Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2020

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2020

15 Temmuz 2016 yılında yaşanılan üzücü darbe girişimi sonrasında abonelerinin rahat iletişim kurmasını sağlamak için internet paketleri hediye eden Türk Telekom, sonraki yıllarda da 15 Temmuz’un Demokrasi ve Milli Birlik Günü ilan edilmesiyle Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2020 yılına kadar sunmaya devam etmiştir.

Önceki yıllarda olduğu gibi Türk Telekom 15 Temmuz’a özel 2020 yılı içinde bedava internet paketleri hazırlarken, özel günleri unutmayan Türk Telekom aboneleri tarafından takdir kazanmaya devam etmektedir.

Türk Telekom 15 Temmuz Hediye İnternet Paketi

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2020 yılı içinde diğer yıllarda olduğu gibi 1 GB bedava internet paketi sunarken, konuşmayı ve mesajlaşmayı seven aboneleri içinde 1000 dakika konuşma ve 5000 SMS paketi hediye edecektir. Verilen hediyeler 15 Temmuz 2020 tarihinde saat 00.00 itibarıyla kullanılmaya başlanılacak olup, saat 23.59 itibarıyla kullanım sona erecektir. Kalan kullanımlar mevcut ise Türk Telekom tarafından silinecektir.

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2020

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2020 yılı için henüz aktif olmamakla birlikte belirttiğimiz gibi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel sunulmaktadır. Hediyeden faydalanmak için abonelerin herhangi bir işlem yapması gerekmezken, sadece 15 Temmuz günü kullanabileceğiniz Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi hattınıza tanımlandıktan sonra kullanıma dair detaylar için bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Şayet 15 Temmuz 2020 tarihine kadar kullanabileceğiniz internet paketiniz yoksa ve beklemek istiyorsanız mevcut Türk Telekom bedava internet kampanyalarına katılım sağlayarak internet sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Her hafta salı ve perşembe günleri hediyelerini yenileyerek aktif hale gelen ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılarak 30 GB’a kadar bedava internet kazanabileceğiniz gibi konuşma ve SMS paketleri ile sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz. ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılabilmek için öncelikle telefonunuzda ‘’Online İşlemler’’ uygulamasının yüklü olması gerektiğini unutmayınız.

Ayrıca Türk Telekom tarafından tasarlanarak geliştirilen ‘’Tambu’’ klavyesini telefonunuza indirerek, uygulamada bulunan hediye kodunu ‘’4545’’ kısa mesaj servisine ücretsiz olarak göndererek aylık kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

6 Yorum

  1. Türk Telekom uygulamalarından memnunum.Sil SUPUR kampanyasından yararlanıyorum.Size de tavsiye ederim.

  2. Çook güzel biraz pahalı olsada onlara değer hediyeler var ve özellikle altyapısı olan bimcellde

  3. Türk Telekomdan memnunum. Dklarim her zaman erken bitiyor. Türk telekomu hediyeleri diğer operatörlerden daha zengin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu