Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom’un faturalı ve faturasız hatlara özel birçok tarifesi ve bu tarifelere uygun birçok kampanyası var. Kullanıcıların bu tarife ve kampanyalardan yararlanarak bedava internet hakkı kazanmaları mümkün. İş sadece bunları iyi takip edip haberdar olmakta. Bu yazımızda size Türk Telekom’un faturalı ve faturasız hatlara özel bedava internet kampanyalarından ve bu kampanyalardan nasıl faydalanacağınızdan bahsedeceğiz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom müşterilerine bedava internet verme konusunda epey bonkör davranıyor. 2020 yılında da bedava internet kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Tabii, bu kampanyalardan faydalanabilmek için öncelikle Türk Telekom abonesi olmanız gerekiyor.

Türk Telekom bedava internet elde etmek için birden fazla yol var. Kullanıcılar bu yöntemleri deneyerek anında bedava internetleri hatlarına tanımlayabilir.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet kampanyaları faturalı ve faturasız hatlar için bazen ayrı ayrı işlemler gerektirebilir. Ancak, genel olarak fark gözetmeksizin herkes bu kampanyalardan faydalanabiliyor. Türk Telekom bedava internet kampanyalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için tek yapmanız gereken 5555’e “GIGA” yazıp SMS göndermek. 10 GB bedava internet anında cebinize tanımlanacak. Bu kampanyadan haftanın iki günü yararlanabiliyorsunuz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet 2022

Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Eğer Türk Telekom faturasız hat kullanıcısıysanız bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle Selfy’li olmanız lazım. Daha sonra “mor” kampanyalarından birine katılıyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra 30 lira ve üzeri bir yükleme yapıp 4545’e “MOR HEDİYE” yazarak kısa mesaj gönderiyorsunuz. Bedava internetiniz vakit kaybetmeden hattınıza yükleniyor.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un resmi internet sitesine girin ve kredi kartıyla 15 lira veya üzeri bir yükleme yapın. 1 GB bedava interneti bu şekilde kolayca elde edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Numaranı Taşı 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey hatlarını Türk Telekom’a taşımak. Bir hoş geldin hediyesi olarak Türk Telekom 500 MB bedava interneti anında cebinize gönderiyor.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 100 GB Bedava İnternet Kampanyası

Piyasadaki en büyük bedava internet kampanyalarından biri Türk Telekom’da. 100 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için evinize Türk Telekom internet bağlatmanız gerekiyor.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet konusunda eski müşterileri kadar yenilerini de düşünüyor. Yeni bir aboneyseniz Türk Telekom size 4 GB interneti bedavadan veriyor. Ayrıca, hattınıza 40 TL de yükleme yapıyor. “BALLI 4 GB” yazıp 2070’e kısa mesaj göndermeniz yeterli.

Faturasız 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un faturasız hatlara özel bu kampanyasına katılmak için öncelikle cep telefonunuza Türk Telekom uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra 555’e “1 GB Kazan” yazıp bir SMS gönderiyorsunuz. Uygulamaya giriş yapıp TL yüklemeniz de gerekiyor.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

4.5G uyumlu bir telefonunuz varsa sim kartınızı da 4.5G uyumlu bir kartla değiştirin. Daha sonra 5555’e “4.5G SIM” yazarak SMS gönderin. 1 GB bedava internet anında cebinizde olacak.

Yıllık Bedava İnternet Kampanyası

Eğer zaten bir Türk Telekom abonesiyseniz size bir hediyesi var. 5555’e “YILLAR” yazıp kısa mesaj gönderin ve 3 GB internet hattınıza tanımlansın.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Sosyal Paket Bedava İnternet Kampanyası

Eğer faturasız hat sahibiyseniz bu kampanyadan faydalanmak için 30 lira ve üzeri yükleme yapmanız gerekiyor. Daha sonra 5555’e “SOSYAL PAKET” yazıp SMS gönderin. Böylece 2 GB bedava internet elde etmiş oluyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bedava internet kampanyaları Türk Telekom müşterilerinin büyük ilgisini çekerken yeni abonelerin de oluşmasını sağlıyor. Bu yüzden Türk Telekom bu kampanyaları sürekli yeniliyor. Bedava internet kampanyaları bitmez, aksine yenileri ortaya çıkabilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Ne İşe Yarar?

Türk Telekom bedava internet kampanyalarıyla tarifenizde kullandığınız internetin dışında daha fazlasını kullanma şansına erişiyorsunuz. Böylece sosyal medyada daha çok vakit geçiriyor, daha çok video izliyor, film ve dizileri kaçırmıyor ve daha çok paylaşım yapıp eğlenebiliyorsunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Kampanyaları

2020 yılı Türk Telekom müşterileri için bedava internet açısından epey bereketli bir yıl oluyor. Türk Telekom birçok kampanyayla faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yüzlerini güldürüyor. Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılmak için “HEDIYE INTERNET” yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin. Ancak, bunu yapmadan önce 50 lira ve üzeri bir yükleme yapmak şart.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Sil Süpür uygulamasını telefonunuza yükleyin ve uygulamaya giriş yapın. Her perşembe saat sabah 8’de hediyeler güncelleniyor. Bu saatte veya sonrasında mutlaka girip internetinizi kazanmayı unutmayın.

Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB İnternet

Arayanıbil servisine abone olmanız bu kampanyadan faydalanmanız için yeterli. Bir aylık abonelikte 1 GB internetiniz anında hattınıza yükleniyor. Faturalı ya da faturasız Türk Telekom hat sahibi olmanızın bir önemi yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB İnternet

E-Fatura’ya geçmek hem doğaya hem de size faydalı. “1GB” yazın ve boşluk bırakıp E posta adresinizi 3008’e gönderin ve e-faturaya geçerek 1 GB bedava internet kazanın.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava İnternet Kampanyası

4545’e “MOR HEDİYE” yazıp kısa mesaj gönderin. Faturasız hatlara özel olan bu kampanyada geçerlilik süresi 30 gün. ayrıca, 30 lira ve üzeri TL yüklemelerinde de bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Hatlar

Türk Telekom’un faturalı hatlara özel birçok tarife ve kampanyası bulunmakta. Bunlar sayesinde de müşteriler bedava internete kolayca sahip olabilmekte. Eğer Türk Telekom faturalı hat sahibiyseniz siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

E-Fatura Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Aynı anda hem doğayı koruyup hem de bedava internet sahibi olabilirsiniz. “1GB” yazıp bir boşluk bırakın ve e posta adresinizi 3008’e kısa mesaj olarak gönderin. Hem artık kağıt faturalardan kurtulacak hem de anında 1 GB internetin sahibi olacaksınız.

’ArayanıBil Plus’’ servisi de 1 GB bedava internet

İster aylık ister 6 aylık abone olun. Haftalık 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. “PLUS” yazıp 7065’e kısa mesaj göndermeniz bu kampanyaya katılım için yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız Hatlar

Türk Telekom bedava internet verirken faturalı ya da faturasız hat ayrımı yapmıyor. Tüm müşterilerine özel kampanyalar düzenliyor.

Selfy Bedava İnternet

Faturasız hatta sahip bir Selfy kullanıcısıysanız 30 lira ve üzeri bir yükleme yapıp 4545’e “MOR HEDİYE” yazarak kısa mesaj gönderiyorsunuz. Bedava 1 GB  internetiniz anında hattınıza tanımlanıyor.

Sosyal Paket Bedava internet

Kampanyadan faydalanmak için 30 lira ve üzeri yükleme yapmanız gerekiyor. Sonra 5555’e “SOSYAL PAKET” yazıp SMS gönderin. 2 GB bedava internet kazanmış olacaksınız. Güle güle harcayın.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Bal Paket 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Öncelikle Türk Telekom bayilerinden ‘’Bal 4, 8, 12, 16 ya da Bal 20’’ paketlerinden birini satın almanız gerekiyor. ”Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını indirip Sil Süpür oyununu oynadığınızda bir hafta kullanma süreli 5 GB internet hattınıza yükleniyor.

Coşturan 3 GB Bedava İnternet

Başka bir operatörden Türk Telekom’a geçiş yaptıktan sonra GSMobile Şampiyon, KONYASPORCELL Şampiyon, Fenercell Şampiyon veya BURSASPORCELL Şampiyon tarifelerinden birini seçin. ‘’Coşturan 3 GB’’ paketini satın alın ve her ay en az 30 liralık yükleme yapın. Kampanya bunu yaptığınız sürece devam edecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom’a Geçiş Kampanyaları

Başka bir operatörden Türk Telekom’a geçiş yaptığınızda birçok hoş geldin hediyesi sizleri bekliyor. Özellikle de bedava internet hediyeleri

Gel Dene Kampanyası

Türk Telekom yeni gelen müşterilerine 3 ay deneme fırsatının yanında 10 GB hediye internet veriyor. En yeni kampanyalarından biri bu.

500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Hatlarını Türk Telekom’a taşıyanların yararlandığı bir kampanya. Hoş geldin hediyesi olarak Türk Telekom 500 MB interneti vakit kaybetmeden hattınıza tanımlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Coşturan 3 GB Bedava İnternet

Bu konudan daha önce de bahsetmiştik. GSMobile Şampiyon, KONYASPORCELL Şampiyon, Fenercell Şampiyon veya BURSASPORCELL Şampiyon tarifelerinden birini seçin. ‘’Coşturan 3 GB’’ paketini satın aldıktan sonra her ay bunu tekrarlayın ve 3 GB bedava internet sahibi olun.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Bazı sosyal medya platformlarında çeşitli hilelerle hemen hemen tüm GSM operatörlerinde bedava internet vaatleri görebilirsiniz. Bunlara pek fazla kulak asmamanızı tavsiye ediyoruz. Numaranızı olur olmadık yerlere verip dolandırıcıların eline düşürebilirsiniz. Bizden uyarması.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom müşterileri bazı uygulamaları yükleyip kullanarak da bedava internet sahibi olabiliyor. Bunun için hangi uygulamaların bedava internet verdiğini bilmek gerekiyor.

Türk Telekom Online İşlemler

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını Play Store veya App Store üzerinden indridiğinizde 1 Gb internet hediye kazanırsınız. eğer Selfy abonesiyseniz Sil süpür sekmesinden yine bedava internet kazanabilirsiniz.

Tambu Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Tambu uygulamasının bedava internet kampanyasından faydalanmak için de Selfy’li olmanız gerekmektedir. Uygulamayı App Store ya da Play Store üzerinden indirin ve 1 GB internet anında cebinize gelsin.

Türk Telekom 15 GB 35 TL Nasıl Yapılır?

Bunun tek yolu Selfy Fırsat 15 paketine katılmak. Faturasız hattından “FIRSAT 15” yazıp 4545’e SMS göndermen yeterli. Müşteri hizmetlerini arayarak da bu tarifeden faydalanmak mümkün.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Hattınıza düzenli olarak lira yüklüyorsanız bu kampanyadan yararlanmamanız için hiçbir sebep yok. Yüklediğiniz lira miktarına paralel olarak hattınıza bedava internet yükleniyor. Bu miktar arttıkça da 10 GB bedava internet kullanma süreniz artacaktır.

Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Olur?

Türk Telekom’da sevdiklerinize ve dostlarınıza hediye internet gönderirken siz de kazanıyorsunuz. 100 MB, 250 MB, 1 GB ve 4 GB paketlerinden satın alıp birbirinize gönderebilirsiniz. SMS kısmına “HEDIYE” yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp önce hediye göndermek istediğiniz numarayı sonra da yine bir boşlukla göndermek istediğiniz miktarı yazın ve 9433’e gönderin.

Eğer hediye isteyen taraf sizseniz “ISTE” yazın ve bir boşluk bırakıp size bedava internet hediye etmesini istediğiniz numarayı ve istediğiniz miktarı yazın. Aynı şekilde 9433’e kısa mesaj olarak gönderin.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu