Bimcell Bedava İnternet

Temmuz 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Spread the love

Temmuz 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

BİMcell Temmuz 2020 BİMcell bedava internet paketleri ile abonelerinin internet ihtiyacı karşılamaya devam etmektedir. Üstelik bedava internet paketlerine ilave olarak konuşma ve SMS paketleri de hediye eden BİMcell, ailesine katılan yeni abonelerine özel kampanyalar düzenleyerek de abonelerinin kalıcılığını sağlamayı amaçlamaktadır.

Numara taşıyarak BİMcell’li olan ya da BİMcell’den yeni hat alan abonelerine 4 GB BİMcell bedava internet paketi ile birlikte 250 dakika konuşma ve 250 SMS paketi hediye ederek BİMcell abonelerinin memnuniyeti sağlamaktadır.

Temmuz 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

BİMcell 25 TL Yükleyen Abonelerine 1 GB Bedava İnternet

Temmuz 2020 BİMcell bedava internet paketleri ile abonelerine internet hediye eden BİMcell, ilk kampanyasını faturasız hat kullanıcısı olan aboneleri için düzenlemektedir. Kampanyaya katılarak bedava internet paketi kazanmak için hattınıza 25 TL ve üzeri TL yüklemeniz yeterli olmaktadır. TL yüklemeniz sonucunda aylık kullanım için 1 GB BİMcell bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenirken, her yöne kullanım için 500 SMS paketi de hediye edilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eylül 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Kampanya kapsamında yüklenecek olan faydalar yurt içi kullanım için geçerli olmakla birlikte yükleme sonrasında bilgilendirme mesajı gönderilerek kullanım süresi hakkında bilgi verilmektedir.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

BİMcell Deneme İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 BİMcell bedava internet paketleri ile BİMcell internet hızına yönelik abonelerinin bilgi sahibi olması için 500 MB deneme internet paketi hediye etmektedir. Deneme internet paketini almak için telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’DENEME’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Mesajınız sonrasında 500 MB deneme internet paketiniz hattınıza yüklenirken, aylık kullanım için sunulan internet paketinin 1 ay sonunda iptal edilmesi gerekmektedir. İptal edilmeyen paket için hattınız üzerinden ücretlendirme söz konusu olacaktır.

Temmuz 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

BİMcell 40 TL Yükleyen Abonelerine 5 GB Bedava İnternet

Temmuz 2020 BİMcell bedava internet paketleri ile faturasız hat kullanıcılarına hitap eden BİMcell, 40 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan abonelerine ek 4 GB bedava internet paketi olmak üzere toplam 5 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Üstelik 5 GB bedava internet paketi yükleme sonrasında hattınıza tanımlanırken, mesajlaşmayı seven abonelerini unutmayan BİMcell, internet paketine ilave olarak abonelerine 500 SMS paketi de yüklemektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Kullanım süresi hakkında bilgi vermek için bilgilendirme mesajı gönderilmekte olup, bilgilendirme sonrasında faydalar kullanılmaya başlanabilmektedir. Kullanım süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmemekte olup, BİMcell bedava internet paketi BİMcell tarafından otomatik silinmektedir.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

BİMcell Yeni Hat Alana 9 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 BİMcell bedava internet paketleri arasında olan 9 GB bedava internet kampanyası ile faturalı hat kullanan abonelerine hitap eden BİMcell, yeni hat alan abonelerine aylık kullanım için 9 GB BİMcell bedava internet paketi ile birlikte her yöne kullanabilecekleri 300 dakika konuşma ve 300 SMS paketi hediye etmektedir.

Kampanyaya katılım için hattınız aktif olduktan sonra en geç 30 gün içerisinde ‘’BIMCELL BONUS’’ yazarak 4551’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Mesajınız sonrasında kampanya faydaları hattınıza yüklenecektir.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

13 Yorum

  1. Bimcell den çok memnunum.Her yerden mükemmel çekiyor. Ayrıca abonelerine sunduğu hediyeler çok iyi.Herkese tavsiye ederim.

  2. Gerçekten baya avantajlı bir operatör.Herkese tavsiye ederim.Paketleri de gayet uygun bir fiyat.

  3. Çok güzel operatör com harika fırsatlar ve kampanyalar sunuyor herkeze tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu