Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası Bedava İnternet

Spread the love

Türk Telekom bedava internet kampanyaları açısından en cömert GSM operatörü olarak milli ve dini bayramları da hediyeleri ile unutmamaktadır. Bu nedenle Cumhuriyet’in kuruluşunun 99. yılına özel de Türk Telekom 29 Ekim kampanyası 2022 yılına özel aboneleri tarafından beklenmektedir. Daha önceki yıllarda bedava internet paketi hediyeye eden Türk Telekom’un bu yıl için düzenleyeceği kampanya hakkında bir gelişme olması durumunda sitemiz üzerinden paylaşılacaktır.

Türk Telekom 29 Ekim Bedava İnternet

Daha önceki yıllarda Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamak için abonelerine Türk Telekom 29 Ekim kampanyası düzenleyen Türk Telekom’dan bu yıla özel 1 GB bedava internet, 1000 dk konuşma paketi ve 1000 Sms hediye ediyor. Bayram günü boyunca kullanıma sunulan bedava internet, konuşma ve sms paketi, faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için sunulmaktadır.

İlginizi çekebilir;

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Eğer Türk Telekom bedava internet paketi arayışı içindeyseniz, daha önceden site üzerinden yayınladığımız kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom 29 Ekim Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Cumhuriyet Bayramı için düzenlenen Türk Telekom 29 Ekim kampanyası için katılım sağlamak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Türk Telekom tarafından hattınıza otomatik yüklenecektir ve kullanım süresi Cumhuriyet Bayramı günü sabah başlayıp gece sona erecektir. Kullanım süresi dolduğunda kalan kullanımlarınızın olması durumunda da hattınızdan kalan kullanımlar otomatik silinecektir.

Turk Telekom 29 Ekim Kampanyasi Bedava Internet
Turk Telekom 29 Ekim Kampanyasi Bedava Internet

Türk Telekom 29 Ekim Kampanyası Başvuru Şartları

Türk Telekom 29 Ekim kampanyası nedeniyle hediye edilmesi beklenilen bedava internet paketini almak için özel bir katılım şartı bulunmamakla birlikte yukarıda belirtildiği gibi faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin hattınıza otomatik yüklenecektir.

Yorum Yap, Hediyeni Kap

99. yılına özel Cumhuriyet Bayramı için Türk Telekom 29 Ekim kampanyası haricinde bedava internet istiyorsanız, aşağıdaki alandan 2-3 cümlelik bir yorum yaparak bedava internet bonusu kazanabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu