Haberler

Operatörlerden 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Spread the love

Operatörlerden 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Tüm dünya için zorlu bir 2020 yılından sonra umutla beklenen 2021 yılına girmeye az bir zaman kala abonelerini mutlu etmek isteyen GSM operatörleri, operatörlerden 2021 yılbaşı hediyesi kapsamında sürprizler hazırlanmaktadır. GSM operatörleri bedava internet paketlerinden konuşma paketlerine kadar farklı hediyeler hazırlarken, Vodafone farklılık yaparak çekiliş kampanyası düzenleyerek abonelerine arabadan akıllı bilekliğe kadar farklı hediyeler kazanma fırsatı sunmaktadır.

Operatörlerden 2021 yılbaşı hediyesi kazanmak istiyor ve hediyelerinizle sevdiklerinize yakınlaşabileceğiniz güzel bir yıla girmek istiyorsanız, yazımızı okuyarak kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Turkcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Turkcell 2021 Yılbaşı Hediyesi

Abonelerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak yılbaşı için özel paketler hazırlayan Turkcell, Turkcell 2021 yılbaşı hediyesi almak isteyen aboneleri içinde ‘’Turkcell Pasaj’’ online alışveriş sitesini hazırlayarak küçük ev aletlerinden akıllı telefonlara kadar birçok ihtiyacı uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Ayrıca ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması ile yılbaşına özel bedava hediyeleri aboneleri için hazırlayan Turkcell, ‘’Hediye Havuzu’’ menüsünden hediye kataloğu sunarak internetten SMS paketlerine kadar farklı hediyeleri abonelerinin seçimine sunmaktadır. Hediyeler abonelerin Turkcell ailesinde olma süreleri dikkate alınarak hazırlanırken, Turkcell abonesi olarak sizin ‘’Hediye Havuzu’’ndan ihtiyacınız olan hediyeyi seçerek Turkcell 2021 yılbaşı hediyesi paketinizi en geç 6 ay içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Coca-Cola Daha Daha Bedava İnternet

10 yıl ve üzeri hiç ara vermeden Turkcell abonesi iseniz ve ihtiyaçlarınıza dikkate alarak;

 • 3 tane haftalık 2 GB internet,
 • 3 tane aylık 500 dakika konuşma,
 • 3 tane aylık 1000 SMS,
 • 3 tane haftalık 5 GB sosyal medya paketlerinden birini Turkcell 2021 yılbaşı hediyesi olarak seçebilirsiniz.

10 yıldan daha az süre hiç ara vermeden Turkcell abonesi iseniz ve ihtiyaçlarınıza dikkate alarak;

 • 3 tane haftalık 1 GB internet,
 • 3 tane aylık 200 dakika konuşma,
 • 3 tane aylık 500 SMS,
 • 3 tane haftalık 2 GB sosyal medya paketlerinden birini Turkcell 2021 yılbaşı hediyesi olarak seçebilirsiniz.

Hediyelerinizi ‘’Hediye Havuzu’’ sayfasından seçebileceğiniz gibi  ‘’HAK KULLAN’’ yazarak 2200’a kısa mesaj gönderip de kullanma şansınız bulunmaktadır.

Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi

Abonelerine her zaman kampanyalar hazırlayarak ihtiyaçlarına göre internetten SMS paketlerine kadar farklı hediyeler sunan Türk Telekom 2021 yılbaşı hediyesi olarak da aboneleri için bedava internet paketleri sunarken, tarifenize ya da faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olmanıza göre yılbaşı hediye seçiminizi yapabilirsiniz.

 • Selfy Mor 1 GB Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi

Genç ve Selfy abonesi olan kullanıcılarına Türk Telekom, Türk Telekom 2021 yılbaşı hediyesi olarak bedava internet paketi hazırlamaktadır.  Siz de Selfy abonesi iseniz, 1 GB bedava internet paketinizi almak için ‘’MOR HEDIYE’’ yazıp kısa mesaj olarak 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır.

 • Online İşlemler 1 GB Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi

Türk Telekom abonesi olarak hala ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirmediyseniz, uygulamayı indirip mesaj bölümünden ‘’1GB KAZAN’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz ile birlikte 1 GB bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

 • TL yükleme Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi

Faturasız hat kullanıcısı olarak 20 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız sonucunda Türk Telekom 2021 yılbaşı hediyesi olarak bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

 • Ballı Kampanyası 4 GB Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi

Türk Telekom abonesi olarak 4 GB bedava internet paketini Türk Telekom 2021 yılbaşı hediyesi olarak kazanmak istiyorsanız, ‘’BALLI 4GB’’ yazdıktan sonra kısa mesaj olarak 2070’e göndermeniz gerekmektedir.

 • Türk Telekom 2021 5 GB Yılbaşı Hediyesi

Türk Telekom abonesi olarak 5 GB bedava internet paketini Türk Telekom 2021 yılbaşı hediyesi olarak kazanmak istiyorsanız, ‘‘’HEDIYE INTERNET’’ yazdıktan sonra kısa mesaj olarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

 • Yıllar Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi

Türk Telekom 2021 yılbaşı hediyesi olabilmek için uzun süredir Türk Telekom abonesi olmanız gerekirken hediyeyi almak için ‘’YILLAR’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz sonucunda paketiniz yüklenecektir ve kazandığınız pakete dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

 • Sosyal Paket 2 GB Türk Telekom 2021 Yılbaşı Hediyesi

Türk Telekom 2021 yılbaşı hediyesi olarak faturasız hat kullanıcısı olarak ‘’Sosyal Paket 2 GB’’ internet paketini alabilir ve 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak; 1 GB bedava internet paketini WhatsApp için diğer 1 GB bedava internet paketini de  Facebook ve Twitter’da  kullanılabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Operatörlerin Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi

BİMcell 2021 yılbaşı hediyesi olarak aboneleri için bedava internet paketi hazırlarken, BİMcell abonesi olarak hediyeyi almak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın hediyeniz hattınıza yüklenecektir. Şayet yeni BİMcell abonesi olmayı düşünüyorsanız gecikmeden BİMcell’e geçin ve hattınızın aktif olması ile birlikte ‘’BIMCELL BONUS’’ yazarak 4551’e kısa mesaj göndererek BİMcell 2021 yılbaşı hediyesi olarak sunulan 9 GB internet paketi ve 300 dakika konuşma ile 300 SMS paketini kazanarak keyiflice hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi

Vodafone aboneleri için 2020 yılının son günlerinde yeni yıla dair hazırlıklarına başlarken,  Vodafone 2021 yılbaşı hediyesi olarak bol GB’lı paketler hazırlamaktadır.

 • Vodafone Çark Yılbaşı Hediyesi
 • Vodafone Yanımda Yılbaşı Hediyesi
 • Vodafone İnternet Avcıları Yılbaşı Hediyesi

Ayrıca’’Vodafone Online Mağazası’’nı kullanarak sevdiklerinize yılbaşı hediyesi almanız durumunda 120 TL’lik alışverişleriniz için çekiliş hakkı kazanırken, şansınızı artırmak daha çok alışveriş yaparak birden fazla çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Vodafone çekilişine katılarak Vodafone 2021 yılbaşı hediyesi olarak

 • 1 tane Hyundai i20
 • 5 tane Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB akıllı telefon
 • 50 tane Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik hediyelerinden kazanabilirsiniz.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  30 Ağustos Operatörlerden Bedava İnternet Hediyesi

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu