Türk TelekomTürk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet

Spread the love

Türk Telekom 2 GB bedava internet nasıl kazanılır sorusunun cevabını bu içeriğimiz de verdik. Eğer sizin de Türk Telekom’da acil internet ihtiyacınız varsa vereceğimiz bu bilgileri kullanarak anında bedava internet yapabilirsiniz.

İçindekiler

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom, müşterilerine en fazla internet veren operatörlerden biri konumuna geldi. Zaman zaman başlatılan kampanyalar sayesinde müşterilere günlük, haftalık ve aylık internet paketleri hediye ediyor. Üstelik bu hediye internetler kimi zaman 10 GB’a kadar yükselebiliyor.

Türk Telekom şu sıralar bazı kampanyaları ile birlikte 2 GB hediye internet veriyor. Verilen bu hediye internetler kimi zaman günlük kimi zaman da haftalık oluyor. Haliyle Türk Telekom kullanıcıları hediye internet nasıl alınır merak ediyor.

İlginizi çekebilecek içerikler;

İçeriğimizin devamında Türk Telekom 2 GB hediye internet alma yöntemleri hakkında bilgi verdik. Gelin öncesinde bu kampanyaların neler olduğu konusunda bilgi sahibi olalım.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Sitesi 2022

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet

Türk Telekom yeni bir tarife – girişim başlattığında kullanıcılarının haberdar olabilmesi için hediye internet dağıtıyor. Bununla birlikte tarifelere özel (örneğin sil süpür kampanyası) hediye internetler de veriyor. Bu sayede müşteriler yalnızca tarifesindeki interneti değil hediye Türk Telekom internet paketini de kullanıyor.

Türk Telekom 2 GB bedava internet alırken çoğu zaman ücret ödemenize gerek yok. Örneğin sil süpür yaptığınız zaman herhangi bir ücret ödemeden hediye internet alabilirsiniz. Ancak tarifeye özel hediye internet kazanmak için öncelikle ilgili tarifeyi satın almanız gerekebilir.

 

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom 2 GB internet hediyesi şu an sadece kendi mobil uygulaması aracılığı ile veriliyor. Bunun yanı sıra özellikle yaz dönemlerinde KazandıRio uygulamasından da hediye 2 GB internet kazanılabiliyor. Detayları aşağıda sizlerle paylaştık.

Kartını Kaydet Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Kazan

Eğer TL yükleme ve fatura ödeme işlemlerinizde Türk Telekom mobil uygulamasını kullanıyorsanız kredi kartınızı kullanarak hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için kartınızı mobil uygulamadaki ödeme alanına kaydetmeniz gerekiyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Hat İptali Nedir, Nasıl Yapılır?

Kredi kartınızı Türk Telekom mobil uygulamasına kaydetmek için;

  • Mobil uygulamayı açın
  • Kendi telefon numaranız ya da hediye internet almak istediğiniz telefon numarası ile sisteme giriş yapın
  • Ana ekranın alt kısmında yer alan ödeme bölümüne gelin
  • Buradaki kredi kartı ile ödeme yap alanına girin
  • Burada fatura ödemek ve internet kazanmak istediğiniz telefon numarasını girin ve ilerleyin
  • Karşınıza çıkan ekranda kart bilgilerinizi girin ve son aşamada kartınızı sisteme kaydedin

Bu sayede Türk Telekom tarafından haftalık 2 GB internet ile ödüllendirileceksiniz. Eğer hediye internetiniz size yansıtılmadıysa size en yakın Türk Telekom bayisine gidebilir ve konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür 2 GB Bedava İnternet

Sil süpür bütün Türk Telekom kullanıcıları tarafından bilinen ve kullanılan bir ödül aracıdır. Eğer sizin de tarifeniz Türk Telekom’da sil süpür yapmayı destekliyorsa günlük ya da haftalık 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Sil süpür 2 GB hediye kazanmak için;

  • Türk Telekom mobil uygulamasına kendi telefon numaranız ile giriş yapın
  • Sağ üst kısımda yer alan kampanyalar bölümüne girin
  • Karşınıza çıkan sil süpür seçeneğini seçin
  • Sil süpür yapın ve hediyenin tadını çıkarın
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2022 1-5-10-30 GB

Sil süpür her zaman 2 GB hediye vermez. Bazen 1 GB internet ya da dakika – SMS hediyeleri de verebilir. Bu daha çok sizin şansınıza kalmış diyebiliriz.

Renkli Tarifesi ile Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet

Aydın, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa ve Zonguldak illerinde yaşayan Türk Telekom müşterileri illerindeki bayilere giderek renkli tariflerinden birine geçerse 6 ay boyunca her ay 2 GB hediye kullanabilirler.

KazandıRio ile Türk Telekom Hediye 2 GB İnternet

KazandıRio uygulamasını girdikten sonra anlaşmalı markalardaki şifreleri uygulamaya girerek 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB ve 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bu anlaşmalı markalar genellikle kola ve cips markalarıdır. KazandıRio uygulamasını indirdikten sonra anlaşmalı markaların neler olduğu öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu