Yaşam

Teknosacell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Spread the love

Hazırladığımız bu içerikte Teknosacell bedava internet veren uygulamalar nelerdir onu paylaştık. Eğer siz de yakın zamanda Teknosacell hattına geçecekseniz ya da halihazırda Teknosacell kullanıcıysanız vereceğimiz bilgiler sizin için önemli olabilir.

İçindekiler

Teknosacell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Son zamanlarda birçok kişi Teknosacell’e geçmeye başladı. Özellikle internet paketi konusunda fiyat nedeniyle sıkıntı yaşayan kişiler daha uygun fiyatlara internet paketi yaptırmak amacıyla tercihlerini Teknosacell’den yana kullanılıyor. Bu da haliyle uygulama ile Teknosacell bedava internet nasıl kazanılır sorusunun ortaya çıkmasına neden oluyor.

Kötü haber şu ki BTK platformlarında geçerli internet hediyesinden başka henüz herhangi bir uygulama aracılığı ile Teknosacell hatlarınıza internet kazanamazsınız. Ancak bazı kampanyalardan faydalanarak 1 GB’dan 30 GB’a kadar internet kazanmak mümkün.

İçeriğimizin devamında hem bu kampanyaların içeriği hem de kampanyalara nasıl katılabileceğiniz konusunda bilgiler verdik. Gelin birlikte Teknosacell bedava internet nasıl yapılır birlikte göz atalım.

Teknosacell 1 GB Hediye

Bu internet paketi telefonlarını Teknosacell’e taşıyan kişiler için geçerlidir. Bazı tarife ve paketlerde geçerli olan bu kampanya sonrasında anında 1 GB bonus internet hattınıza bağlanır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Arka Sokaklar Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

İşlem ile ilgili daha fazla bilgi almak için mobil uygulama mağazasından Teknosacell uygulamasını indirebilirsiniz. Hediye internetler genellikle hat taşıma işleminden hemen sonra hatta gönderiliyor.

Teknosacell 25 Gb Hediye

Teknosacell 25 GB hediye internet kampanyası ilk 3 ay belirli tutarlarda ödeme yapan faturasız hatlar için geçerlidir. Bu hat sürekli güncellendiği için Teknosacell web sitesinden detaylı bilgi almanızı öneriyoruz.

Bu Teknosacell hediye internet kampanyasından faydalanabilmek için 3 ay boyunca üst üste alt tutarda TL yüklemesi yapmanız gerekiyor. Bir sonraki ay geldiğinde sistem size otomatik olarak hediye 25 GB internet veriyor.

Teknosacell 30 GB Hediye

Yeni hat alanlara hediye internet verilmesi son zamanlarda popülerleşti. Bu kampanyayı Teknosacell’de de görebiliyoruz. Firma, yeni hat alan müşterilerine 1 kereye mahsus olmak kaydıyla 30 GB internet veriyor.

Bu kampanyanın geçerlilik tarihi ve verilen hediye internet miktarı zaman zaman değişiklik gösterdiği için sizlere Teknosacell resmi web sitesini detaylı bir şekilde incelemenizi öneriyoruz.

Teknosacell Faturalı Bedava İnternet

Şu an için yalnızca faturalı hatlara özel olan bir internet paketi bulunmuyor. Ancak sizler ara sıra hat satışı yapan merkezlere giderek ya da Teknosacell resmi web sitesini ziyaret ederek yeni başlatılan kampanyaları öğrenebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Biz ilerleyen süreçlerde yeni bir kampanya olursa buradan paylaşım yapacağız.

Teknosacell Hediye İnternet Gönderme

Bu kampanya aslında bir sonraki ayın paketinden kullanma ile ilgilidir. Örneğin Ocak ayında paketindeki internetini bitiren kullanıcılar Şubat ayındaki paketlerinden de kullanmaya başlayabilir. Ancak bu kampanya bütün tarifler tarafından desteklenmemektedir. Bu nedenle Teknosacell müşteri temsilcileri ile iletişime geçmenizi ve detaylı bilgi sahibi olmanızı öneriyoruz.

Teknosacell Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Teknosacell hediye internet için kampanyaları yakından takip etmeniz gerekiyor. Bunun için de en doğru kaynak firmanın resmî web sitesidir. Bunun yanı sıra Teknosacell hat satışı yapan ve teknik destek veren merkezlere giderek de hediye internetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teknosacell’de Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Teknosacell kullanıcıları sil süpür yapamazlar. Çünkü bu kampanya sadece Türk Telekom kullanıcıları için geçerlidir. Eğer dilerseniz hattınızı Türk Telekom’a geçirebilir ve bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu