Haberler

Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir?

Pilevneli Gallery nasıl gidilir? İstanbul’da yer alan bu mekan pek çok sanat eseriyle dolu bir ortama ev sahipliği yapıyor. Detaylar içeriğimizde...

Spread the love

Pilevneli Gallery nasıl gidilir? İstanbul’da gidilmesi gereken noktalardan birisi olan bu yer hem dış tasarımı hem de iç mimarisi ile insanların ilgisini çekiyor. Haliyle kullanıcılar da buraya nasıl gidileceğini merak edebiliyor. Buraya gitmenin pek çok yolu var.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Taksimden Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir?

Sanat severlerin buluştuğu bir yer olan Pilevneli Gallery İstanbul’da gezilmesi gereken önemli bir yer. İstanbul’u ziyaret edenlerin veya vatandaşların tercih ettiği mekanlar arasında bulunan bu bölge, Taksim Meydanı’na yakın bir noktada yer alıyor. Taksim’e İstanbul’un pek çok noktasından kolaylıkla varılabiliyor. Buradaki meydana ulaşan birey, yürüyerek sanat galerisine ulaşabiliyor. Galeriyi bulmak için Elmadağ Caddesi’nden aşağı doğru yürümek gerekiyor. Ayrıca taksi ile de buranın kapısında inilebilir.

Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir

Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir? Metro Hattı Var mı?

Pek çok sanat eserine ev sahipliği yapan Pilevneli Gallery, metro hattı ile de rahatlıkla ulaşılabilen bir nokta olmakta. Vatandaşlar veya turistler Şişli Metro İstasyonu üzerinden sanat galerisine en yakın noktada inebilir. Bu sayede kolay bir şekilde alana ulaşmak mümkün hale geliyor. Eğer sanat galerisinin yerini tam olarak bilmiyor iseniz metrodan indikten sonra harita uygulamasına bakıp hızlıca bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Fibabanka Kimin? (Fibabanka Devlet Güvencesi Var mı?)

Pilevneli Gallery Ücretli mi?

Pilevneli Gallery’i gezmek isteyen pek çok kişi bulunuyor. Bazıları İstanbul’da yaşayan vatandaşlar olurken bazıları da İstanbul dışından gelen ziyaretçiler olarak yer alabilir. Pilevneli Gallery, sanata ve sanatçıya değer veren insanların buluştuğu bir ortam olmakta. Buraya gelen bir kişi ücretsiz bir şekilde sergiyi gezerek bu anın tadını çıkarabiliyor.

Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir

Pilevneli Gallery Sergi Programı

“Pilevneli Gallery nasıl gidilir?” sorusu dışında sergi programı hakkında bilgi almak isteyenler de bulunabiliyor. Burada yapılan sergiler hakkında net bir bilgi vermek doğru değil, çünkü zaman zaman değişiklik olabiliyor. Yani gidilecek zamana göre farklı sanat eserleriyle ve sergiler ile karşılaşmak mümkün olmakta. Buna dikkat ederek programın takip edilmesi gerekiyor.

Pilevneli Gallery Adres Bilgileri

Adres: Yenişehir, Irmak Cd. No:25, 34435 Beyoğlu/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Cmt 10:00

İlginizi Çekebilir – ING Bank Kimin? (ING Bank Güvenilir mi?)

Pilevneli Gallery ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Şaman Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu