Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

100. yılını kutlayacağımız 23 Nisan için Türk Telekom hat sahiplerine hem bedava internet hem bedava konuşma hakkı ve hem de bedava SMS paketi hediye etme kararı almıştır. Bu kıymetli güne özel düzenlenen kampanyaya ait daha detaylı bilgileri elde etmek için sizlere özel hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet

23 Nisan her bakımdan çok özel bir gündür. Türk Telekom firması da bu özel güne yönelik kullanıcılarına oldukça harika bir imkân sunmayı istemektedir. Bunun için kullanıcılara Türk Telekom 23 Nisan bedava internet paketi hediye etmektedir. Hat sahipleri genel anlamda hediye olarak her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB bedava internet kazanabilmektedirler.

Türk Telekom üyelerinin bunun için yapması gereken tek şey, App Store veya Google Play üzerinden ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını telefonlarına indirmeleridir. Böylelikle anında hediye paketlerine kavuşabilmektedirler.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için sadece basit bir işlemin yapılması gerekiyor. Bu ise Online İşlemler sayfasının takip edilip bu konuyla ilgili gelişmelerin yakından izlenmesidir. Bu süreçten sonra 23 Nisan’a özel olarak sunulan bu harika paketlerin ücretsiz bir şekilde elde edilmesi mümkün hale geliyor.

Mobil telefonlara Online İşlemler uygulamasının indirilmesi oldukça kolaydır. Bunu yapılması için telefondan Google Play veya App Store mağazalarına girilmesi gerekir. Buradan ise uygulamanın ismi ilgili yere yazılıp arama yapılmalıdır. Daha sonraysa indirme işlemi gerçekleştirilmelidir. Kullanıcılar isterlerse yine bu uygulamada yer alan Sil Süpür oyunu üzerinden de bu bedava paketleri kazanabilirler.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Ücretsiz bir şekilde sunulan Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet paketlerinin sadece o günün akşamına kadar kullanılması gerekiyor. Sadece 23 Nisan gününe özel olarak düzenlenen bu kampanya, o günün akşamı bitiminde sona eriyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom 23 Nisan Reklam Filmi

Türk Telekom, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için Koronavirüs nedeniyle bir reklam filmi çekememiştir. Fakat buna alternatif bir çalışma olması açısından kullanıcılarına 1000 dakika konuşma, 5000 SMS ve bedava internet paketi kullanımları hediye etmiştir.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu