Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Apn

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet Apn

Türk Telekom’un, Türkiye’nin en çok mobil abone sahibi ve en çok bedava internet kazandıran GSM operatörü olduğunu bilmeyen yoktur. Buna rağmen birçok insanın internet üzerinde Türk Telekom bedava internet APN aramaları gerçekleştirdiğini de biliyoruz.

Yoğun olarak araştırılan bu konu sebebi ile Türk Telekom’un APN ile bedava internete açık olup olmadığı, bu türden bir ayarının olup olmadığı da merak konusu oldu. Bizler de bu sebeple, bu türden aramalar yapan kişiler ve Türk Telekom aboneleri için APN servisini getirisi ve götürüsü ile birlikte incelemeye karar verdik.

Başlamadan önce bilmenizi isteriz ki, Türk Telekom, birbirinden farklı onlarca kampanyası ile hali hazırda sizlere yeteri kadar bol miktarda internet sunan ve her hafta çeşitli kampanyalar ile de ücretsiz internet dağıtan önemli bir GSM operatörüdür. Bu tür hile ve araştırmalara girmeden önce, sorumluluğunu almanız ve sonrasında kişisel verilerinizin zarar görebileceğini unutmayın.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Apn 2020

2020 yılı için Türk Telekom bedava internet APN aramalarını gerçekleştiren ve ücretsiz, sınırsız, bedava internet hizmeti almak isteyen birçok Türk Telekom abonesi mevcut. Her şeyden önce, Türk Telekom gibi devasa bir kuruluşun APN gibi basit bir oyun üzerinden sınırsız bedava internet dağıtabileceğini düşünmek, ne yazık ki çölde su aramaya benziyor. Yine de konunun üzerine gidip özüne inmek vazifemiz. Türk Telekom’un bedava internetini kullanabilmek ve APN ayarları ile 2020 yılında basit bir şekilde bedava internet kullanmak mümkün mü görelim.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  30 Ağustos Türk Telekom Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom Bedava İnternet Apn

Türk Telekom Bedava İnternet Apn Nedir?

APN Ne demektir? APN Neye yarar ve neden kullanılır? Bu soruların cevabı, Türk Telekom bedava internet APN sorgulamalarınıza da yanıt verecektir. Öncelikle APN nedir ile başlayalım. APN’nin açılımı, Access Point Name, yani Erişim Noktası Adı’dır. Erişim noktası ise bir GSM operatörünün otomatik olarak cep telefonunuza uyumlu şekilde gönderdiği APN ayarlarını kapsar.

Bu ayarların bozulması durumunda internetinizin kullanılmaz hale gelebileceğini unutmayın. Ayrıca internette dolanan birçok bilgi, APN’nin yalnızca internet bittiği anda kullanılabilir olduğunu söylüyor. Buradaki risk ise şu, hali hazırda bitmiş bir paketin üzerine APN ile internet kullanmaya çalışırken, çok kabarık bir fatura ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yani başarısız bir deneme, size bedava internet kullanayım derken yüzlerce liraya mal olabilir.

Peki, APN Neye yarar ve bedava internet ile bağlantısı nedir? APN, yani ”Erişim Noktası Adı”, GSM operatörünün GPRS şebekesinin içerisinde görev yapan, yönlendirme vazifesini sağlayan bir adres biçimidir. Bu adres, size doğru bağlantı noktasını sağlar. Aksi durumda, hatalı bir bilgi ile kullanım sağlamaya çalıştığınız için internete bağlanamazsınız. WAP servisleri, MMS ayarları ve benzeri birçok ileti biçimi de yine APN üzerinden çalışmaktadır. İşte bu sebeple APN ayarlarından bedava internet sağlamanın çok doğru olmadığını bilmek gerekir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Apn 2019

Türk Telekom bedava internet apn meraklılarını ilgilendiren bir diğer konu da 2019 yılı içerisinde internet üzerinde var olan birçok paylaşımla ilgili. Bu paylaşımların anlık olarak vazifelerini yitirdiğini ve birçoğuna ulaşılamadığını fark etmişsinizdir. Bunun sebebi ise Türk Telekom gibi bir devin bu tür oyunlara izin vermemesi.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet 2022

Daha da doğrusu, paylaşımların kaldırılmasına değil, bu paylaşımların işe yaramamasına olan tepkiler yüzünden kendi kendilerine kaldırılması ile alakalıdır. 2019 yılında da olduğu gibi altyapı çalışmalarına ve kampanyalarına devam eden Türk Telekom, bu yıl da tıpkı 2019 gibi basit ve kimlik hırsızlığına yönelik olaylara izin vermeyecek yapısını sürdürüyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Apn Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internete ulaşmanın en kolay yolu güncel kampanyaları takip etmektir.

Bu kampanyaları sizler için sıraladık;

 • Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB
 • Türk Telekom 4.5G 30 GB
 • Arayanı Bil Plus 1 GB
 • E-Fatura 1 GB
 • Sil Süpür 30 GB kadar
 • Mobil ve Banka Üzerinden Yükleme
 • Tivibu Go 5 GB
 • Tambu Uygulaması
 • EBA Bedava İnternet
 • Yeni Yıl Bol GB

Hali hazırda güncel olarak devam eden bunca kampanya varken, APN ile uğraşmak ne yazık ki çare olmayacaktır. Türk Telekom’un 2019 sonu itibari ile MMS hizmetini devre dışı bırakması da APN ayarlamalarını devre dışı bıraktığı anlamına geldiğinden, APN denemelerini gerçekleştirmeniz durumunda başarısız olma ihtimalinizin %100’e varan bir boyutta olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Türk Telekom Bedava İnternet Apn Ayarları

Türk Telekom bedava internet APN işlemi ile ilgili en çok paylaşılan ve işe yaradığı belirtilen işlem türü şu şekilde gerçekleştiriliyor;

 • Adım 1: Ayarlar, Mobil Ağlar ve Erişim Noktasına gidiniz,
 • Adım 2: İsim: AVEA INTERNET
 • Adım 3: APN: WAP
 • Adım 4: Proxy: 212.252.234.168
 • Adım 5: Bağlantı Noktası: 8080
 • Adım 6: Kullanıcı Adı: AVEA INTERNET
 • Adım 7: Şifre: avea
 • Adım 8: Sunucu: http://m.turktelekom.com.tr
 • Adım 9: MMSC: Ayarlanmadı
 • Adım 10: MMS prox’si: Ayarlanmadı.
 • Adım 11: MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı.
 • Adım 12: MCC: 286
 • Adım 13: MNC: 01
 • Adım 14: Kimlik doğrulama türü: Yok
 • Adım 15: APN türü: Default
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kodları

Olacak şekilde düzenlemeleri yapınız ve kaydediniz. Bu işlemi önermemekle birlikte, en başta da belirttiğimiz gibi kabarık faturalar ile karşı karşıya kalabileceğiniz uyarısını yapalım. Denemek isteyen ve bunu göze alanlar için ise sorumluluğun kendilerine ait olduğunu belirtelim.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Apn

Türk Telekom Bedava İnternet Apn Hilesi

İnternet üzerinden Türk Telekom bedava internet APN hilesi şeklinde arama yapıyor ve bu arama üzerinden sonuca gitmeye çalışıyorsanız, hileden önce kampanyaları incelemenizi öneriyoruz.

Abonelerine destek olan ve sürekli olarak internet ihtiyaçlarına yönelik bedava kampanyalar düzenleyen Türk Telekom, her ne kadar başarısız hile denemeleri gerçekleştireceğinizden emin olsa da bu yol ile kişisel verilerinizin çalınacak olması ve faturalar ile liralarınız da sorun yaşayacak olmanıza da göz yummak istemiyor. Bu sebeple Türk Telekom APN hilesi denemeden önce kampanyaları takip etmeniz ve bu kampanyalardan faydalanmanız yararınıza olacaktır.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu