Haberler

Trendyol Kimin? (Ali Baba Kaça Satın Aldı?)

Trendyol kimin? Son zamanları en çok merak edilen sorularından birisi olan Trendyol sorusu hakkında bu konuda ayrıntılı bilgi içeriğimizde...

Spread the love

Trendyol kimin? Pek çok kişi bu aralar Trendyol’un kime ait olduğunu merak etmeye başladı. Trendyol, günümüzün en çok tercih edilen e-ticaret sitelerinden birisi olmakta. İnsanlar internetten alışveriş yapmaya başladıkça Trendyol’un da gelirlerinde artış yaşanmaya başladı. Bu konuda bilinmesi gerekenleri sizler için aktardık.

Trendyol Kimin? Trendyol Ortaklık Yapısı

Trendyol, günümüzde 5 ortağa ait olsa da firmanın sahibi genel olarak Alibaba olarak yer alıyor. Çinli alışveriş platformu olan Alibaba Trendyol hisselerinin %6,5’una sahip iken Demet Mutlu hisselerin %6,96’sına sahip. Bunun yanı sıra %5,55’i Evren Üçok, %0,78’i Begüm Tekin, %0,21’i Zeki Güçlü Kaya’ya ait. Firma, 2010 yılından beri hizmet veriyor.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Trendyol Kimin

Trendyol Kaça Satıldı?

Trendyol ile ilgili merak edilen sorulardan birisi de firmanın kaça satıldığı olmakta. Trendyol firması, 2018 yılında Çinli şirket Alibaba’ya 350 milyon dolar karşılığında satıldı.

Trendyol Kime Satıldı?

Trendyol, Çinli şirket olan Alibaba’ya satıldı. Alibaba, günümüzün büyük e-ticaret firmalarından birisi olarak iş yapıyor. 350 milyon dolara Trendyol’un %86,5 hissesini alan Alibaba, Trendyol’un 11 milyar dolar değere ulaşmasını sağladı.

İlginizi Çekebilir – Erkek Sevgiliye Sorulacak Sorular

Demet Mutlu Eşi

Trendyol’un kurucusu olan Demet Mutlu hakkında merak edilen sorulardan birisi Demet Mutlu’nun eşinin kim olduğu. Demet Mutlu’nun eşi finans alanında uzman olan Evren Üçok olarak yer alıyor. Evren Üçok Trendyol ve Peak Games gibi pek çok alanda yatırıma sahip bir kişi. 1972 yılında doğduğu söylenen Evren Üçok, işletme ve matematik bölümü okuduktan sonra finans danışmanı olarak işe başladı. Günümüzde ise pek çok platforma yatırım yapmış durumda.

Trendyol Kimin

Demet Mutlu Serveti Ne Kadar?

Trendyol kimin?” sorusunun yanı sıra Demet Mutlu’nun serveti de merak ediliyor. 2010 yılında kurulan Trendyol’un güncel değeri 16,5 milyar dolar olarak yer alırken Demet Mutlu’nun serveti hakkında net bir bilgi yer almıyor.

Trendyol ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Şok Edici İndirimler! Gratis İndirim Günleri Kasım 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu