Haberler

Operatörlerin Kasım 2020 Kampanyaları

Spread the love

Operatörlerin Kasım 2020 Kampanyaları

GSM operatörleri mevcut abonelerini korumakla birlikte abone sayılarını artırmak için kampanyalar düzenlerken, operatörlerin Kasım 2020 kampanyaları incelendiğinde bol bol GB dağıttıkları görülmektedir.

GSM operatörlerinin düzenlediği kampanyalar ve detaylarına dair bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilir, abonesi olduğunuz operatörün kampanyalarına katılım sağlayarak kasım ayı boyunca internet ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Kasım 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerin Kasım 2020 kampanyaları sunduğunu belirtmiştik ve bu kapsamda Turkcell aboneleri için farklı kampanyalar hazırlarken, tüm abonelerini kapsayan bedava internet paketleri hazırlayarak abonelerinin memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Turkcell Rahat Tarifeleri İle 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

‘’Turkcell Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları’’ olarak hazırlanan kampanyaya katılım sağlamak için mevcut tarifenizi değiştirerek ‘’Turkcell Rahat Tarifeleri’’ arasından herhangi birine geçmeniz yeterli olmaktadır. Ayrıca Turkcell’e numarasını taşıyan ya da Turkcell’den yeni hat alan abonelerde ‘’Turkcell Rahat Tarifeleri’’nden herhangi birini tercih ederse, aylık kullanım için sunulan 3 GB Turkcell bedava internet paketi 12 ay boyunca otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Rahat Paycell Ödeme İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

‘’Turkcell Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları’’ içerisinde olan kampanya sayesinde aylık kullanım için 1 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir. Bunun için Turkcell Rahat Tarifeleri’’nden herhangi birine geçtikten sonra fatura ödemenizi ‘’Paycell’’ üzerinden ödemeniz gerekmektedir. Faturalı hat kullanıcıları hazırlanmış olan kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Turkcell Kart Kayıt İle 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Hazır kart aboneleri için hazırlanmış olan ‘’Turkcell Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları’’ arasında yerini alan kampanya kapsamında abonelerine Turkcell, haftalık kullanabilecekleri 2 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Kampanyaya katılım için öncelikle ‘’Digital Operatör’’ uygulamasına giriş yaparak kredi ya da banka kartı bilgilerinizi tanımlamanız gerekmektedir. Sonrasında uygulama üzerinden paket ya da TL yüklemesi yapmanız durumunda hattınıza 2 GB Turkcell bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell fizy Sayesinde Bedava GB İnternet Kampanyası

‘’Turkcell Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları’’ ile müziksever abonelerine hitap eden Turkcell, fizy Premium üyesi olan abonelerine bedava internet paketi hediye etmektedir. Fizy Premium üyeliği sayesinde sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını kesintisiz olarak dinlerken, bedava internet paketi de kazanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell GNÇ 8 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Genç abonelerini her daim düşünen Turkcell, ‘’Turkcell Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları’’ ile de gençleri unutmadığını göstermektedir. ‘’Turkcell GNÇ’’ uygulamasına girdikten sonra bir hafta boyunca farklı 2 günde uygulamaya giriş yaparak yumurtaları çatlatarak 8 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerin Kasım 2020 kampanyaları bünyesinde Vodafone GSM operatörü abonelerine kampanyalar hazırlamış, faturalı ve faturasız tüm abonelerine bedava internet paketleri hediye ederek abonelerinin internet sorununa çözüm bulmayı hedeflemektedir.

Vodafone Yanımda İle Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Kasım 2020 bedava internet kampanyaları olarak sunulan ve Vodafone uygulaması olan ‘’Yanımda’’ üzerinden sunulan bedava internet paketlerini almak için uygulamaya giriş yapılması gerekmektedir. ‘’Yanımda’’ uygulamasına girişten sonra uygulamada bulunan ‘’Fırsatlar Dünyası’’ menüsüne girip, hediye çarkını çevirerek Vodafone bedava internet paketlerinden birini kazanabilirsiniz.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Kasım 2020 bedava internet kampanyaları içerisinde olan ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek olan kampanya katılım için öncelikle SİM kartınızı 4.5G ile uyumlu SİM kartınızla ücretsiz değiştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra SİM kartınız aktif olduktan sonra ‘’4.5G’’ yazıp 4545’e SMS göndermeniz durumunda 10 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası

Doğaya destek olmak için aboneleri ile işbirliği yapmayı planlayan Vodafone, Vodafone Kasım 2020 bedava internet kampanyaları kapsamında faturalı hat kullanan abonelerini e-fatura kullanmaya davet etmektedir. Kampanyaya katılarak doğaya destek olmak istiyorsanız, ‘’EFATURA’’ yazıp boşluk bırakıp e-mail adresiniz yazarak 7000’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Üstelik Vodafone desteğiniz için mesaj gönderimi sonrasında aylık kullanım için Vodafone bedava internet paketinizi hattınıza yükleyecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet 2020

Vodafone Red’e Hoşgeldin Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone abonesi olduktan sonra ‘’Vodafone Red ya da Red’li Genç Tarifeleri’’nden herhangi birine geçiş yapmanız durumunda Vodafone Kasım 2020 bedava internet kampanyaları kapsamında bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Tarifenizi seçtikten sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasında bulunan ‘’Ek Paketler’’ menüsünde sizi beklemekte olan 20 GB Vodafone bedava internet paketinizi alabilir ve internetin tadını çıkabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Uyumlu Tarifelerine Hoşgeldin Bedava İnternet Kampanyası

Numarasını taşıyan ya da yeni hat abonelerine ‘’Hoş Geldin’’ demek isteyen Vodafone GSM operatörü, Vodafone Kasım 2020 bedava internet kampanyaları içerisinde olan kampanya sayesinde internet paketi hediye etmektedir. Siz de kampanyaya katılım için Vodafone abonesi olduktan sonra ‘’Vodafone Uyumlu Tarifeleri’’nden birine geçmeniz ve ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasında yer alan ‘’Ek Paketler’’ menüsünden 10 GB Vodafone bedava internet paketinizi almanız gerekmektedir.

Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerin Kasım 2020 kampanyaları incelendiğinde Türk Telekom GSM operatörünün de abonelerine özel kampanyalar düzenlediğini görmekteyiz. Faturalı ve faturasız hat kullanan bütün abonelerini düşüren Türk Telekom bedava internet paketleri açısından oldukça bonkör davranmaktadır.

Türk Telekom Otomatik Fatura Talimatı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Kasım 2020 bedava internet kampanyaları olarak sunulan kampanya faturalı hat kullanan Türk Telekom kullanıcılarına hitap etmektedir. Türk Telekom internet sitesi, Türk Telekom uygulaması Online İşlemler ya da bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda haftalık kullanmanız için 2 GB Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom uygulaması arasında yer alan ‘’Online İşlemler’’ üzerinden Türk Telekom Kasım 2020 bedava internet kampanyaları kapsamında internet kazanırken, eğlenebilirsiniz. Uygulamada bulunan ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynayarak eğlenirken; bedava SMS ve konuşma paketleri kazanabileceğiniz gibi 30 GB’a kadar Türk Telekom bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Türk Telekom’a Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası

Faturasız hat kullanan abonelerini unutmadığı gibi, Türk Telekom ailesine katılan abonelerine Türk Telekom Kasım 2020 bedava internet kampanyaları düzenleyerek ‘’Hoş Geldin’’ hediyesi vermektedir. İlk ay geçerli olmak üzere internet paketi dışında 750 dk konuşma ile 750 SMS paketi hediye eden Türk Telekom, ilk 3 ay boyunca 30 TL ve üzeri TL yükleyen abonelerine 15 GB Türk Telekom bedava internet paketi hediye etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Selfycard Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Kasım 2020 bedava internet kampanyaları olarak değerlendirilebilecek son kampanya sayesinde gençlere hitap eden Türk Telekom, Selfy’li olan genç ön ödemeli ‘’Selfycard’’ ile alışveriş imkanı sunmaktadır. Üstelik ‘’Selfycard’’ ile alışveriş yapan abonelerine de 5 GB Türk Telekom bedava internet paketi hediye etmektedir.

Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Operatörlerin Kasım 2020 kampanyaları içerisinde abonelerine internet paketleri hediye eden BİMcell, diğer GSM operatörleri ile rekabet içerisinde olduğunu ispat etmek için abonelerine özel hazırladığı paketlerle kendini göstermektedir.

BİMcell’den 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

BİMcell Kasım 2020 bedava internet kampanyaları ile faturasız hat kullanan abonelerine internet paketi ile birlikte 500 SMS paketi de hediye etmektedir. Kampanyaya katılmak için hattınıza tek seferde 40 TL ve üzeri TL yüklemeniz gerekmektedir. Yükleme sonrasında 5 GB BİMcell bedava internet paketi ile 500 SMS paketi otomatik olarak yüklenecektir.

BİMcell’den Yeni Müşterilerine Özel Bedava İnternet Kampanyası

Yeni BİMcell’li olan abonelerine BİMcell Kasım 2020 bedava internet kampanyaları kapsamında bedava internet paketi sunulmakta olup, her yöne konuşma ve SMS paketleri de abonelerine sürpriz olarak yüklenmektedir. Kampanyaya katılım için numaranızı BİMcell’e taşımanız ya da yeni hat almanız yeterli olacaktır. Hattınız aktif hale geldikten sonra 9 GB BİMcell bedava internet paketine ilave olarak 300 dakika konuşma ve 300 SMS paketi hattınıza otomatik yüklenecektir.

BİMcell’den 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

BİMcell Kasım 2020 bedava internet kampanyaları içerisinde yerini alan ve 4.5G teknolojisine henüz geçmemiş abonelerini kapsayan kampanya ile abonelerine 30 GB internet paketi hediye edilmektedir. Bunun için 3G uyumlu olan SİM kartınızı değiştirip 4.5G uyumlu SİM kartınızı almanız yeterli olmaktadır. SİM kartınız aktif olduktan sonra 30 GB BİMcell bedava internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

BİMcell’den 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Faturasız abonelerine yönelik düzenlenen son BİMcell Kasım 2020 Kampanyası ise, 25 TL ve üzeri yükleme yapan aboneleri içermektedir. TL yüklemesi yaptıktan sonra hattınıza 1 GB bedava internet paketi ile 500 SMS paketi otomatik olarak yüklenecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu