Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika 2021 Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Abone sayısını sürekli arttırmayı başaran Türk Telekom, bedava internet kampanyaları dışında bedava dakika ve SMS kampanyalarıyla abonelerine çok cömert davranmaktadır. Bedava internet ile birlikte Türk Telekom bedava dakika 2021 yılında da aboneleri için sunulacak olup, hediyeler sayesinde abonelerinin memnuniyetini sağlayacak olan GSM operatörü Türk Telekom, konuşma paketleri sayesinde abonelerine bol bol ücretsiz konuşma şansı sunacaktır. Faturalı ve faturasız hat kullanan tüm abonelerine hitap eden Türk Telekom, Türk Telekom’lu olacak yeni abonelerini de unutmayarak, Türk Telekom bedava dakika 2021 hediyeleri hazırlamaktadır. Tarifelerindeki konuşma paketleri yetmeyen aboneler yazımızı okuyarak Türk Telekom bedava dakika 2021 kampanyalarına katılıp fatura düşünmeden sevdikleriyle rahatlıkla konuşabilecektir.

Türk Telekom Bedava Dakika Nedir?

Türk Telekom tarafından düzenlenen ve tarifelere ek olarak sunulan Türk Telekom ücretsiz konuşma paketlerine Türk Telekom bedava dakika denilmektedir. Kısaca Türk Telekom’lu olan ve kampanyalara katılan tüm abonelere verilen hediyelerdir. Kampanyalara ulaşmak ve katılım sağlamak için sitemizi takip edebilir, ücretsiz dakika paketleri sayesinde dilediğinizce konuşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Ne İşe Yarar?

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte aboneler birçok işini akıllı telefonlar için hazırlanmış uygulamalar sayesinde kolaylıkla halledebilirken, hala sevdiklerinin sesini duymaktan yana olan aboneler konuşmayı tercih etmektedir. Abonelerinin ihtiyaçlarına göre kampanyalar düzenleyen Türk Telekom, konuşmaktan yana olan aboneleri için Türk Telekom bedava dakika kampanyaları düzenlemektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Ülkemizde yıllardır faaliyet gösteren Türk Telekom, aboneleri için sürekli olarak farklı kullanımlar ile ilgili kampanyalar hazırlarken; sevdikleriyle konuşmak isteyen aboneleri için her yöne kullanabilecekleri Türk Telekom bedava dakika paketleri sunmaktadır. Kampanyalara katılım için ‘’Online İşlemler’’ gibi Türk Telekom uygulamalarının indirilerek kullanılması gerektiği gibi bazı kampanyalara katılım için SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom bedava dakika kampanyaları bedava internet kampanyalarında olduğu gibi genellikle yıllık olarak hazırlanmış olup, kampanyalar sürekli olarak yenilenmektedir. Türk Telekom kampanyalarına yönelik değişiklik yapma hakkına sahiptir ve abonelerinden gelen ilgiye göre kampanya sürelerini uzatabilmekte ve belirtilen tarihten önce bitirebilmektedir. Ayrıca kazanılan faydalar günlük, haftalık ya da aylık olarak sunulmakta olup, kazanılan faydalar kullanılmadığı sürece otomatik olarak silinmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2021

Türk Telekom bedava dakika kampanyaları 2021 yılı içinde hazırlanmış olup, abonelerinin kullanımına sunulmaya başlanmıştır. Kadınlardan gençlere, futbol severlerden yaşlılara kadar her kesimi düşünen Türk Telekom, kendi resmi sitesi üzerinden kampanyalarını duyurmakta olup, sitemizde de kampanyalar hemen güncellenmektedir. Hoş Geldin Bedava Dakika Hediyesi Türk Telekom ailesine katılan yeni hat alarak katılan abonelerine yönelik Türk Telekom bedava dakika kampanyası ile 750 dakika hediye edilirken, ayrıca 25 GB internet ve 750 SMS paketi de yüklenmektedir. Katılım sağlamak isteyen aboneler hatlarının aktivasyon işlemleri tamamlandıktan sonra ‘’BOLBOL’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım başarılı bir şekilde gerçekleşmezse gönderilen mesaj ile abone bilgilendirilmekte olup, ovit izni olmayan abonelerden ‘’BOLBOL ONAY’’yazarak 5555’e kısa mesaj göndererek izin işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Her Yöne Konuşma Bedava Dakika Kampanyası Türk Telekom kadın abonelerine yönelik özel bir kampanya hazırlamış olup, Türk Telekom bedava dakika kampanyası kapsamında her hafta 13.00 ile 14.00 saatleri arasında her yöne konuşma fırsatı sunmaktadır. Kampanyaya katılmak isteyen kadınların aylık 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaptıktan sonra ‘’HERYONE DK’’ yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Avantaj Şehrimde ile Bedava Dakika Kampanyası Türk Telekom bedava dakika kampanyası arasında yer alan kampanya bazı illerimizde yaşayan Türk Telekom abonelerine hitap etmekte olup, katılım için 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekmektedir. Böylelikle 2 dakikası 20 kuruş olan 2.000 dakika kazanarak aşağıdaki illerdeki Türk Telekom aboneleri keyifle konuşabilmektedir. • Adana/ Afyonkarahisar/ Antalya/ Aydın • Bursa/ Balıkesir • Denizli/ Diyarbakır • Gaziantep • Edirne • İzmir • Hatay • Konya • Mersin • Sakarya/ Sivas/ Samsun • Şanlıurfa • Van • Zonguldak Şampiyon Tarife Sporsever abonelerine düzenlediği Türk Telekom bedava dakika paketi ile avantaj sağlarken, faturasız FenerCell, GSMobile, Taraftar, BursaSporCell, TrabzonCell, FC Barcelona, İzmirCell, KafkafCell ve SamsunCell hatlarından birini kullanan aboneleri kapsamaktadır. Abonelerin 20 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması durumunda her yöne 2.000 dakika konuşma 2 dakikası 20 kuruş olacak şekilde yüklenmektedir. Paket internetten ‘’Online İşlemler’’ üzerinden yapılabileceği gibi Türk Telekom bayilerinden de temin edilebilmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalar 2021 yılında da kazandırmaya devam edecek olan ‘’Sil Süpür’’ adı verilen eğlendirirken kazandıran uygulamadır. Sanal marketler arasında bulunan ‘’Play Store’’ ya da App Store’’ aracılığıyla ‘’Online İşlemler’’ uygulaması indirilerek ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynanılarak bedava dakika kazanılabileceği gibi, bedava internet, SMS paketleri gibi sürpriz hediyeler kazanılabilmektedir. Hediyeler çarşamba ve cuma günü yenilenmekte olup, ‘’Online İşlemler’’ uygulamasından detaylar öğrenilebilmektedir. Ayrıca Türk Telekom bedava dakika paketi tanımlandıktan sonra bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi 2021

Türk Telekom bedava dakika hilesi 2021 arayışına gerek kalmadan düzenlediği kampanyalarla abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her ne kadar konuya dair internette uygulamalar olduğuna dair bilgiler verilerek, uygulama indirilmesi istense de bunların doğru olmadığını hatta telefonlarınıza zarar verebileceğini belirtmek isteriz.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturalı Hat Kampanyaları

Geniş bir kitleye hitap eden Türk Telekom genç yaşlı demeden bütün abonelerinin ihtiyacını karşılarken, Türk Telekom bedava dakika faturalı hat kampanyaları ile sadece faturalı hat kullanan abonelerine destek sunmaktadır. Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi Kazanma Türk Telekom bedava dakika faturalı hat kampanyaları içerisinde yer alan ve faturalı hat kullanıcılarının kağıt tasarrufuna destek olmasını sağlayan ‘’e-fatura’’ sayesinde 100 dakika konuşma paketi hediye edilmektedir. Faturasını e-posta yoluyla almak isteyen aboneler, sistemde kayıtlı olan e-posta adresini yazarak bir boşluk bırakıp ‘’SES’’ yazıp 3008’e kısa mesaj gönderirek ‘’e-fatura’’ sistemine dahil olurken, faturalar posta yoluyla gönderilmemektedir. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra bilgilendirme mesajı gönderilmekte olup, aboneler kampanyaya 1 kez katılabilmektedir ve bilgilendirme mesajı sonrasında 100 dk Türk Telekom bedava dakika paketi kullanılmaya başlanılmaktadır. Emekli 500 Tarifesinden İndirim Kampanyası T.C. vatandaşı olan 50 yaş ve üzeri emekli aboneleri için hazırladığı tarife ile Türk Telekom bedava dakika faturalı hat kampanyaları kapsamında indirim sunmaktadır. Faturasız hat kullanan ve faturalı hatta geçiş yaparak 12 aylık taahhüt veren emekli abonelerine 30 TL olan tarife için ‘‘SOZ 500’’ yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri durumunda 20 TL gibi bir ücret sunulmaktadır. Emekli 600 Tarifesinden İndirim Kampanyası T.C. vatandaşı olan 50 yaş ve üzeri emekli aboneleri için hazırladığı tarife ile Türk Telekom bedava dakika faturalı hat kampanyaları kapsamında indirim sunmaktadır. Faturasız hat kullanan ve faturalı hatta geçiş yaparak 12 aylık taahhüt veren emekli abonelerine 37 TL olan tarife için ‘‘SOZ 600’’ yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri durumunda 27 TL gibi bir ücret sunulmaktadır. Kamu Çalışanlarına Sınırsız Konuşma Kampanyası Kamu çalışanları için hazırlanmış olan Türk Telekom bedava dakika faturalı hat kampanyaları sayesinde hem aboneler uygun fiyatlar eşliğinde konuşma, internet ve SMS paketi sahibi olurken hem de Türk Telekom’lularla sınırsız konuşabilmektedir. Kamu 4 GB, 6 GB, 8 GB ya da 10 GB tarifelerinden herhangi birine geçiş yapan kamu çalışanları 12 aylık taahhüt vererek 40 TL’den başlayan uygun fiyatlarla iletişim ihtiyaçlarını giderirken, ücretsiz WhatsApp ile sınırsız konuşma kazanmaktadır.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturasız Hat Kampanyaları

Türk Telekom bedava dakika faturasız hat kampanyaları ile abonelerinin TL yüklemelerine ekstra paketler hediye eden Türk Telekom, bedava dakika paketleri ile rahat rahat konuşmasını sağlamaktadır. Hafta Sonu Bedava Konuşma Kampanyası Türk Telekom bedava dakika faturasız hat kampanyaları içerisinde bulunan ve abonelerinin 2.000 dakika konuşma paketine sahip olmasını sağlayan kampanyaya SMS ile katılım mümkün olmaktadır. ‘’HAFTASONU’’ yazarak 4242’ye SMS gönderilmesi sonucunda 30 TL yüklenmesi sonucunda cumartesi günü gece 00.00 ‘dan başlayıp, pazar günü gece 23.59’ a kadar ücretsiz konuşulabilecektir. Kampanya 1 ay boyunca geçerli olup, diğer aylarda da SMS gönderilip TL yüklenmesi sonucunda paket yenilenmektedir. Türk Telekom’a Taşınan Abonelere Bedava Konuşma Paketi Türk Telekom bedava dakika faturasız hat kampanyaları kapsamında sunulan bedava konuşma paketi kazanmak için öncelikle yeni faturasız hat almak ya da diğer operatörlerden Türk Telekom’a numara taşımak gerekmektedir. Hat aldıktan ya da numara taşıdıktan sonra 30 gün içerisinde ‘’KAYIT’’ yazarak 5660’a kısa mesaj gönderilmesi sonucunda her ay 20 TL yükleme yapılması sonucunda 1 yıl boyunca her ay 50 dakika Türk Telekom bedava dakika paketi yüklenmektedir. Haftalık Konuşma Paketleri Türk Telekom bedava dakika faturasız hat kampanyaları olarak sunulan paketler sayesinde haftalık kullanım için 250 dakika, 500 dakika ve 1.000 dakika konuşma paketlerine 6 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşılabilmektedir. • Haftalık 250 dakika konuşma için ‘’MUHABBET 250’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. • Haftalık 500 dakika konuşma için ‘’MUHABBET 500’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. • Haftalık 1.000 dakika konuşma için ‘’MUHABBET 1.000’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Aylık Konuşma Paketleri Türk Telekom bedava dakika faturasız hat kampanyaları olarak sunulan paketler sayesinde aylık kullanım için 100 dakika, 250 dakika ve 500 dakika konuşma paketlerine 8 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşılabilmektedir. • Aylık 100 dakika konuşma için ‘’AYLIK 100DK’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. • Aylık 250 dakika konuşma için ‘’AYLIK 250DK’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. • Aylık 500 dakika konuşma için ‘’AYLIK 500 DK’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Her Yöne 400 Dakika Konuşma Paketi Türk Telekom bedava dakika faturasız hat kampanyaları arasında bulunan ‘’Her Yöne 400 Dakika Konuşma Paketi’’ne sahip olabilmek için TT Mobil faturasız tarifelerinden herhangi birine geçmek gerekmektedir. Daha sonra hattın aktif olması ile birlikte ‘’HY400’’ yazarak 5555'e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom bedava dakika kazanma yolları içerisinde olan yöntemi kullanmak için Ultra 10 GB ya da Prime 10 GB, Prime 15 GB ve Prime 20 GB tarifelerinden herhangi birine geçilerek 12 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir. Taahhüt verilmesi durumunda yıl boyunca sabit hatlarla ve Türk Telekom aboneleri ile ücretsiz konuşulurken, yurt dışı konuşmaları için 60 dakika hediye edilmektedir.

Türk Telekom Hediye Dakika Gönderme

Türk Telekom hediye dakika gönderme isteyen aboneleri için ‘’Lira Paylaş’’ servisini sunmakta olup, lira göndermek için 9233’i aramak dışında SMS gönderilerek servis kullanılmaktadır. SMS yoluyla ‘’Lira Paylaş’’ servisini kullanmak için lira gönderilecek numara yazılarak boşluk bırakılıp lira miktarı yazılarak 9233’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Mesaj iletildikten sonra onay mesajı gönderilir ve ‘’E’’ yazılarak cevaplanması ile transfer gerçekleşmektedir. Şayet 30 dakika içerisinde onay mesajı cevaplandırılmazsa, transfer işlemi süre aşımına uğradığı için işlem gerçekleştirilmez.

Türk Telekom Bedava Dakika Sorgulama

Türk Telekom bedava dakika sorgulama için ‘’SES’’ yazılarak 6000 ya da 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir ki bedava dakikaların %80’inin kullanılması durumunda bilgilendirme mesajı gönderidiği gibi %100’ü bittiği zaman da otomatik bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Ayrıca ‘’9933’’ aranılarak ücretsiz olarak tüm kalan kullanımlara dair sesli yanıt sistemi aracılığıyla bilgi sahibi olunulabilir.

Türk Telekom Hediye 100 DK 2 GB Bedava İnternet

‘’Bana Özel Paket’’ kapsamında sunulan Türk Telekom hediye 100 dk 2 GB bedava internet paketini alabilmek için ‘’EVET’’ yazıldıktan sonra 1316’ya kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Paket haftalık kullanım için sunulmakta olup, kalan kullanımlar otomatik silinmektedir.

Türk Telekom Selfy Hediye Dakika

Genç aboneleri için hazırladığı Selfy paketleri sayesinde 7-25 yaş arasındaki gençlerin konuşmadan internete ihtiyaçlarını karşılayan Türk Telekom, Türk Telekom Selfy hediye dakika paketleri ile her gün 21.00 ile 09.00 saatleri arasında sınırsız konuşabilmektedir. Kampanyaya katılım için ‘’GECE’’ yazıldıktan sonra 4545’e kısa mesaj gönderilmesi dışında 30 TL yükleme yapılması gerekmektedir. Türk Telekom Selfy hediye dakika kampanyasının düzenli olarak yenilenmesini isteyen abonelerin ise, her ay düzenli 30 TL yükleme yapması sonucunda bedava dakikalar otomatik yenilenmektedir.

Türk Telekom 3000 DK Bedava

Türk Telekom 3000 dk bedava paketi için ‘’S.E.Ç. Konuşmak Lazım 3000’’ tarifesini seçerek 12 ay boyunca TT Mobil faturalı tarifesinde kalacağına dair taahhüt vermek ve ‘’3000DK’’ yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Üstelik 12 aylık taahhüt veren faturalı hat kullanan aboneler için aylık fatura ücreti sadece 65 TL’dir.

Türk Telekom 120 DK Hediye

Türk Telekom 120 dk hediye konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom internet sitesi kullanılarak ya da ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekmektedir. Ayrıca Türk Telekom bayilerinden ya da anlaşmalı bankalar üzerinden TL yüklemesi talimatı veren aboneler de her yöne 120 dakika otomatik yüklenirken, aynı şekilde sistemde kalan abonelere bedava konuşma paketi her ay yenilecektir.

Türk Telekom Hediye Dakika İsteme

Türk Telekom hediye dakika isteme talebinde bulunmak isteyen abonelerin faturasız hat sahibi olması gerekirken, ‘’Lira Paylaş’’ servisi kullanılarak TL yüklemesi sağlanmaktadır. TL talebinde bulunan abonenin 9233’ün araması ya da SMS göndermesi gerekmektedir. Lira isteyecek olan abonenin TL isteyeceği abonenin telefon numarasını yazdıktan sonra boşluk bırakarak TL miktarını yazıp 9233’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. TL istenilen abonenin onay vermesi sonucunda TL transferi gerçekleşirken, onay verilmeyen talepler gerçekleştirilmemektedir.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Konuşma Kazanma

Türk Telekom her yöne bedava konuşma kazanma için öncelikle ‘’Dakika Artıran Tarife’’ye geçiş yapması önerilebilir. Tarife kapsamında 25 TL’ye her yöne 1.500 dakika konuşulabilirken, ay sonunda kalan kullanımlar bir sonraki aya devretmektedir. Kampanyaya numara taşıyarak ya da yeni hat alarak Türk Telekom’lu olan aboneler faydalanabileceği gibi, faturasız hattan faturalı hatta geçen aboneler de faydalanabilmektedir.
Başa dön tuşu