Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Silsüpür, Selfy, ArayanıBil

Spread the love

Hazırladığımız bu içerikte ihtiyacı olan kullanıcılar için Türk Telekom 1 GB bedava internet nasıl alınır onu anlattık. Eğer siz de internet paketinizi bitirmek üzereyseniz/ bitirdiyseniz vereceğimiz bilgiler doğrultusunda Türk Telekom 1 GB hediye internet kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Hadi gelin birlikte bedava 1 GB internet Türk Telekom hatlarda nasıl yapılır göz atalım.

İçindekiler

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom zaman zaman kullanıcıların hediye internet verebiliyor. Çoğu zaman kampanyalar nedeniyle verilen bu internetler kimi zaman firmadan kaynaklanan hatalardan dolayı özür amacıyla veriliyor.

Türk Telekom 1 GB hediye internet genellikle günlük ya da haftalık olarak verilmektedir. Bunun yanı sıra aylık 1 GB bedava internet Türk Telekom tarafından verilebiliyor. Bu daha çok kampanyanın içeriği ile ilgilidir.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ile ilgili bilgi vermeden önce TTNET aracılığı ile kazanacağınız internet hediyesinden bahsedeceğiz. Çünkü çoğu kişi bunu nasıl yapacağını bilmiyor.

TTNET ile 1 GB internet kazanmak için modeminizin internet sorunu yaşatması gerekiyor. Mağduriyet yaşamamanızı isteyen Türk Telekom sizlere 1 hafta geçerli olan 1 GB hediye internet verebiliyor. Bu her ne kadar az olsa da modem internet sorunu çözülene kadar kullanıcılar bir süre idare edebiliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bazı uygulamalar aracılığı ile hediye 1 GB internet kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Türk Telekom firmasının düzenli olarak yenilettiği bu kampanyalar ile günlük ve haftalık 1 GB bedava Türk Telekom internet kazanabiliyorsunuz. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Türk Telekom Sil Süpür 1 GB Bedava İnternet

Kullanıcıların Türk Telekom hediye internet için en çok başvurduğu yöntem sil süpür kampanyasıdır. Bazı tarifelerde desteklenen bu kampanya ile şansınız iyi giderse günlük ya da haftalık 1 GB Türk Telekom hediye internet kazanabilirsiniz. Her hafta yapacağınız sil süpür ile bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sil süpür ile hediye internet kazanmak için öncelikle Türk Telekom mobil uygulamasını indirin. Daha sonra mevcut bilgilerinizi kullanarak giriş yapın.

Hediye ve kampanyalar bölümünde sizlere ayrılan sil süpür kampanyası bölümünü göreceksiniz. Bu alanda yer alan sil süpür seçeneğini tıklayın ve sil süpür yapın. Sistem size otomatik olarak hediyeleri verecek ve paketinize yansıtacaktır.

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Selfy Tambu uygulamasını indirerek 1 GB interneti hemen kazanabilirsiniz. Türk Telekom bu yeni girişimini tanıtmak için her kullanıcıya hediye internet veriyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Teknosacell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

App Store veya Google Play Store’den Selfy uygulamasını indirin. Daha sonra Türk Telekom bilgilerinizi kullanarak Selfy uygulamasına giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra kampanyalar bölümünden Slefy 1 GB hediyenizi aktifleştirebilirsiniz.

Detaylar için Tambu uygulamasını indirebilir ya da Türk Telekom resmî web sitesini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom firması tarafından geliştirilen ArayanıBil uygulamasında 1 ya da 6 aylık üyelik oluşturursanız sistem tarafından anında ödüllendiriliyorsunuz.

Tıpkı Selfy kampanyasında olduğu gibi öncelikle ArayanıBil uygulamasını indirin. Daha sonra hat bilgileriniz ile sisteme giriş yapın. Ana ekranda kampanya detayları karşınıza çıkacak. Buradan giriş yapın ve onay verin. Daha sonra Türk Telekom tarafından haftalık 1 GB internet size gönderilecektir.

Detaylar için Türk Telekom ArayanıBil uygulamasını indirebilirsiniz.

Türk Telekom Muud 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bu kampanya zaman zaman iptal edilse de yıl içerisinde birkaç defa yeniden başlatılıyor. Bu kampanyadan faydalanmak için Muud uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Sistem her yeni üyeye haftalık 1 GB bedava internet veriyor. Ancak şu an için bu kampanya aktif değil.

Türk Telekom Hediye GB Nasıl Alınır? 1 GB Hediye Fırsatı!

Türk Telekom hediye internet için firmanın web sitesini ara sıra ziyaret etmenizi öneriyoruz. Çünkü bu platformda kampanyalar bölümünde düzenli aralıklarla yeni kampanyalar başlatılıyor ve kullanıcılara hediye internetler dağıtılıyor. Bunun yanı sıra IOS ve Android cihazlarınıza indireceğiniz uygulamalar ile de hediye internetlerin takibini yapabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu