerden birini seçmeli. En uygun paket 26,99 TL olarak yer alıyor.

İlginizi Çekebilir – Erkek Sevgiliye Sorulacak Sorular

Netflix üyelik ücreti 2021 2 kişilik

Netflix yıllık üyelik ücreti 2 kişilik olarak da merak ediliyor. Kullanıcılar temel paket yerine standart pakete sahip olduklarında 2 kişi birden film ve dizi izleyebiliyor. Standart paket aylık 40,99 TL fiyat etiketine sahip.

Netflix Yıllık Üyelik Ücreti

Netflix üyelik ücreti 2021 4 kişilik

Netflix ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer konu üyelik ücretlerinin 4 kişilik pakette ne kadar olduğu. Netflix üyeliği almak isteyen bir kişi 4 kişi birden video izlemek istediğinde aylık 54,99 TL ödeyerek özel paketten yararlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir – Kaçırılmayacak fırsat! Vodafone 20 GB bedava internet

Netflix Paketleri 2021

Netflix, 3 farklı pakete ev sahipliği yapıyor. Bunlar temel paket, standart paket ve özel paket olarak belirleniyor. Yukarıda da anlattığımız gibi her paketin kendine has özellikleri bulunuyor. Özellikle birden fazla cihazda izleme ve video kalitesi gibi farklılıklar paketleri birbirinden ayıran önemli özellikler.

Netflix yıllık ücreti ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell Yeni Yıl Hediyesi

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu