Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Spread the love

Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Türk Telekom müşterileri tıpkı bedava internet gibi bedava dakika konusunda da şanslı müşteriler arasında yer almaktadır. Türk Telekom eski bir GSM operatörü olarak abonelerine sürekli bedava dakikalar vermektedir. Bunun için eğer Türk Telekom abonesiyseniz Türk Telekom kampanyalarını sitemiz üzerinden takip etmenizde büyük yarar vardır.

Türk Telekom Bedava Dakika Nedir?

Bazı aboneler konuşmayı mesajlaşmaktan daha çok tercih eder. Türk Telekom bedava dakika da bu aboneler için bulunmaz birer fırsattır. Çeşitli kampanyalar, paketler ve uygulamalar yoluyla Türk Telekom aboneleri sıklıkla bedava dakikalar kazanabilmektedir ve bunları dilediklerince kullanabilmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika Ne İşe Yarar?

Eğer dakikalarınız bittiyse ya da tarifenizdeki dakika haklarını tükettiyseniz Türk Telekom bedava dakika 2021 kampanyaları sayesinde konuşmalarınıza özgürce, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Böylece iletişim hakkınız asla kesilmemiş olur. Sevdiklerinizle istediğiniz kadar bedava dakikalarınızı kullanarak konuşmanız mümkün hale gelir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom TL Transferi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava dakika 2021 fırsatlarından yararlanmak için izleyebileceğiniz yollar türlü türlüdür. Kampanyalar sayesinde bedava dakikalar kazanabilirsiniz. Paketleriniz size bedava dakika sağlayabilir. SMS servisleri de bedava dakikalar vermektedir. Türk Telekom’a has uygulamalar da bedava dakika kazanmak için bir diğer yoldur.

Türk Telekom Bedava Dakika Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom sürekli olarak abonelerine bedava dakika şansı vermektedir. Bazı kampanyaların süreleri geçici olabilse de çoğu kampanyalar daimi kampanyalardır. Biten kampanyaların yerini de Türk Telekom mutlaka doldurmaktadır. Bu yüzden Türk Telekom müşterileri müsterih olabilir.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2021

Eğer taze bir Türk Telekom abonesiyseniz Türk Telekom hoş geldin hediyesi olarak size 750 dakika bedava vermektedir. “BOLBOL” yazın ve 5555’e yollayın. 750 dakika Türk Telekom’dan hediye olarak hattınıza yollanacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasıyla bedava dakikalar kazanmanız mümkündür. App Store ya da Play Store üzerinden Online İşlemler uygulamasını indirip giriş yapın. “Sil Süpür” bölümü uygulama içerisindeki bir oyundur. Oraya girin ve ekranı parmağınızla ovalayın. Bedava dakikalar ve birçok hediye sizin olacaktır. Çarşamba ya da Cuma günü Sil Süpür kullanılabilir.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi 2021

Türk Telekom bedava dakika 2021 yılında da abonelerini asla yüz üstü bırakmaz. Bu yüzden de abonelerin hilelere ihtiyacı olmaz. Türk Telekom’da bedava dakika için hile yoktur. Size hile satmaya çalışanlara asla paranızı ve şahsi bilgilerinizi kaptırmamanızı öneriyoruz.

Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Türk Telekom Bedava Dakika Faturalı Hat Kampanyaları

Konuşmak lazım kampanyasına dahil olarak sadece 37 liraya aylık 1000 dakika konuşabilirsiniz. Yeni bir aboneyseniz dakika sayısı 1500’e çıkar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dakika Kalan Kullanım Öğrenme

“PAKET” yazdıktan sonra 9090’a SMS attığınız takdirde de 50 ya da 100 dakika kazanırsınız. Bu tamamen sizin bahtınıza kalmış bir durumdur fakat kazanmak garantidir.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturasız Hat Kampanyaları

Hattınıza 30 lira ve üzeri yükleme yaptığınızda Türk Telekom size sabahlara kadar bedava konuşma hakkı verir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girin ve “GECE” yazın. Bu mesajı 4545’e yollayın. Akşam 9’dan sabah 9’a tam 12 saat bedava konuşun.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Eğer Türk Telekom’un kadın abonelerindenseniz ve ayda 25 lira ve üstü yükleme yaptıysanız gün içinde saat 13.00-14.00 arası bedava konuşma hakkına sahip olursunuz. “HERYONE DK” yazıp 5555’e kısa mesaj yollamanız yeterli.

Türk Telekom Hediye Dakika Gönderme

Liralarınızı paylaşarak Türk Telekom abonesi sevdiklerinize dakika gönderebilirsiniz. Cep telefonunuzda mesaj bölümüne lira göndereceğiniz numarayı yazın ve boşluk bırakıp kaç lira göndereceğinizi girin. Ardından 9235’e bu mesajı yollayın. Paylaştığınız dakikalar yerine anında ulaşacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Sorgulama

Türk Telekom dakika sorgusu yapmak için 9333’ü ücretsiz arayabilirsiniz.

“TL” yazıp 9333’e kısa mesaj atabilirsiniz. Size bilgilendirme mesajı gelecektir.

*123# tuşlaması yaptığınızda ise kalan haklarınız ekranınızda belirecektir.

Türk Telekom Hediye 100 DK 2 GB Bedava İnternet

100 bedava dakika ve 2 GB bedava interneti aynı anda kazanmak istiyorsanız Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girin ve “Bana Özel” kısmını kontrol edin. Hediyeleriniz anında telefonunuza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Türk Telekom Selfy Hediye Dakika

Selfy abonesiyseniz 30 lira yükleme yaptıktan sonra “GECE” yazın ve 4545’e mesaj atın. 21.00-09-00 arası bedava konuşma şansına erişeceksiniz.

“HERYONE DK” yazıp 5555’e mesaj yolladığınız takdirde de 13-14 arası bedava konuşabileceksiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone TL Transfer Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 3000 DK Bedava

SEÇ. Konuşmak Lazım 3000 kampanyasıyla her yöne 300 dakika kazanmanız mümkündür. Paket fiyatı aylık 65 liradır. “3000DK” yazarak 5555’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Türk Telekom 120 DK Hediye

Aylık her yöne 120 dakikalık paketin fiyatı sadece 12 TL’dir. “HY 120DK” yazarak ve 5555’e kısa mesaj atarak bu tarifeyi elde etmeniz mümkündür.

Türk Telekom Hediye Dakika Gönderme

Türk Telekom aboneleri birbirlerine hediye liralar göndererek bedava konuşma ve dakika hakkı sağlayabilir. Cep telefonunuzun mesaj kutusuna hediye göndermek istediğiniz numarayı yazın. Bir boşluk bırakıp hediye göndereceğiniz TL miktarını yazın. Ardından oluşan bu mesajı 9235’e SMS olarak yollayın. Hediyeniz en kısa sürede yerine ulaşacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Türk Telekom Bedava Dakika Paketleri 2021

Aylık 12 liraya 120 dakika konuşmak istiyorsanız “HY 120DK” yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

8 liraya aylık 100 dakika konuşabilmek için “AYLIK 100DK” yazarak 5555’e kısa mesaj atabilirsiniz.

Yine 12 liraya aylık 250 dakika için “AYLIK 250DK” ya da 500 dakikayı ayda 15 lira gibi bir fiyata konuşmak için “AYLIK 500DK” yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız mümkündür.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Konuşma Kazanma

Muhabbet tarifeleriyle aylık 250, 500 ve 1000 dakikayı çok uygun ücretlerle konuşmanız mümkün.

“MUHABBBET 250”, “MUHABBET 500” ya da “MUHABBET 1000 yazarak 5555’e kısa mesaj yollamanız yeterli.

250 dakika, 6 TL

500 dakika, 9 TL

1000 dakika ise 14 TL’dir. Bu paketler haftalık paketlerdir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu