Türk Telekom Bedava İnternet

Temmuz 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Spread the love

İçindekiler

Temmuz 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri Türk Telekom aboneleri için hazırlanırken, kampanyalara katılan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları internet problemi yaşamamaktadır.

Şayet siz de Türk Telekom ailesine katılmayı düşünüyorsanız, Türk Telekom bayilerine giderek numaranızı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Türk Telekom’lu olup, Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri hediye eden kampanyalara katılarak keyifli bir şekilde internet kullanabilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri içerisinde olan ve faturalı hat kullanan Türk Telekom aboneleri için düzenlenen ‘’Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası’’na katılarak 2 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağlayarak bedava internet paketi kazanmak için Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yaparak ‘’Ayarlar’’ menüsünden ‘’Otomatik Fatura Ödeme’’ bölümünden ya da ‘’Fatura İşlemleri’’ menüsünden ‘’Otomatik Ödeme Talimatı’’ vermeniz yeterli olmaktadır. Ayrıca banka kanallarını kullanarak kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda ertesi gün bilgilendirme mesajı gönderilerek haftalık kullanım için 2 GB Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Çağrı Merkezi üzerinden ya da 9333 sesli yanıt hizmeti aracılığıyla verilen otomatik ödeme talimatları kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir. Ayrıca bedava internet paketinizden kalan kullanımlarınızı ‘’Online İşlemler’’ uygulaması aracılığıyla öğrenebileceğiniz gibi, ‘’KALAN ‘’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndererek de öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında olan ve BTK Akademi eğitim portalında kullanılmak üzere aylık kullanım için 6 GB bedava internet paketi hediye edilirken, eğitim sayesinde yazılım hakkında bilgi edinerek yazılımcı olmak adına verilen destekten yararlanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Kampanyaya katılım için ‘’BTK Akademi’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebileceğiniz gibi, Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ üzerinden de katılım sağlayabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının katılabileceği 6 GB Türk Telekom bedava internet kampanya kapsamında abonelik iptali içinde ‘’IPTAL BTK Akademi’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebileceğiniz gibi ‘’Online İşlemler’’ uygulaması ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetleri üzerinden de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Temmuz 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri kapsamında 30 GB bedava internet paketi kazanmak için ‘’ 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası’’na katılabilirsiniz. Kampanyaya katılım için Türk Telekom bayilerine giderek, 4.5G uyumlu SİM kartınızı ücretsiz olarak aldıktan sonra hattınız üzerinden ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz durumunda aylık kullanım için bedava internet paketiniz hattınıza yüklenecektir. Kampanyaya faturalı ve faturasız hat kullanıcıları 1 kez katılabilmekte olup, daha önceden ‘’4.5G 2 kat Hediye İnternet Kampanyası’’na katılan aboneler bu kampanyaya katılamamaktadır.

30 GB Türk Telekom bedava internet paketinizden kalan kullanımlarınızı öğrenmek için ‘’INTERNET’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirken, kampanya aboneliğinizi iptal etmek isterseniz de ‘’IPTAL 4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda kalan kullanımlarınızı kampanya geçerlilik süresi sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri kazandıran bir kampanya ise ‘’Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası’’ olurken, kampanya kapsamında sevdiklerinize internet hediye gönderirken siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya boyunca 1 GB ya da 4 GB hediye internet göndererek haftalık ve aylık kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Şayet aylık 1 GB internet paketi hediye gönderirseniz haftalık kullanım için 1 GB bedava internet kazanırken, aylık 4 GB internet hediye göndermeniz durumunda aylık kullanım için 1 GB bedava internet kazanırsınız.

E-fatura Hediye 1 GB Kampanyası

Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında ve faturalı hat kullanıcılarına özel ‘’E-fatura Hediye 1GB Kampanyası’’ ile e-fatura aboneliğine geçerek, hem faturanızı e-posta adresiniz üzerinden takip ederek bedava internet kazanabilir hem de kağıt israfını engelleyerek doğa için küçük de olsa bir katkıda bulunabilirsiniz. Kampanyaya katılım için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’1GB’’ yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp e-mail adresinizi yazdıktan sonra 3008’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olmaktadır.

Mesaj gönderimi sonrasında haftalık kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet hattınıza tanımlanırken, bilgilendirme mesajı gönderilerek detaylar hakkında bilgi verilmektedir. e-fatura aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, ‘’IPTAL E FATURA 1 GB’’ yazdıktan sonra 3008’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Temmuz 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Faturalı hat kullanıcıları için düzenlenen ve Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yer alan ‘’ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası’’ ile haftalık ya da aylık kullanım için 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için ‘’ArayanıBil Plus’’ servisine aylık abone olmak için ‘’PLUS’’ yazarak 7065’e kısa mesaj göndererek haftalık kullanım için 1 GB bedava internet kazanırken; ‘’ArayanıBil Plus’’ servisine 6 ay için abone olmak için ‘’PLUS’’ yazarak 7066’ya kısa mesaj göndererek aylık kullanabileceğiniz 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz.

‘’ArayanıBil Plus’’ servisine aylık abone olmanız durumunda aylık 3,49 TL faturanıza yansıtılırken; ‘’ArayanıBil Plus’’ servisine 6 aylık abone olmanız durumunda aylık 17,49 TL faturanıza yansıtılacaktır. Servise üyeliği iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenirken, aylık abonelik ayda bir yenilenirken, 6 aylık abonelik 6 ayda bir yenilecektir. ‘’ArayanıBil Plus’’ servisi için aboneliğiniz yenilenmeden önce SMS ile bilgilendirme yapılırken, abonelik yenilendikten sonra da SMS aracılığıyla bilgilendirme yapılmaktadır. Servis aktivasyonu yapıldıktan sonra 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi en geç 48 saat içerisinde hattınıza tanımlanırken, SMS gönderilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

15 Yorum

  1. Vodafone den Türk Telekoma geçtim çok güzel internet çekimi mükemmel Türk Telekom çok güzel tavsiye ederim

  2. Askerdeyim ve türk telekomun çok desteğini gördüm çalışmanızda basarılar dilerim iyi mesailer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu