Vodafone Bedava İnternet

Temmuz 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Spread the love

İçindekiler

Temmuz 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri kampanyaları başlarken, faturalı ve faturasız hat kullanıcıları tarifeleri üzerinden birkaç işlem yaparak kampanyalara dahil olabilmektedir. Aynı zamanda Vodafone ailesine yeni katılan abonelerini unutmayan Vodafone, hoş geldin hediyesi olarak 30 GB bedava internet paketi hediye ederken; mevcut aboneler de tarife değişikliği yaparak yıllık 60 GB bedava internet paketi veriyor. ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirerek kullanmaya başlayan abonelerine de 5 GB Vodafone bedava internet paketi hediye edilmektedir.

Temmuz 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaşını Davet Edene 15 GB Bedava İnternet

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında olan ve 15 GB bedava internet kazandıran kampanyaya katılım için fatura ödemelerinizden kalan kullanımlarınıza kadar hattınızla ilgili birçok işlemi yapabildiğiniz ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekmektedir.

Davet ettiğiniz arkadaşınızın uygulamaya katılması ile birlikte hem size 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 15 GB bedava internet paketi yüklenirken hem de arkadaşınıza 15 GB Vodafone bedava internet paketi yüklenecektir. Kazanılan hediye internet paketi için saat sınırlaması bulunmazken, 3 ay içerisinde kullanılmayan faydalar Vodafone tarafından otomatik silinecektir.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Red’e Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri içerisindeki hoş geldin kampanyası tarife tercihlerinde Red tarifelerini seçen aboneler için düzenlenmiş olup, 20 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir. Kampanyaya katılım için Vodafone mağazaları aracılığıyla numara taşıyarak, yeni hat alarak ya da faturasız hattan faturalı hat kullanımına geçmeniz gerekirken Red ya da Red’li Gençler tarifelerinden birini tercih etmeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet

Paket tercihini yaptıysanız ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına telefonunuzdan giriş yaparak ‘’Ek Paketler’’ menüsü üzerinden 20 GB Vodafone bedava internet paketini alabilirsiniz.

Temmuz 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Uyumlu Tarifelerine Geçene 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri incelendiğinde hoş geldin hediyelerine sıkça yer verildiğini görmekteyiz. Hoş geldin kampanyasına katılım için numara taşıyarak, faturasız hattan faturalı hatta geçerek ya da yeni hat alarak ‘’Vodafone Uyumlu Tarifeleri’’nden herhangi birine geçmeniz durumunda aylık kullanım için 10 GB Vodafone bedava internet paketi hediye edilmektedir.

Hediyenizi almak için tarife tercihinizi yaptıktan sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yaptıktan sonra ‘’Ek Paketler’’ menüsünden bedava internet paketinizi alabilirsiniz.

Vodafone Yeni Gelenlere Yıllık Toplam 60 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri kapsamında Vodafone yeni aboneleri için bir kampanya düzenlerken, Vodafone faturalı tarifelerden herhangi birini tercih ederek Vodafone ailesine katılmanız sonucunda aylık 5 GB olmak üzere yıllık toplam 60 GB bedava internet hediye edilmektedir.

Hediye olarak verilen 5 GB Vodafone bedava internet paketinizi almak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yaptıktan sonra ‘’Ek Paketler’’ menüsüne girmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone FreeZone’lu Olan Abonelere 4 GB Bedava İnternet

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri abonelerine kazandırmaya devam ederken, 26 yaş altında olup Vodafone FreeZone’lu olan abonelerine günlük kullanım için 4 GB bedava internet hediye edilmektedir. Şayet hattınız anne ya da babanız üzerine ise, kullanıcı olarak kendinizi tanımlayarak FreeZone’lu olabilir ve hoş geldin hediyesi olan 4 GB Vodafone bedava internet paketini alarak rahat bir şekilde internete girebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Paketleri

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone TV Yönüne Geçerli Taahhüt İle Aylık 2 GB Bedava İnternet

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri kazanmak için Vodafone abonesi olmak gerekirken, her ay düzenli Vodafone TV yönüne geçerli olan 2 GB bedava internet paketi kazanmak için 12 aylık taahhüt vermeniz ve TV Eğlence ya da Red tarifesi abonesi olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında kullanımlarınız hattınıza otomatik olarak yüklenirken, serviste bulunan sosyal medya paylaşım butonlarını kullanmanız halinde mevcut tarifenizdeki internet limitinizden düşülecek ya da tarifenize göre ücretlendirme yapılacaktır.

Vodafone Supernet 4.5G Kullan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında olan ‘’Vodafone Supernet 4.5G Kullan 10 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ sayesinde internet kazanmak için 4.5G uyumlu telefonunuzdan 4.5G uyumlu SİM kartınız ile 4.5G Supernet kullanmanız yeterli olmaktadır. Böylelikle hattınıza 10 GB Vodafone bedava internet paketi otomatik olarak aylık kullanım için yüklenmektedir.

Temmuz 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Sayesinde Sınırsız İnternet Kullanım Kampanyası

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri içerisinde olan ‘’Vodafone dMags Dergi Uygulaması Sayesinde Sınırsız İnternet Kullanım Kampanyası’’ ile birçok dergiye ücretsiz olarak ulaşabilirken, ‘’dMags Dergi’’ uygulamasını cihazına ücretsiz olarak sanal mağazalar üzerinden indirmeniz durumunda sadece uygulamada kullanmanız için sınırsız internet kullanımı hediye edilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar İle 20 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri ‘’Kaçmaz Kırmızı Fırsatları’’ ile sunulurken; cihaz kampanyaları, dijitalde geçerli özel teklifler, sürpriz ödüllü yarışmalarda fırsatlar arasında yer almaktadır. ‘’Kaçmaz Kırmızı Fırsatları’’na katılım sağlamak için öncelikle ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirmeniz ve uygulamada bulunan ‘’Hediye Çarkı’’nı çevirmeniz yeterli olacaktır.

Haftalık olarak yenilenen ‘’Hediye Çarkı’’ hediyeleri sayesinde 20 GB’a kadar bedava internet kazanabileceğiniz gibi İletişim Pass, Sosyal ya da Video Paketleri ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme Kullan 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri için birçok kampanya düzenleyen Vodafone, mobil ödeme kullanan abonelerine kampanya kapsamında 1 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. 10 TL ve üzeri mobil ödeme işlemi yapmanız ve Apple App Store ya da Google Play Store hesapları için ödeme yöntemini ‘’Vodafone Mobil Ödeme’’ olarak tanımlamanız durumunda ilk işleminiz sonrasında haftalık kullanım için 1 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

6 Yorum

  1. Bu site sayesinde haftalık 20 gb kadar internet yüklüyorum.siteye çok teşekür ederim.her geçen gün güncellenmesi ayrı bir güzel.

  2. Bu site sayesinde bedava internet kampanyalarından haberdar oluyorum. Çok faydalı bir site. Tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu