Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyalar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de 4.5G 30 GB bedava internet kampanyası olarak önümüze çıkıyor. Peki bu kampanyaya katılmak için ne yapmamız gerekiyor ve kampanyadan kimler faydalanabiliyor? Gelin bu ve daha birçok sorunun cevabı için yazımıza geçelim…

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom 4.5G 30 GB bedava internet kampanyası, 4.5G uyumlu olan SIM kartını alan müşterilerine sunduğu bir kampanyadır. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle 16 Temmuz 2019’dan önce Türk Telekom müşterisi olmuş olmanız gerekiyor.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 4.5G 30 GB bedava internet kampanyasına katılabilmek için ilk olarak 3G uyumlu olan SIM kartınızı Türk Telekom mağazalarından 4.5G uyumlu SIM kartınız ile değiştirmeniz gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirmenizin ardından bir ay boyunca kullanabileceğiniz 30 GB bedava internet kazanıyorsunuz. Ay sonundaki kalan kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmez. Eğer kampanyayı iptal etmek isterseniz ‘IPTAL 4.5G 30GB’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom 4.5G 30 GB bedava internet kampanyası halen geçerli olup, ne zaman biteceği ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Ücretli mi?

Türk Telekom 4.5G 30 GB bedava internet kampanyasına katılmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. 3G uyumlu olan hattınızı ücretsiz bir şekilde 4.5G’ye çevirerek kampanyaya katılım gösterebiliyorsunuz.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Türk Telekom 4.5G 30 GB bedava internet kampanyası 2020 yılında da devam ediyor. 16 Temmuz 2019 öncesi Türk Telekom müşterisi olup, SIM kartını 4.5G uyumlu hale dönüştürenler bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Hediye İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom 4.5G 30 GB Faturalı Tarife

Türk Telekom 4.5G 30 GB bedava internet kampanyası yalnızca bireysel faturalı olan ve kampanyaya katılım koşullarına uygun olan aboneler tarafından kullanılabilir. 16 Temmuz 2019’dan önce Türk Telekom müşterisi olup, bu tarihten sonra 3G uyumlu kartını 4.5G ile değiştiren aboneler kampanyaya katılabiliyor.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Faturasız Tarife

Türk Telekom 4.5G 30 GB bedava internet kampanyası yalnızca bireysel faturalı müşteriler için uygun olup, faturasız aboneler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 30 GB İnternet 9 TL

Türk Telekom’dan 30 GB internet kazanabileceğiniz bir diğer kampanya da Gece 30 GB internet paketidir. Fatura döneminize 9 TL ek ücretle bu kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya, GECE 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj atarak kaydolduktan sonra, fatura döneminiz boyunca gece 00.00-06.00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 30 GB internetinize sahip olabilirsiniz. İptal etmemeniz halinde otomatik olarak yenilecek olan paketinizi iptal etmek istemeniz halinde ‘IPTAL GECE 30GB’ yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020?

Türk Telekom bedava internet yapmak için mobil cihazınıza Online İşlemler uygulamasını indirebilir ya da kampanyaya uygun olan kısa mesajları yollayabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet 2022

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom bedava internet paketleri arasında öne çıkanlardan bazılarını sizler için şu şekilde hazırladık:

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasına katılmak için 5555’e ‘GIGA’ yazarak kısa mesaj göndermeniz yeterli olur. Daha sonra hattınıza haftada 2 gün kullanabilmeniz için bedava internet tanımlanır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kazanabilmeniz için Online İşlemler uygulamasına telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamada bulunan ‘Sil Süpür’ kısmından her hafta bedava internet ve daha birçok hediyeye sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy bedava internet için herhangi bir Mor pakete geçiş yaptıktan sonra yükleme yapmanız gerekiyor. Hattınıza yapacağınız 30 TL veya daha fazla yüklemenin ardından 4545’e ‘MOR HEDIYE’ yazıp kısa mesaj göndermeniz yetiyor. Cep telefonunuza gelecek olan onay kısa mesajı sonrasında bedava internetlerinizi hattınıza tanımlanıyor.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 1 GB bedava internet kazanmak için Online İşlemler uygulamasından hattınıza kredi kartınız ile yükleme yapmanız gerekiyor. 30 TL veya üzeri yüklemelerinizden sonra bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye internetiniz hattınıza tanımlanıyor.

Türk Telekom Hoş Geldin 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Hoş Geldin 4 GB bedava internet kampanyasından faydalanmanız için öncelikle hattınızı Türk Telekom’a taşımanız veya yeni hat almanız gerekiyor. Bu işlemlerden birini gerçekleştirmenizin ardından 2070’e ‘BALLI 4GB’ yazarak kısa mesaj gönderip 4 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra 40 TL bakiye yüklemesi de hattınıza hediye olarak yapılır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturasız 2020 Bedava İnternet

Türk Telekom, faturasız hat kullanan abonelerine de bedava internet vermeyi ihmal etmiyor. Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirerek, giriş yapmanızın ardından, hattınıza TL yüklemesi yapmanız gerekiyor. Daha sonra ise 5555’e ‘1 GB KAZAN’ yazıp yollayacağınız kısa mesaj ile bedava internetinizi alabiliyorsunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet

Türk Telekom yıllık bedava internet kampanyası da sadık aboneler için çıkarılmış bir kampanya olarak dikkat çekiyor. ‘YILLAR’ yazıp 5555’e kısa mesaj yollamanızın ardından, abonelik sürenize göre 3 GB, 6 GB veya 10 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet

Türk Telekom sosyal medya bedava internet kampanyası ile 1 GB’ı WhatsApp uygulamasında olmak üzere toplam 2 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyaya katılmak için 5555’e ‘SOSYAL PAKET’ yazıp kısa mesaj yollamanız yeterli oluyor.

Türk Telekom 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom 1 GB hediye internet kazanmak için öncelikle hattınıza en az 50 TL yükleme yapmanız gerekiyor. Daha sonra 5555’e ‘HEDIYE INTERNET’ yazıp kısa mesaj atarak, bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz.

Siz de bu kampanyalardan yararlanarak bedava internetlerinizin tadını çıkarabilirsiniz!

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu