Haberler

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur?

Trendyol gel al noktası, firmanın sunmuş olduğu farklı bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Bu hizmet hakkında bilinmesi gerekenleri derledik.

Spread the love

Trendyol gel al noktası ile ilgili pek çok kişinin merak ettiği bazı sorular bulunuyor. Bu sorulardan birisi de nasıl gel al noktasına sahip olunacağı olmakta. Bu soru, pek çok kişinin kafasını karıştırmış durumda. Aslına bakarsak gel al noktasına sahip olmak oldukça kolay…

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Trendyol Gel Al Noktası Başvuru Formu

Trendyol teslimat noktası için başvuruya katılmak adına yapılması gereken şey buradaki bağlantıya girerek formu doldurmak olacak. Formun doğru bir şekilde doldurulması gerekiyor. Başvuru yapıldıktan sonra firma tarafından inceleme yapılır. Trendyol başvurusu yaptıktan sonra firma en yakın zamanda başvuru yapan kişi ile iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilir ve başvuru hakkında bazı bilgiler paylaşabilir.

Trendyol Gel Al Noktası

Trendyol Gel Al Noktası Çıkmıyor

Eğer bir ürün aldıktan sonra sipariş kısmında gel al noktası bulunmuyor ise bunun sebebi bu hizmetin o ürün için desteklenmiyor oluşu. Bu konuda bazı etkenler bulunuyor. Bunlardan birisi 1.000 TL ve üzeri ürünler için bu hizmetin sağlanmıyor oluşu. Bir diğer kriter ürünün boyutu olmakta. Ürün otomata sığacak şekilde bulunmalı.

İlginizi Çekebilir – Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir?

Trendyol Şubeleri Nerede?

Trendyol’un başlatmış olduğu gel al noktası hizmetini kullanmak isteyen bir müşteri bu otomatların nerede olduğunu merak edebiliyor. Şubeleri bulunmayan Trendyol’un otomatları şehrin çeşitli yerlerinde olabilir. Bunu öğrenmek için sipariş vermeniz gerekiyor. Eğer mümkün ise bu seçenek aktif oluyor.

Trendyol Gel Al Noktası

Teslimat Noktası Ne Kadar Kazandırır?

Trendyol gel al noktası otomatına sahip olmak isteyen bir işletme bu işin ne kadar kazandırdığını da merak edebiliyor. Bu ne kadar kargo teslimatı yapıldığına göre değişkenlik gösteriyor. Merkezî bir konumda bulunan otomat 10.000 TL civarında belki de daha fazla kazandırırken kazanç bazı yerlerde daha düşük kalabiliyor.

İlginizi Çekebilir – Ziraat Kart Kargo Takip, Ziraat Kartım Ne Zaman Gelir?

Dediğimiz gibi bu konuda en önemli etken şehrin nüfusu ve kargo kullanım sıklığı olmakta. Bir işletme sahibi bu detaylara dikkat ederek teslimat noktası şubesi açma başvurusu yapabilir.

Trendyol gel al noktası ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Fibabanka Kimin? (Fibabanka Devlet Güvencesi Var mı?)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu