Turkcell Bedava İnternet

Temmuz 2020 Bedava İnternet Paketleri 

Spread the love

İçindekiler

Temmuz 2020 Bedava İnternet Paketleri 

GMS operatörleri diğer aylarda olduğu gibi Temmuz 2020 bedava internet paketleri hazırlayarak, bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Böylelikle GSM operatörleri mevcut olan abonelerini memnun etmeye çalışırken, yeni aboneler kazanmayı da hedeflemektedir. Özellikle Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile bol bol GB’lar dağıtırken, hediye internetler operatörlere ait uygulamalar üzerinden verilmektedir.

Temmuz 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Temmuz 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Abone sayısı açısından en fazla sayıya sahip olan Turkcell, Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri ile faturalı ya da hazır kart abonelerini ayırt etmeksizin kampanyalar düzenlemektedir.

Turkcell’e Kart Kayıt Edene 2 GB Bedava İnternet

Turkcell Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri ile abonelerinin internet sorununa çözüm bulmayı amaçlarken; hazır kart aboneleri için 2 GB bedava internet hediye eden bir kampanya düzenlemektedir. Kampanya kapsamında ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması kullanılarak kredi ya da banka kartınızı sisteme kayıt ettikten sonra uygulama üzerinden TL yüklemesi yapmanız ya da paket satın almanız durumunda 2 GB Turkcell bedava internet paketi haftalık kullanım için hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Senyap Diye Kanalı İle Salla Kazan Ek Bedava İnternet

Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri içerinde olan ve 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli olacak kampanya faturalı ve hazır kart aboneleri için düzenlenmektedir. ‘’#senyapdiye’’ kanalı üzerinden sunulan ‘’Salla Kazan’’ için ek sallama hakkını kazanmak için ‘’BİP’’ uygulaması üzerinden kanalı takip etmeniz gerekmektedir. Kanal üzerinden ‘’Salla Kazan GB Şansı’’ butonunu tıklamanız durumunda haftalık sallama hakkınıza ilave olarak yeni sallama hakkı kazanabilir ve Turkcell bedava internet paketlerinden kazanabilirsiniz.

Turkcell E-faturaya Geçene 2 GB Bedava İnternet

Turkcell tarafından aboneleri ile birlikte doğaya katkı sunmak için düzenlenen ve Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri olarak hediye edilecek olan 2 GB bedava internet paketi faturalı hat kullanıcıları için sunulmaktadır. Kampanyaya katılım için e-fatura uygulamasına geçerek faturanız e-postanıza gelmesini sağlamanız gerekmektedir. Paketinizde internet limitiniz varsa bile öncelikli kullanım kampanyadan kazandığınız haftalık kullanım için verilen 2 GB Turkcell bedava internet paketine verilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell’e Gelen Yeni Müşterilere 8 GB Bedava İnternet

Turkcell yeni gelen abonelerini unutmayarak Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri sayesinde memnuniyet sağlamaktadır. Kampanya kapsamında bedava internet sahibi olmak için dijital ortamı kullanarak numaranızı Turkcell’e taşımanız ya da yeni hat almanız gerekmektedir. Hattınızın aktif olması ile birlikte aylık kullanabileceğiniz 2 GB Turkcell bedava internet paketi yüklenirken, 4 ay boyunca bedava internet paketiniz otomatik olarak yüklenecektir.

Temmuz 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Temmuz 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom tarafından faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri hazırlanırken, kampanyalara katılan aboneler internet problemine son verebilmektedir.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı İle Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından düzenlenen ’’Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası’’  Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri içerisinde yer alırken, 2 GB bedava internet paketi kazanmak için ‘’Online İşlemler’’ uygulaması aracılığıyla ‘’Otomatik Fatura Ödeme’’ ya da ‘’Otomatik Ödeme Talimatı’’ menüleri kullanılarak ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir. Uygulama dışında banka kanallarını kullanarak da otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda ertesi gün Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza yüklenirken, yükleme sonrasında bilgilendirme mesajı da gönderilmektedir.

4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından sunulan bol GB’lı Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yer alan 30 GB bedava internet paketini kazanmak için ‘’ 4.5G’’ uyumlu SİM kartınızı ücretsiz olarak alıp, hattınız aktif olduktan sonra mesaj bölümünden ‘’4.5G 30GB’’ yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir.

30 GB Türk Telekom bedava internet paketini için kalan kullanımlarınızı öğrenmek içinde ‘’INTERNET’’ yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eylül 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Hediye İnternet Göndererek 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom sevdiklerinizi mutlu etmeniz için internet paketi hediye etmenizi sağlarken, Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri kapsamında haftalık ya da aylık kullanım için 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Haftalık kullanım için internet kazanmak için sevdiklerinize aylık 1 GB internet göndermeniz gerekirken; aylık kullanım için internet kazanmak için 4 GB internet hediye göndermeniz gerekmektedir.

Temmuz 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Temmuz 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri hazırlayarak hem faturalı hem de faturasız abonelerine internet kazandırmaktadır. Ayrıca yeni Vodafone’lu olan abonelerini de unutmayan Vodafone 60 GB’a kadar bedava internet paketi hediye etmektedir.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet

15 GB kazanmak için Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri kapsamında sunulan kampanyalara katılım sağlamanız gerekmektedir. Hattınız ile ilgili birçok işlemi yapabildiğiniz ‘’Vodafone Yanımda’’ adlı Vodafone uygulamasına arkadaşlarınızı davet ederek, katılmalarını sağlarsanız 3 ay boyunca hem size hem de arkadaşınıza 15 GB Vodafone bedava internet paketi yüklenecektir.

Vodafone Red’e Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet

Hoş geldin hediyesi olarak sunulan ve Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan kampanya Red tarifesine geçen aboneleri ilgilendirmektedir. Bunun için numaranızı taşımak ya da yeni Vodafone hat almak ve faturasız hattan faturalı hatta geçtikten sonra Red ya da Red’li Gençler tarifelerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Tarifenizi seçtikten sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasında bulunan ‘’Ek Paketler’’ bölümüne girerek 20 GB Vodafone bedava internet paketinizi alabilirsiniz.

Vodafone Yeni Gelenlere 12 Ay Boyunca Toplam 60 GB Bedava İnternet

Vodafone gelen yeni aboneler için düzenlenen bir diğer kampanya ise, Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri içerisinde yerini alırken, Vodafone faturalı tarifelerinden herhangi birine geçiş yapmanız sonucunda aylık 5 GB olmak üzere 12 ay boyunca toplamda 60 GB Vodafone bedava internet paketi hediye edilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell 15 Temmuz Hediyesi 2020

Temmuz 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Temmuz 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Abonelerinin internet ihtiyacını karşılamak isteyen BİMcell Temmuz 2020 BİMcell bedava internet paketleri hazırlamaktadır. Bedava internet paketleri ile birlikte konuşma ve SMS paketleri hediye eden BİMcell, abonelerinin farklı ihtiyaçlarını düşünerek de hareket etmektedir.

BİMcell 25 TL Yükleyen Aboneleri için 1 GB Bedava İnternet

Faturasız hat kullanıcılarına özel Temmuz 2020 BİMcell bedava internet paketleri hazırlayan BİMcell, 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan abonelerine aylık kullanabilmeleri için 1 GB bedava internet hediye ederken, mesajlaşmayı seven aboneleri içinde internet ile birlikte 500 SMS paketi yüklemektedir.

BİMcell 40 TL Yükleyen Aboneleri için 5 GB Bedava İnternet

BİMcell aboneleri için hazırladığı Temmuz 2020 BİMcell bedava internet paketleri ile bol bol GB dağıtırken, faturasız hat kullanıcıları için 40 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması durumunda ekstradan 4 GB hediye ederek 5 GB internet kullanımı sağlamaktadır. Üstelik internet paketi ile birlikte her yöne kullanabilecekleri 500 SMS paketi de hediye edilmektedir.

BİMcell Yeni Hat Alan için 9 GB Bedava İnternet

Faturalı hat kullanan aboneleri içinde Temmuz 2020 BİMcell bedava internet paketleri düzenleyen BİMcell, yeni hat alan abonelerini de unutmayarak BİMcell abonesi olan kullanıcılarına 9 GB bedava internet kullanımı sağlarken, 300 dakika konuşma ile 300 SMS paketi de hediye etmektedir. Kampanyaya katılım için hattınız aktif olduktan sonra en geç 30 gün içinde ‘’BIMCELL BONUS’’ yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Hak ettiğiniz faydalar hattınıza yüklendikten sonra bilgi mesajı gönderilmektedir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu