Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Spread the love

Bu içeriğimizde Türk Telekom 30 GB bedava internet nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlattık.  Eğer sizin de acil internet ihtiyacınız varsa ve çok yüksek ücretler ödemeden internet yaptırmak istiyorsanız vereceğimiz bilgilere göz atabilirsiniz. Vereceğimiz bilgiler ışığında özellikle ilk kez Türk Telekom hattı alan kişiler ciddi derecede internet kazanabilir 😊

İçindekiler

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bazı müşterilerine 1 GB’dan 30 GB’a kadar hediye internet verebiliyor. Bu hediye internetler genellikle 4 hafta geçerli oluyor ve bütün uygulamalarda kullanılabiliyor. Tabii kimi zaman 1 hafta geçerli hediye internet de olabiliyor.

30 GB gibi büyük internet hediyeleri genellikle ilk kez hat satın alanlara ya da çok yüksek ücretlerdeki tarifelere geçiş yapanlara veriliyor. Bunun yanı sıra Vodafone ve Turkcell gibi hatlardan Türk Telekom’a geçtiğiniz zaman da 30 GB’a varan hediye internet alabilirsiniz.

Aşağıda birkaç kampanyayı sizler için bir araya getirdik. Bu kampanyalar geçerli olduğu sürece Türk Telekom hediye 30 GB internet alabilir ve 1 – 4 hafta süreyle bedava internetin keyfini sürebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Mayıs 2023 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom 4.5G Özel 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom yeni 4.5G teknolojisini kullanıcılarına tanıtmak için 30 GB hediye internet veriyor. Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ya da size en yakın Türk Telekom bayisine giderek yeni hat alabilir ve 30 GB internet kazanabilirsiniz.

Bu kampanya için ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Hattınızı telefona takıp kullanmaya başladığınız an hediye internet tanımlanır. Daha sonra ister 3G’de isterseniz 4.5G’de internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya geçerlilik tarihi ve diğer konularda bilgi sahibi olmak için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Türk Telekom web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalıya Geçene 30GB Hediye Nasıl Yapılır?

Eğer hattınız faturasızsa 30 GB hediye veren bir tarifeye kayıt olursanız Türk Telekom’dan 30 GB internet kazanabilirsiniz. Bu hediye internet 30 GB olsa da ilk defa geçiş yaptığınız için 1 ila 3 ay boyunca diğer hediyelerden de faydalanabilirsiniz.

Hangi faturalı tarifelerden 30 GB internet kazanabileceğinizi öğrenmek için Türk Telekom web sitesine gidebilirsiniz. Türk Telekom mobil müşterisi değilim seçeneğini işaretledikten sonra uygun kampanyaları görebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2022

Türk Telekom 30 GB Hediye Nasıl Alınır?

Eğer Türk Telekom müşterisi değilseniz yeni hat satın alarak hediye internet kazanabilirsiniz. Şu an için hediyeler değişiklik gösterse de 30 GB’a kadar artan hediye internet müşterilere veriliyor. Ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu