Haberler

Operatörlerin Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

İçindekiler

Operatörlerin Ekim 2020 Kampanyaları

GSM operatörleri mevcut abonelerini memnun etmek isterken, abone sayısını artırmak ve daha çok tercih edilmek adına düzenli olarak kampanya düzenlenmektedir. Sizlerde ‘’Operatörlerin Ekim 2020 kampanyaları’’ hakkında bilgi veren yazımızı okuyarak ek paket alma derdine son verebilir ve böylelikle yüksek faturalar ödemekten kurtulabilirsiniz.

Operatörlerin Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerin Ekim 2020 kampanyaları incelendiğinde Turkcell GSM operatörü tarafından abonelerine yönelik çok farklı kampanyalar hazırlandığı görülmekte olup, faturalı ya da hazır kart abonesi olmanız fark etmeksizin kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Abonelerini konuşma, SMS ya da internet paketleri ile destekleyen Turkcell, ‘’Dergilik Bedava İnternet Kampanyası’’ ile çocuk abonelerine okuma sevgisi kazandırmayı hedeflemektedir. Hedefine ulaşmak içinde ‘’Dergilik’’ uygulamasında kullanılmak üzere Turkcell bedava internet paketi hediye etmektedir. Kampanyaya katılım için ‘’Lifecell İlk Hattım’’ abonesi olduktan sonra ‘’Dergilik’’ uygulamasında bulunan ‘’Çocuk’’ kategorisinden her ay 3 tane dergi indirmek gerekmektedir.

BİP Kullan Kazan Bedava İnternet Kampanyası (BİP Yıldızları)

Mesajlaşmayı seven abonelerini unutmayan Turkcell, ‘’BİP’’ uygulaması üzerinden mesajlaşarak ‘’BİP Yıldızları’’ seçilmesi sonucunda abonelerine günlük kullanım için 1 GB Turkcell bedava internet paketi hediye etmektedir. Kampanya kapsamında bedava internet kazanmak için öncelikle BİP uygulamasının yoğun kullanılması ve ‘’BİP Yıldızları’’ seçilerek BİP üzerinden belirtilen hedefe ulaşılması gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Salla Kazan ile Bedava İnternet Kampanyası

Ekim 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları arasında da yerini alan ‘’Salla Kazan Kampanyası’’ abonelerinin yoğun ilgisi nedeniyle devam etmekte olup, kampanyaya ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden katılmak mümkün olmaktadır.

Operatörlerin Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Ekim 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerin Ekim 2020 kampanyaları denilince akla gelen Türk Telekom GSM operatörü her ay olduğu gibi ekim ayında da bol bol bedava internet hediye etmektedir. Faturalı ve faturasız hat kullanıcısı abonelerini ayırt etmeksizin bedava internet veren Türk Telekom kampanyalarına katılım için SMS gönderilmesi yeterli olmaktadır.

4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom aboneleri Türk Telekom mağazalarından 4.5G uyumlu SİM kartlarını ücretsiz olarak aldıktan sonra mesaj bölümünden ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e göndermeleri durumunda 30 gün kullanım için 30 GB Türk Telekom bedava internet paketi hatlarına tanımlanmaktadır.

Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Selfy abonesi olan kullanıcıları için Ekim 2020 Türk Telekom bedava internet kampanyası düzenleyerek destek olan Türk Telekom, kampanya kapsamında her gece saat 00.00 ile 06.00 saatleri içerisinde bedava internet kullanma fırsatı tanımaktadır.

Kampanyaya katılmak isteyen Selfy aboneleri ‘’GECENET’’ yazarak 4545’e mesaj göndererek bedava internet kullanma hakkına sahip olurken; Selfy abonesi olmayan kullanıcılar ‘’GECENET’’ yazarak boşluk bırakıp T.C kimlik numarasını yazarak 4545’e mesaj göndererek katılım sağlayabilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Operatörlerden 29 Ekim Hediyesi

Operatörlerin Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Ekim 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerin Ekim 2020 kampanyaları olarak Vodafone yeni abonelerine hitap etmeyi tercih ederken, düzenlediği kampanyalar sayesinde abone sayısını da artırmayı hedeflemektedir. Hazırladığı kampanyalar sayesinde 20 GB’a kadar bedava internet hediye eden Vodafone, uygun tarife ve paketleri ile de dikkat çekmektedir.

Online Üzerinden Vodefone’lu Olana Bedava İnternet Kampanyası

Uygun tarifelerle abonelerine destek olan Vodafone, belli tarifeleri seçen abonelerine 10 GB Vodafone bedava internet paketi hediye ederken, bazı tarifeler için 20 GB bedava internet hediye etmektedir. Uyumlu tarifelerinden 3, Genç 4, 6, Yeni Süper ya da Genç 6 paketlerinden birinin tercih edilmesi durumunda ilk ay geçerli 10 GB bedava internet; Red tarifelerinden Red 20, 25, 30, 35 ile Redli Genç Oyun ve Uyumlu tarifelerinden 10, Genç Oyun paketlerinden tercih edilmesi halinde ise ilk ay için 20 GB Vodafone bedava internet hediye edilmektedir.

Vodafone’a Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından Ekim 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında yeni abonelerine hoş geldin hediyesi olarak 20 GB’a kadar bedava internet verilmektedir. Bunun için numarasını taşıyan ya da yeni hat alan aboneler aşağıdaki tarifelerden herhangi birine geçtikten sonra  ’’Vodafone Yanımda’’ uygulamasında bulunan ‘’Ek Paketler’’ menüsünden Vodafone bedava internet paketini alabilmektedir.

  • Red 20, 25, 30,35,
  • Uyumlu 10,
  • Redli Genç 20,
  • Redli Genç Oyun,
  • Uyumlu Genç Oyun
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Ekim 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerin Ekim 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Ekim 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerin Ekim 2020 kampanyaları içerisinde yer alan BİMcell bedava internet kampanyaları TL yükleyen aboneleri için düzenlenirken, yeni BİMcell abonelerine de hoş geldin hediyesi olarak da bedava internet paketi verilmektedir.

BİMcell TL Yüklemeye 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ekim 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları olarak değerlendirilecek 25 TL ve üzeri TL yüklemesi sayesinde bedava internet kazanma fırsatı sunulurken, katılım için ‘’BONUS’’ yazılarak 4551’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

BİMcell’den Yeni Abonelere 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Mevcut abonelerine yönelik kampanyalar dışında yeni aboneler kazanmayı hedefleyen BİMcell bedava internet kampanyaları ile 6 GB bedava internet hediye etmektedir. Kampanyaya katılım için BİMcell’e numara taşıma ya da yeni hat alma 4551’e ‘’BIMCELL BONUS’’ yazıp kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca 6 GB BİMcell bedava internete ilave olarak her yöne 250 konuşma ve 250 SMS paketi hediye edilmektedir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu