Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet 2022

Spread the love

Hazırladığımız bu içerikte ihtiyacı olan kişiler için Türk Telekom 10 GB bedava internet nasıl yapılır sorusuna yanıt verdik. Eğer siz de Türk Telekom müşterisiyseniz ve acil internete ihtiyacınız varsa bu içeriğimiz tam size göre. Gelin birlikte Türk Telekom hediye 10 GB internet nasıl alınır öğrenelim.

İçindekiler

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom markası belirli dönemlerde mevcut müşterilerine ve yeni numara alan/ numarasını taşıyan müşterilerine hediye internet verebiliyor. Bu hediye internetler sayesinde hem müşterilerinin internet ihtiyacı gideriliyor hem de yeni girişimleri müşterilerine aktarılıyor.

Türk Telekom bedava 10 GB hediyesi genellikle yeni tarife ve numara alımlarında 1 ay süreyle geçerli oluyor. Özellikle yeni oluşturulan tarifeleri müşterilerin daha hızlı bir şekilde tanıması için Türk Telekom tarafından hediye internet aktarılabiliyor.

İçeriğimizin devamında hangi kampanyalar ile Türk Telekom hediye 10 GB internet alabilirsiniz onu anlattık. Eğer bu kampanyadan faydalanma şansınız varsa hediye internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy 10 GB Bedava İnternet

Selfy’nin özgürce 10GB kampanyası dahilinde tarifeye yeni geçenlere hediye 10 GB internet veriliyor. Bu internet Türk Telekom sil süpür kampanyası aracılığı ile 1 ay geçerli olmak üzere veriliyor. Türk Telekom Selfy kampanyasından 10 GB internet kazanmak için;

  • Türk Telekom’da yeni bir numara alın ya da numaranızı Türk Telekom’a taşıyın (eğer hattınız varsa diğer adıma bakabilirsiniz)
  • SELFY OZGURCE 10GB TC Kimlik No yazıp 4545
  • SELFY OZGURCE 10 yazıp 4545’e SMS atın ve kampanyaya dahil olun
  • SOZ yazıp 5555’e SMS atarak taahhüt başlatabilir ve daha indirimli fiyattan tarifeye kayıt olabilirsiniz
  • Daha sonra size tanımlanan sil süpür hakkını Türk Telekom mobil uygulamasından kullanabilirsiniz
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom İline Özel 10 GB Bedava İnternet

Balıkesir ve Çanakkale’de yeni hat alanlara 10 GB hediye internet veriliyor. Bu kampanyadan faydalanmak için bahsi geçen illerdeki herhangi bir şubeye gidebilirsiniz. Kampanyaya katılmak istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür 10 GB Bedava İnternet

Bazı müşterilere ayda 1 kere sil süpürden 10 GB internet kazanma hakkı tanınabiliyor. Bu kampanyalar her dönem devam etmese de zaman zaman başlatılabiliyor.

Sil süpür 10 GB hediyesinden faydalanmak için Türk Telekom mobil uygulamasında kampanyalar bölümüne göz atabilirsiniz. Buraya girdikten sonra sil süpür ekranına gelin ve sil süpür yapın. Sonrasında hediye internetin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom’a Geçenlere 10 GB Bedava İnternet

Başka hatlardan Türk Telekom’a geçtiğiniz taktirde 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. 1 ay boyunca geçerli olan bu kampanyaya ek olarak başka hediyeler de alabilirsiniz.

Türk Telekom’un bu kampanyasından faydalanmak için herhangi bir şubeden hattınızı Türk Telekom’a geçirebilirsiniz. Daha sonra sistem tarafından otomatik olarak hediye internet size verilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Ramazan Ayına Özel 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom geçtiğimiz Ramazan aylarında belirli tarihlerde ve saatlerde geçerli olmak üzere 10 GB hediye internet vermişti. Bu sene ve sonraki senelerde de hediye internet verilecek mi bilmiyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir ve konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar olarak Türk Telekom mobil uygulamasını (sil süpür için) ve Kazandırio uygulamasını öneriyoruz. Sil süpür kampanyası ve Kazandırio uygulamalarında tek seferde bu kadar internet kazanamasanız dahi 1 ayda totalde 10 GB’a yaklaşabilirsiniz.

Kazandırio uygulaması ile internet kazanmak için elinizdeki kodları uygulamaya girin. Daha sonra tek seferde 250 mb’dan 2 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Hediye Nasıl Alınır?

Hediye 10 GB internet için öncelikle hattınızız bir kampanya için uygun olması gerekir. Daha sonra Türk Telekom tarafından başlatılan kampanyaları sosyal medya ya da web sitesi aracılığı ile takip etmelisiniz. Türk Telekom bu miktarlarda hediye internet kampanyası başlattıktan sonra tarife geçişi yaparsanız sistem tarafından otomatik olarak hediye internet size verilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Gece 10 GB Hediye Nasıl Alınır?

Bu kampanya ne yazık ki şu an devam etmiyor. Eğer bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız yılın belirli dönemlerinde Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaları inceleyebilir ve gece saatlerinde ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu