Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı

Türkiye’de taşları yerinden oynatan ve GSM operatörü denince akla ilk gelen marka olmayı becerebilen Türk Telekom, hali hazırda 81 Milyon mobil hat kullanımı olan ülkemizde, 2019 yıl sonu itibari ile bu rakamın yaklaşık olarak 45 milyon gibi büyük bir salt çoğunluğunu elde ederek rekora koştu.

Bünyesinde 45 milyondan fazla hat bulunduran, bu özelliği ile internet ve konuşma hizmetinde açık ara önde olan Türk Telekom, böylesine çok tercih edilen bir hizmeti verebilmenin de haklı gururunu yaşıyor. Türkiye’nin markası Türk Telekom, sektördeki büyük rakiplerine büyük bir fark atarak liderliğini de perçinlemiş durumda.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı 2020

2019 yılı içerisinde alt yapı ve idari harcamalarını rakiplerine göre daha az gerçekleştiren Türk Telekom, buna rağmen tercih edilebilirliğini artırmış durumda… 2020 yılında da rakiplerinden oldukça önde olması beklenen Türk Telekom, yaptığı yatırımın karşılığını mı yoksa sunduğu hizmetin uygun fiyatlı olmasının mı ekmeğini yiyor bilemiyoruz. Ancak, Türk Telekom, rakiplerine kıyasla her ne kadar daha az yatırım yapmış olursa olsun, bu onun diğerlerinden daha fazla tercih edildiği gerçeğini değiştirmiyor. Tüm bu etkenler sebebi ile Türk Telekom, her yıl hat sayısını artırmaya ve rakiplerinden önde kalmaya devam ediyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Hat

Bir önceki yıla göre mobil hat taşıma işlemlerinden yaklaşık 400 bin abone kazanan ve abone sayısını artıran Türk Telekom, 2020 yılında daha iyi yerlere gelmeyi planlıyor. Özellikle özelleştirme sonrasında Libyalı bir aile ve bu aileye ait olan şirkete %55 hissesi satılan, ancak bu bedel ödenmediği için hisseleri bankalara devrolan Türk Telekom, bu işlemin ardından daha iyi yerlere geleceğinin sinyalini verdi. Bankaların konsorsiyumunda yönetimsel bir şirket kurarak şirketi devralmış olmaları, belki de yeni yatırımların sinyali olabilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Tüm bu bilgileri geçecek olursak, ne geçmiş yıllar içerisinde yaşanan gelişmeler ne de bundan sonraki süreçte yaşanacak olan gelişmeler Türk Telekom’u engellemiş ya da engelleyebilecek sebepler değil. Hala Türkiye’nin en büyüğü ve bu anlamda açık ara lideri olan Türk Telekom, müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Hem bedava uygulamalar, hem avantajlı tarifeler hem de Türk Telekom bedava internet faturalı hatlar ve faturasız hatlar ile 2020 yılında da müşteri memnuniyetine dayalı hizmetine devam edecek.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Selfy

Türk Telekom, geride bıraktığı yılda sürdürmüş olduğu kampanyaların birçoğunu 2020 yılına da taşıdı. 2019 yılında gerçekleşen kampanyaların bitiş tarihi 31.12.2019 olmasına rağmen, müşterilerden gelen yoğun talep ve firmanın yeni bir sürece girmesi, Türk Telekom’un yeni yılda da müşterisini düşünerek hareket edeceğinin büyük bir göstergesi oldu. Örnek vermek gerekirse, Türk Telekom bedava internet faturalı hatlar üzerinden sıkça kazanılabilen bir uygulama olarak, 2020 yılında da kaldığı yerden devam ediyor. Ayrıca Türk Telekom bedava internet Selfy ile de kaldığı yerden devam edecek. Türk Telekom, her hafta birbirinden kazançlı uygulamaları ile kazandırmayı alışkanlık haline getirmiş durumda.

Selfy kampanyası ile bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler;

 • Türk Telekom hattınızın bulunduğu telefonun mesaj bölümünü açın
 • Yeni bir mesaj oluşturun
 • Alıcı için ”4545” numarasını tuşlayın
 • Mesaj içeriğine ”GECENET” yazın
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Hatlar için

Bu mesajı ücretsiz olarak Türk Telekom’a gönderin. Bu sayede Türk Telekom bedava internet faturalı Selfy kampanyasından yararlanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Prime

Türk Telekom bedava internet faturalı hatlar ile yoluna hız kesmeden devam ediyor. Türk Telekom’un bitmek bilmeyen abone dostu kampanyalarından biri de Prime hizmeti alan faturalı hatlara özel olarak gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz yıl da aynı şekilde yürürlükte olan kampanya, sizlere 3 ay boyunca 10 GB hediye internet sunuyor.

Bu hizmetten faydalanabilmeniz için yapmanız gerekenler;

 • Mesaj içeriğine ”CEPTE YAZ” yaz,
 • Boşluk bırak ve T.C. Kimlik numaranı ekle
 • Alıcı numarasına ”5555” yaz

Bu SMS’i Türk Telekom’a gönder.

İşlem sonrasında Türk Telekom Prime aboneliği bulunan ve evinde aktif bir Türk Telekom sabit internet hizmeti alan aboneler, tam 3 ay boyunca 10, 15 ve 20 GB bedava internet kazanabilecekler.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet faturalı hizmeti, tüm Türk Telekom abonelerinin merak ettiği bir konudur. Bu konu hakkında fikir sahibi olmayanlar ve nasıl bedava internet kazanabileceğini bilmeyenler için aktif olan bütün Türk Telekom bedava internet hizmeti kampanyalarını sıralıyoruz.

İşte tüm bu kampanya ve uygulamalar;

 • Sil Süpür Uygulaması (Online İşlemler Uygulaması)
 • Selfy Kampanyası
 • 4.5G Geçiş Kampanyası
 • E-Fatura Kampanyası
 • Hediye Sosyal Medya Kampanyası
 • Faturalı Paket Kampanyaları
 • Bedava İnternet Veren Türk Telekom Uygulamaları
 • Türk Telekom Prime Üyelik Kampanyası
 • TTMOBİL ile Bedava İnternet Kampanyası
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet 2022

Bütün bu uygulama ve kampanyalar ile 2020 yılında Türk Telekom’dan ister faturalı, isterseniz de faturalı hat sahibi olun, kendinize uygun bir kampanya bularak faydalanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türkiye’nin Telekomünikasyon şirketi Türk Telekom, bütün çalışmalarını, hizmetlerini, kampanyalarını aboneleri için oluştururken, bir yandan da geleceğe yatırım yapmayı ihmal etmiyor.

Yazılım ve uygulama olarak da kullanıcısını tatmin eden ve her defasında daha iyiye giden Türk Telekom, yakın gelecekte diğer hatlardaki aboneleri de kendi bünyesine çekebilmek için kampanyalarını artırmış durumda. Türk Telekom’da belirlenen kampanya ve uygulamalar dışında bir kazanım sağlamak ve bedava internet hilesi yapmak ise mümkün değil.

Bunun yerine firmanın göstermiş olduğu yolu takip ederek, sizler için düzenlenen kampanya ve uygulamalardan yararlanarak boşa vakit geçirmeden bedava internet kazanmanız mümkün. Bu işlemi mümkün kılan en kolay yöntem ise Sil Süpür.

İşte Sil Süpür ile bedava internet kazanma işlemi;

 • Cep telefonunuza Online İşlemler uygulamasını indirin,
 • Mobil’i tıklayın,
 • Uygulamaya parmak izi veya şifreniz ile giriş yapın,
 • Hediye kutusunu tıklayın,
 • Sil Süpür’ü seçin,
 • Ekranda yer alan bulutu temizleyin,

Son adımdan sonra karşınıza çıkacak olan hediye, büyük bir ihtimalle günlük ya da haftalık bedava internet olacaktır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu