Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2022

Spread the love

Türk Telekom tarafından hazırlanmış olan ve gençlere hitap eden gençlik dünyası Selfy’den, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında gençlere Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi olarak internet paketi sunulacaktır. 101. yılını kutladığımız bu özel güne özel milyonlarca Selfy’li genç rahat rahat internete girerken, paylaşımları eşliğinde güzel bir bayram kutlayabilecek.

Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi kapsamında sunulacak hediye detaylarını öğrenmekle birlikte nasıl katılabileceğinizi de öğrenmek istiyorsanız, yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

İçindekiler

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

101. yılını kutlayacağımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi Selfy’den gençlere sunulacaktır. 19 Mayıs 2022 Salı günü için sunulacak 2 GB bedava internet paketini alabilmek için öncelikle Selfy dünyasına abone olmanız gerekmektedir ki daha sonra Türk Telekom’a ait olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını telefonlarınıza indirmiş olmanız gerekmektedir.

İlginizi çekebilecek içerikler;

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  2022 Türk Telekom Hediye İnternet

Uygulamayı indirmek için App Store ya da Play Store sanal mağazalarını kullanabilir ve telefon numaranız ile giriş yaptıktan sonra ‘’Sil Süpür’’ oyununa girmeniz sonucunda 2 GB Türk Telekom bedava internet hediye paketinin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi İnternet Sorgulama

Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi olarak sunulacak olan 2 GB bedava internet paketinizin kullanım süresi ve kalan limitinize dair bilgi sahibi olmak için ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yapmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda uygulama üzerinden mevcut tarifenizdeki kalan kullanım limitlerini de öğrenebilir, hatta hattınızla ilgili diğer işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi Paket İptali

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle gençlere Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi olarak 2 GB bedava internet paketi hediye ederken, hediyenin kullanım süresi bayram boyunca geçerli olacaktır. Bu nedenle bayrama özel hediye edilecek internet paketini iptal ettirmek için bir çaba harcamanıza gerek kalmayacak olup, Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi 2 GB bedava internet paketi Türk Telekom tarafından günün sonunda otomatik olarak silinecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu