Turkcell Bedava İnternet

Temmuz 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Spread the love

İçindekiler

Temmuz 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Her ay olduğu gibi Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri sayesinde internet sorununuza çözüm bulabilir ve bedava internet paketleri ile kabarık faturalara son verebilirsiniz. Faturalı ya da hazır kart müşteri olmanız fark etmeksizin bulunduğunuz tarifelere uygun kampanyalara dahil olarak uygulamalar üzerinden bedava GB’larınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Turkcell BTK Akademi 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında olan ve 19 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli olan ‘’Turkcell BTK Akademi 6 GB İnternet Kampanyası’’ sayesinde aylık kullanabileceğiniz 6 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya faturalı ve hazır kart aboneleri içinde geçerlidir. Kampanya katılım için ‘’BİP’’ uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekirken, ‘’Keşfet’’ menüsü üzerinden ‘’BTK Akademi Kanalı’’ nın takip edilmesi gerekmektedir. BTK Akademi Kanalı’nı takip etmeniz üzerine Btkakademi adresinde kullanabileceğiniz 6 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenirken; sadece data hatlarına sahip olan aboneler kampanyaya dahil olamamaktadır. Ayrıca bedava internet paketi sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olup; yurt dışı kullanımlar ücretlendirilmektedir.

Temmuz 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Kart Kayıt Edene 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri olarak sunulan ve hazır kart abonelerine yönelik kampanya ile haftalık kullanım için 2 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için Turkcell uygulaması olan ‘’Dijital Operatör’’ üzerinden sisteme banka ya da kredi kartınızı kayıt yaptıktan sonra uygulama ya da Turkcell internet sitesi üzerinden TL yüklemesi ve paket almanız durumunda 2 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır. Kampanyadan aboneler sadece 1 kez faydalanabilirken, kullanılmayan faydalar 7 gün sonunda otomatik olarak silinmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Ücretsiz İnternet

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Senyap Diye Kanalından Salla Kazan Ek Bedava İnternet Kampanyası

31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli olan Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri kapsamında sunulan kampanya kapsamında faturalı ya da hazır kart kullanıcısı olmanız fark etmeksizin ayda 1 kez olmak üzere ‘’Salla Kazan’’ üzerinden haftalık sallama hakkınıza ilave yeni bir hak kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılım için ‘’BİP’’ uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalını takip etmeniz sonucunda ‘’Salla Kazan GB Şansı’’ butonuna basmanız gerekmektedir. Böylelikle ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden bulunan ‘’Salla Kazan’’ kutucuğunu haftalık sallama hakkınıza ilave olarak ek sallama hakkı kazanabilir ve Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kazandığınız bedava internet paketi kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olup, kalan faydalar sonraki döneme devredilmemektedir.

Turkcell Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell uygulaması olan ‘’Fizy’’ ile faturalı ve hazır kart aboneleri internet kazanmaya devam ederken kampanya Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında da yerini almaktadır. Kampanyaya katılım için fizy Premium üyeliklerinden herhangi birine abone olmanız gerekirken; müzik dinleyip eğlenirken bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Bir fatura dönemi içerisinde 250 şarkı dinleyen aboneler haftalık kullanım için 1 GB bedava internet paketi kazanırken, 500 ve üzeri şarkı dinleyen aboneler aylık kullanım için 1 GB bedava internet paketi olmak üzere 2 GB Turkcell bedava internet paketi kazanmaktadır. Fizy Premium abonesi olduğunuz sürece kampanya otomatik olarak yenilenirken; süresinde kullanılmayan faydalar otomatik silinmektedir.

Turkcell E-faturaya Geçene 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri içerisinde olan ve abonelerin doğaya katkıda bulunmasını sağlayan kampanya sadece faturalı hat kullanıcıları için düzenlenmektedir. Faturalı hat kullanıcısı olarak faturanızı e-fatura uygulamasına geçmeniz durumunda haftalık kullanım için 2 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza otomatik tanımlanmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

Kampanya kapsamında paketlerinizde internet paketiniz mevcut olsa bile öncelikli kullanım hakkı 2 GB Turkcell bedava internet paketini kullanmanız şeklinde ayarlanacak olup, kampanyaya katılım için gönderilecek mesaj ücretsizdir.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri olarak sunulan ve diğer aylarda olduğu gibi Temmuz ayında da haftalık olarak hediyelerine devam eden ‘’Salla Kazan’’ sürpriz hediyeleri ile bireysel ya da kurumsal faturalı ve hazır kart abonelerine kazandırmaya devam edecektir. ‘’Salla Kazan’’a katılan aboneler hala 4.5G abonesi değilse, hediyelerini aldıktan sonra 4.5G abonesi olarak kaydedilmektedir.

‘’Salla Kazan’’ ile hediye kazanma hakkı her Cuma günü yenilenirken, hediye kullanım hakları Perşembe günü saat 23.50’ye kadar geçerli olmaktadır. ‘’Salla Kazan’’ ile kazandığınız Turkcell bedava internet paketlerinden kalan kullanımlarınızı ‘’Digital Operatör’’ uygulaması üzerinden takip edebileceğiniz gibi, ‘’KALAN’’ yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek de öğrenebilirsiniz.

Temmuz 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Mobil Ödeme ile 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri içerisindeki ‘’Mobil Ödeme Kampanyası’’ TV+, fizy, Goller Cepte, lifebox ve Dergilik uygulamalarından herhangi birini kullanan aboneler için geçerli bir kampanyadır. Kampanyaya katılım için bu servislerden herhangi birine ücretli kayıt olmanız ve mobil ödeme onayı vermeniz gerekirken; onay vermeniz durumunda 1 kez olmak üzere hattınıza haftalık kullanabilmeniz için 2 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza yüklenmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Dijital Yüklemelere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri kapsamında Turkcell dijital yüklemelere bedava internet hediye ederken; faturasız hat kullanıcıların kampanya kapsamında belirtilen tarifeler için TL yüklemelerini ‘’Digital Operatör’’ uygulaması ya da internet sitesi üzerinden yapması gerekmektedir.  Kampanya kapsamında aylık kullanım için;

  • Uçuran 6 GB ya da 6 GB Plus,
  • Uçuran 10 GB ya da 10 GB Plus,
  • Uçuran 14 GB ya da 14 GB Plus,
  • GNÇ Süper 6 GB, 8 GB, 10 GB, 12 GB, 14 GB,
  • Özel Üçlü 3 GB,
  • Süper Avantaj 5 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB, 11 GB, 12 GB, 14 GB, 16 GB paketlerinden herhangi birine geçiş yapılması durumunda 2 GB Turkcell bedava internet paketi yüklenmektedir.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell’e Gelen Yeni Müşterilere 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Turkcell bedava internet paketleri ile yeni Turkcell’li olan abonelerini unutmayarak, Turkcell ailesine katıldıklarından dolayı bedava internet paketi hediye etmektedir. Bunun için dijital ortam üzerinden numarasını taşıyan ya da yeni numara alan abonelere aylık kullanım için 2 GB bedava internet olmak üzere 4 ay boyunca toplamda 8 GB bedava internet paketi hediye edilecektir. Her abone kampanyaya sadece 1 kez katılabilmekte ve Turkcell bedava internet paketi kullanılmadığı durumda sonraki döneme devretmemektedir.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

5 Yorum

  1. Gerçekten internet iihtiyacı olanlar için bu siteye uğrayıp bakmalarinini tavsiye ederim .Benim için Türkcell en iyisi onun için bu hattı kullanıyorum, umarım görüşlerim size faydalı olur 😇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu