Haberler

Operatörlerden 29 Ekim Hediyesi

Spread the love

İçindekiler

Operatörlerden 29 Ekim Hediyesi

Cumhuriyet’in 97. yılı nedeniyle bayram coşkusu yaşanırken, aboneleri ile bayram kutlamalarına dahil olmaya çalışan Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone GSM operatörleri internet paketlerinden konuşma paketlerine kadar abonelerinin tüm ihtiyaçlarını dikkate alarak operatörlerden 29 Ekim hediyesi olarak abonelerine farklı hediyeler sunulmaktadır.

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone GSM operatörleri tarafından sunulan hediyeler ile ilgili detayları öğrenerek, abonesi olduğunuz operatörün hediyelerini alarak bayramın keyfini çıkarabilirsiniz.

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel her yıl olduğu gibi ‘’29 Ekim Türk Telekom Hediyesi’’ adı altında abonelerine özel hediyeler hazırlayan Türk Telekom, bedava internet paketi dışında konuşma ve SMS paketleri hediye ederek tüm abonelerine hitap etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Operatörlerden 29 Ekim hediyesi olarak Türk Telekom 1 GB internet paketi ile birlikte 1.000 dakika konuşma ve 1.000 SMS paketini tüm abonelerine otomatik yükleyecektir. Kullanımlar 29 Ekim 2020 Perşembe günü geçerli olup, gün sonunda kalan kullanımlar da otomatik silinecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Operatörlerin Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

29 Ekim Turkcell Hediyesi

29 Ekim Turkcell Hediyesi

Her zaman olduğu gibi bu yılda Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılan Turkcell, 29 Ekim Turkcell hediyesi olarak abonelerine 1 GB internet hediye etmeyi planlamaktadır. Konuşmadan ve yazışmadan keyif alan abonelerini unutmayan Turkcell her yöne 500 dakika ve 1.000 SMS paketi hediye ederek tüm abonelerine hitap etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Operatörlerden 29 Ekim hediyesi olarak Turkcell’in internet, konuşma ve SMS paketleri dışında Cumhuriyet’in 97. yılına özel TV+ abonelerine hediyesi bulunmaktadır. 29 Ekim 2020 Perşembe gününe özel TV+ aboneleri uygulamada bulunan tüm kanallarını ücretsiz olarak izleyebilecek ve 29 Ekim’e özel hazırlanmış olan Turkcell reklam filmini keyifle izleyebilecektir.

29 Ekim Vodafone Hediyesi

29 Ekim Vodafone Hediyesi

Özel günler dışındada hediyeler konusunda cömert davranan Vodafone, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı unutmayarak abonelerine 29 Ekim Vodafone hediyesi olarak 1 GB, 3 GB ve 5 GB internet paketleri hediye etmektedir. Ayrıca sunulan bedava internet paketleri dışında 1.000 dakika ve 1.000 SMS her yöne hediye paketi hazırlayan Vodafone, hediyelerin kullanım detaylarına yönelik bilgilendirme mesajı gönderecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Operatörlerden 29 Ekim hediyesi olarak Vodafone, faturalı ve faturasız tüm abonelerine cazip hediyeler hazırlamakta olup; kullanım süresi bittiğinde hediyeleri otomatik silecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

10 Yorum

  1. Tüm Ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun.🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🧿

  2. Vodafone 3 yıldır kullanıyorum.Kullanmaya başladığım zamandan beri elbette bazi aksaklıklar yaşadim.Lakin gerek kullanıcı kaynaklı gerek başka sebeplerden ötürü de olsa sorunları gidermem de Vodafone bana yardımcı oldu.sonsuz teşekkürlerimi arz ederim.😉🤗☺️

  3. Öncelikle bana bu hediyeyi verdiginiz icin cok tesekkur ederim Cumhuriyet bayraminiz kutlu olsun

  4. Bence iyi bir site . Herkesin siteyi ziyaret etmesi tavsiye ederim. BÖyle bir site yaptığınız için teşekkürler. OperatörUm Turkcell

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu