Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, ülkemizin en büyük GSM operatörlerinin başında olmaya devam ederken, bir yandan da abonelerine özel fırsatlar sunmayı sürdürüyor. Bu fırsatlardan birisinin de Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası olduğunu görüyoruz. Peki bu kampanyaya nasıl katılım gösteriliyor? İşte bu sorunuz ile beraber kampanya hakkında merak ettiğiniz her detaya yazımızdan ulaşabilirsiniz…

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom 10 GB bedava internet, belirli şehirlerde ikamet eden Türk Telekom kullanıcılarına özel olarak sunulmuş bir kampanyadır. Hattını efsane paketlerden birine geçiren ve Çanakkale veya Balıkesir illerinde yaşayan her Türk Telekom abonesi bu kampanyadan faydalanabiliyor.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası için Türk Telekom müşteri hizmetlerinin yanı sıra Türk Telekom mobil uygulamasından veya Türk Telekom mağazalarından başvuru yapabilirsiniz. Bu uygulamaya katılma hakkı kazanmak için ise mevcut tarifenizi Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20, Selfy Efsane 10 gibi bazı efsane tarifelerinden birine geçirmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra Çanakkale veya Balıkesir illerinden birinde ikamet etmeniz gerekiyor. Bu şartları yerine getirmeniz halinde 10 GB bedava internet sahibi olabiliyorsunuz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Ücretli mi?

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yok. Belirtilen illerden birinde ikamet etmeniz ve hattınızı efsane paketlerden birine geçirmeniz halinde ücretsiz olarak bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasını almak için Türk Telekom mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk Telekom müşteri hizmetlerinden veya Türk Telekom mağazalarından da 10 GB bedava internet kampanyasına katılabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyaları arasında bulunan bir diğer fırsata da kısa mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Türk Telekom’a kayıtlı cep telefonu numaranızdan 5555’e ‘GIGA’ yazıp yollamanız halinde iki gün boyunca kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bedava İnternet Türk Telekom 2022

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu