Haberler

Operatörlerin 10 Kasım 2021 Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell operatörlerinin 10 Kasım 2021'e özel olarak hazırladığı bedava internet kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Spread the love

Operatörlerin 10 Kasım 2021 Bedava İnternet Kampanyaları

10 Kasım 1938 tarihinde saat 09.05’te yaşamını yitirerek bütün ülkenin büyük üzüntü yaşadığı 10 Kasım, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak adına her yıl tutulan bir yas olarak kabul edilmiştir. Özlemle ve saygıyla ülkemizin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk yurt genelinde anılırken, ilkelerinden devrimlerine başarılarından fedakarlıklarına kadar her yönüyle Atatürk’ün yeni nesillere de anlatıldığı anma gününe GSM operatörleri de paylaşımların rahat yapılabilmesi adına 10 Kasım 2021 bedava internet kampanyalarıyla destek olmaktadır.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

10 Kasım 2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 Turkcell bedava internet paketi hazırlayan Turkcell, faturalı ve faturasız hat kullanan tüm abonelerinin kullanımı için 1 GB bedava internet hediye edecektir. 10 Kasım 2021 Çarşamba günü için hazırlanan ve büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü’ne özel hazırlanan kampanyaya katılım ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasında bulunan ‘’Salla Kazan’’ kutucuğunun tıklanması sonucunda telefonun sallanmasıyla sağlanacaktır. Katılım ücretsiz olup, gün sonunda kalan kullanımlar silinecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kardeş Eli Derneği Kimin? Kardeş Eli Güvenilir mi?

İlginizi Çekebilir – Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

10 Kasım 2021 Vodafone Bedava internet

10 Kasım 2021 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 Vodafone bedava internet kampanyası kapsamında Vodafone GSM operatörü abonelerine 3 GB bedava internet paketi sunmaya hazırlanmaktadır. Atamızı anmak için etkinliklere katılarak paylaşım yapmak isteyen abonelerini düşünen Vodafone 10 Kasım gününe özel kampanyasını hazırlamış olup, ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasında bulunan ‘’Bana Ne Var?’’ sekmesinden bedava internet paketi alınabilecektir. Vodafone bedava internet kampanyasına katılım ücretsizdir ve kalan kullanımlar gün sonunda Vodafone tarafından silinecektir.

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

10 Kasım 2021 Türk Telekom Bedava İnternet Hediyesi

10 Kasım 2021 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 Türk Telekom bedava internet paketi olarak 1 GB bedava internet paketi hazırlayıp 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel kampanya sunan Türk Telekom GSM operatörü, hediye internet paketi yükleme sonrasında abonelerine bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Aboneler hatlarıyla ilgili bilgilere ulaşmak ve kampanya detayları için ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını kullanarak işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedir.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

10 Kasım 2021 BİMcell Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 BİMcell Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 BİMcell bedava internet kampanyası olarak 1 GB bedava internet paketi hazırlayan BİMcell GSM operatörü, hediye internet paketini otomatik olarak o güne özel yükleyecektir. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü törenlerine bedava internet paketiyle katılacak olan BİMcell, gün sonunda kalan kullanımları silecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir?

İlginizi Çekebilir – Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerin 10 Kasım 2021 bedava internet kampanyası ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu