Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Spread the love

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Türk Telekom aboneleri sadece bedava GB değil bedava dakika ve konuşma konusunda da oldukça şanslı kullanıcılardır. Keza, Türk Telekom üzerinden bedava dakika kazanmanın birden fazla yolu vardır. Bunlardan biri de Türk Telekom abonelerine özel uygulamalardır. Bu uygulamalar üzerinden kazanılan bedava dakikalar abonelerce diledikleri gibi kullanılabilir.

Türk Telekom Online İşlemler Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması aboneler adına bedava dakika kazanmanın en kolay yollarından biridir. Uygulamayı indirip kullanmaya başlayarak ve uygulama içi kampanyaları takip ederek bedava dakika, SMS ve internet kazanmanız mümkün.

Sil Süpür ile Bedava Dakika Kazanma

Sil Süpür Türk Telekom müşterilerinin en sevdiği servislerden biri. Bedava dakika kazanmak için de bire bir. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirin ve giriş yapın. Daha sonra Sil Süpür ekranına girin. 1000 dakikaya kadar bedava konuşma hakkı kazanma şansınız var. Üstelik, bedava GB da kazanabilirsiniz.

Selfy Bedava Dakika Kazanma

Selfy tarifesini kullanmaya başladığınızda ve aylık 30 lira ve üzeri yükleme yaptığınızda Türk Telekom bedava dakika ve internet hakları kazanabiliyorsunuz. Bu yüzden, Selfy gençler tarafından sıkça tercih edilen bir hizmet. Selfy paketlerinde kazanacağınız dakika miktarı 1000 dakikayı bulabiliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom TL Transferi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

SMS Servisleri ile Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom aboneleri çeşitli SMS servislerini kullanarak da bedava dakikalarına kavuşabilir. Eğer faturasız hat müşterisiyseniz “MOT HEDIYE” yazıp 4545’e SMS atın, Bedava dakikalar dahil daha birçok farklı hediye kazanma şansına erişeceksiniz.

“Arayanı Bil” servisini kullanarak da bedava dakikalar kazanmanız mümkündür. Lakin bu servis ücretli bir servistir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir?

Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalar acil durumlarda bir can simidi vazifesi görmektedir. Dakikalarınız tükendiğinde bu uygulamalar üzerinden kazanacağınız ücretsiz konuşma fırsatlarıyla iletişimde herhangi bir kesinti yaşamazsınız.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar Ne İşe Yarar?

Türk Telekom bedava dakika veren uygulamaların en büyük faydası konuşma haklarınızın bittiği anda devreye girmesidir. Türk Telekom Online İşlemler ve Sil Süpür uygulamaları sayesinde kazanacağınız dakikalar faturanıza yansımadan, rahatça konuşmanızı sağlar. Bazı hediye dakikalar günlük veya haftalık kullanıma özeldir. O yüzden bedava dakikaların boşa gitmemesi için buna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalar kullanılış şekilleri oldukça kolaydır. Örneğin, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden bedava dakika kazanmak için tek yapmanız gereken uygulamayı indirip kullanmaya başlamaktır. Sil Süpür servisi de zaten Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının menülerinden biridir. Bu menüye girerek ekranı parmağınızla ovarak bedava dakika dahil birçok sürpriz hediyeyi kazanmanız mümkündür.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom Bedava Dakika veren uygulamalar operatörün sabit hizmetlerinden biridir. Yani, herhangi bir son kullanma tarihi bulunmamaktadır. .Uygulamaları kullandığınız sürece bedava dakika şanslarından faydalanabilirsiniz. Türk Telekom yeni dönemde farklı uygulamalar piyasaya sürerek bu yeni uygulamalarla da bedava dakika ve GB kampanyaları yapabilir. Beklemekte ve görmekte fayda var.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Ücretsiz Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Türk Telekom müşterilerinin bedava dakika kazanabilmeleri için kullanacakları uygulamaların başında Türk Telekom Online İşlemler uygulaması gelmektedir. Türk Telekom Online İşlemler aracılığı ile indirip kullanmaya başladıktan sonra çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bu fırsatlardan biri de bedava dakika kazanma şansıdır.

Sil Süpür uygulaması da Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında yer alan sekmelerden biridir. Müşteriler bu sekmeye girerek ekranı parmaklarıyla siler ve başta bedava dakika olmak üzere GB ve SMS gibi hediyeler de kazanabilirler.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Türk Telekom Hediye Dakika 2021

Türk Telekom müşterileri bedava dakika ve hediye konuşmalar açısından sıkıntı çekmemektedir. Keza, kullandıkları operatör bu konuda oldukça cömerttir. Türk Telekom’da faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları birçok yolla hediye dakika kazanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2021

Türk Telekom bedava dakika kazanmak isteyen kullanıcılar sayacağımız yöntemleri uygulayarak hediye konuşma sürelerine rahatça erişebilirler. Dilerseniz bu yollara kısaca bir göz atalım:

Türk Telekom Online İşlemler ve Sil Süpür Hediye Dakika

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması hediye dakikalar kazanmak adına izleyeceğiniz ilk yoldur. Uygulamayı indirin ve kullanmaya başlayın. Sil Süpür sekmesine girdiğinizde ise bedava dakika başta olmak üzere birçok hediye sizleri bekliyor olacaktır.

Türk Telekom Hediye 50 ve 100 Dakika Kazanma

Türk Telekom paketlerinden biri olan Milyon paket kullanıcısıysanız Türk Telekom aboneleriyle gerçekleştireceğiniz konuşmalar için 50 veya 100 dakika kazanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına girip “PAKET” yazın ve 9090’a kısa mesaj gönderin. Kazanacağınız hediye dakikanın 50 veya 100 olması tamamen o anki şansınıza bağlıdır.

Hediye 2000 Dakika Kazanma

Bu kampanyadan yararlanmak için tek bir şart vardır. O da tarifenize ek olarak 9 lira daha ödemektir. Bunu yaptığınız takdirde telefonunuzun mesaj kısmına girin ve “SABIT 2000DK” yazın ve 6368’e kısa mesaj gönderin. Bedava dakika hediyeniz anında hattınıza tanımlanacaktır. Ancak, söylediğimiz gibi bu hizmet için 9 lira gibi bir ek ücret ödemek gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dakika Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom 120 DK Hediye

Türk Telekom 120 dakika hediye konuşma kazanmak için öncelikle Türk Telekom faturasız hat müşterisi olmanız gerekmektedir. Hiçbir tarife veya kampanyaya bağlı olmadan, sadece ayda 30 lira ve üzeri yükleme yaparak Türk Telekom hediye 120 dakika bedava kampanyasından yararlanabilirsiniz. Başka hiçbir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Sadece yükleme yapın ve kazanın.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Türk Telekom 3000 Dakika Bedava

Türk Telekom etiketli dünyaca ünlü 11 markanın kablolu veya kablosuz telefonlarını aldığınızda Türk Telekom size 6 ay boyunca 500 dakika bedava konuşma hakkı veriyor. Türk Telekom etiketli Gigaset, Panasonic, Philips, Laxon, Multitek, Switel, General Electric, Alfacom, Alcatel, TTech, Sagemcom marka telefonları satın alıp bu kampanyadan faydalanmanız mümkün. 6 ay sonunda toplamda 3000 dakika bedava konuşma fırsatına erişeceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Türk Telekom Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Woops Bedava Dakika

Türk Telekom bedava dakika kazanmanın yollarından biri de Woops. Üstelik kampanyaya katılmak da çok kolay. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girin ve “WOOPS” yazarak 4545’e SMS gönderin. Bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 2000 dakika hattınıza yüklenecektir.

Selfy Hediye Dakika

Türk Telekom’un gençlere özel servisi Selfy ile de hediye dakikaları anında kazanmanız mümkün. Özellikle akşam vakitlerinden sonra siz de Selfy’li dostlarınızla sabaha kadar ücretsiz konuşabilirsiniz. Cep telefonunuzun SMS kısmına “GECE” yazın ve 4545’e mesaj atın. Saat 21.00-09.00 arası, tam 12 saat hediye konuşma kazanacaksınız.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Kaynak: https://www.turktelekom.com.tr/Sayfalar/Ana-Sayfa.aspx

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: Average: ]
Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu