Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

İnternet her alanda çok fazla kullanılırken, bir de buna sosyal medya hesapları ve video izleme ekstra kullanımlarda dahil olunca tariflerde bulunan aylık paketlerin erken bitme durumu ile karşılaşabiliyoruz. İnternet paketi bittiği zaman Türk Telekom tarafından da ek paket alınabileceğine dair bilgilendirme mesajı gönderilmektedir ki alınan bu paketler faturaların kabarık gelmesine neden olmaktadır.

Ay sonunda kabarık faturalarla karşılaşmamak açısından ya da TL’lerinizin çabuk bitmemesi adına Türk Telekom bedava internet hilesi 2020 yılı için takip edilebilir ve sürekli yenileri eklenen güncel hilelerden bazılarını da yazımızı okuyarak takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nedir?

Türk Telekom bedava internet hilesi denilince akla Türk Telekom tarafından sunulmuş olan servisler ya da uygulamalar sonucunda kazanılan bedava internet paketleri gelmektedir.

Türk Telekom tarafından düzenlenmiş servislere abone olmak yoluyla bedava internet kazanılabileceği gibi, Türk Telekom uygulamaları kullanılarak da bedava internet kazanılabilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

GSM operatörü Türk Telekom bedava internet hilesi katılımı için bazı yöntemler bulunmakla birlikte ya SMS ile katılım sağlanmaktadır ya da uygulamanın indirilip kullanılması yeterli olmaktadır. Örneğin Arayanı Bil Plus servisi ile internet kazanmak için SMS gönderimi gerekmekte olup, Sil Süpür üzerinden internet kazanmak için ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirmek yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom bedava internet hilesi kullanım zamanları uygulamaya göre ya da servise göre değişkenlik göstermekle birlikte, burada paylaşacağımız taktikler 2020 yılı boyunca geçerli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Ücretli mi?

Türk Telekom bedava internet hilesi genel olarak ücretsiz olup, eğer servis aboneliği gerçekleştirecekseniz aylık kullanım ücretleri söz konusu olabilmektedir. Ama abonelik sırasında gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom bedava internet hilesi 2020 yılı için tavsiye edebileceğimiz servis olan ve abonelerine oldukça faydalı olan ‘’ArayanıBil Plus’’ servisi olmakla birlikte, servise abonelik sonunda 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. ArayanıBil servisi, şarjınızın bitmesi durumunda ya da siz telefonunuzu rahatsız etme moduna almışken; sizi kimin kaç kere aradığını telefon numarası ile birlikte gösteren bir servistir. Aktif hale geldiğiniz zaman bu servis sayesinde mesaj olarak size bilgilendirme yapılmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Hediye İnternet 2020

Sizi arayan numara rehberinizde ya da e-devlet üzerinde kayıtlı ise, mesaj gönderimi sırasında ad-soyad şeklinde arama kaydı görüntülenirken; rehberinizde kayıtlı değilse sadece numara şeklinde bilgilendirme yapılmaktadır.

Aylık olarak Arayanı Bil Plus servisine abone olmak istiyorsanız, ‘’PLUS’’ yazıp 7065’ e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle bir haftalık kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi de hattınıza yüklenecektir. Şayet servise aylık değil de 6 aylık olarak abone olmak istiyorsanız yine ‘’PLUS’’ yazıp bu sefer 7066’ya SMS göndermeniz gerekecektir. Bunun üzerine bu sefer aylık kullanım için 1 GB bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir. Sadece burada dikkat etmeniz gereken 6 ay sonunda aboneliğinizin sona ermesini istiyorsanız, ‘’IPTAL’’ yazıp 7070’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Yoksa servis aboneliğiniz otomatik olarak yenilecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN

Türk Telekom bedava internet hilesi APN ayarları sayesinde de değerlendirilebilecek bir yöntem olmakla birlikte öncelikle APN oluşturmanız gerektiğini unutmayınız.

Öncelikle telefonunuzun ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriniz ve ‘’Mobil Ağlar’’ bölümüne giriş yaptıktan sonra ‘’ Erişim Noktası Adları’’ ve ‘’Yeni APN’’ oluştur bölümünü tıklıyoruz. En sonunda açılan bölümlere aşağıda verilen bilgileri girerek, isim bölümüne istediğiniz ismi yazabilirsiniz.

 • İsim:
 • Proxy : 213.161.151.201
 • Mms proxy: 213.161.151.201
 • Bağlantı noktası (Port): 8080
 • Mms port: 8080
 • Mmsc :http://mms.avea.com.tr/servlets/mms
 • Kullanıcı adı: mms
 • Şifre: mms
 • Mcc :286
 • Mnc :03
 • Kimlik doğrulama türü: PAP
 • Apn türü : default,mms,supl

Tüm bu bilgiler girildikten sonra kaydetmeyi unutmuyorsunuz ve mobil veri açıldıktan sonra rahat bir şekilde internete bağlanıyorsunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi VPN

Türk Telekom bedava internet hilesi VPN ile de yapılabilmektedir ama bunun için internetten güvenilir bir VPN programı bulmanız gerekmektedir ki biz size 2016 yılında yayına girmiş olan ‘’Shadowsocks’’ adı verilen programı tavsiye ediyoruz. Öncelikle programı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Kurulum sırasında sizden izinler istenilecektir ki bunları gerekli işaretlemeleri yaptıktan sonra programı açıyorsunuz. Programı kurduktan sonra gerekli bölümleri aşağıdaki gibi doldurmanız gerekmektedir. ‘’Profile’’ adlı kısma istediğiniz ismi kendinize göre yazabilirsiniz.

 • Profile:
 • Remote Port: 443
 • Server: 106.186.20.97
 • Local Port: 1080
 • Password: vpnpool
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet 2022

Bilgiler girildikten sonra pasif olan programı aktif hale getiriniz ve ‘’Ağ Erişimi’’ için izin bölümünde programa güvendiğinizi belirterek bilgileri doldurup, telefonunuzdaki ‘’Veri’’ modunu açarak Türk Telekom bedava internet kullanımına başlıyorsunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturalı

Türk Telekom bedava internet hilesi faturalı hatlar içinde geçerli olmakla birlikte, hem internet kazanırken hem de işlerinizin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

e-fatura Yoluyla Bedava İnternet Hilesi

Hala faturanızın adresinize gönderilmesini istiyorsanız, elektronik ortamdan faturanızı alarak kağıt israfını önleyebilir, böylelikle kağıt kullanılmadan e-fatura yöntemiyle fatura detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Üstelik 1 GB bedava internet hediyenizi haftalık olarak kullanabilirsiniz. Hediyenizi kazanmak ve e-fatura sistemine geçmek için 1GB yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra e-mail adresinizi yazarak 3008’e SMS olarak gönderebilirsiniz.

Gençler için Selfy’den 3 GB İnternet

Türk Telekom bedava internet hilesi faturalı hat kullanıcısı gençler için geçerli Selfy’den gelmektedir. Hızlı bir şekilde internet paketinizi tüketiyorsanız ve 25 yaş altı Selfy’li iseniz, gece 00:00, sabah 06:00 arasında 3 GB internet bedava kazanabilirsiniz.  3 GB interneti kazanmak için ‘’GECENET’’ yazıp 4545’e SMS olarak gönderebilirsiniz ki eğer hala Selfy’li değilseniz; Selfy’li olup kampanyadan faydalanmak ‘’GECENET’’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Bu sayede toplam 6 fatura dönemi boyunca 3 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturasız

Türk Telekom bedava internet hilesi faturasız hatlara da çokça internet kazandırmaktadır. Kampanyaya katılmak için öncelikle ‘’BANKA’’ yazıp 5555’e kısa SMS gönderdikten sonra internet şubesi, banka ATM’leri ya da telefon bankacılığı aracılığıyla hattınıza tek seferde 40 TL yükleme yaparsanız günlük 5 GB, 50 TL yükleme yaparsanız haftalık kullanım için 5 GB, 100 TL ve üzeri yükleme yaparsanız da aylık kullanım için 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Telefonunuzda bakiye bitmesi durumunda belirtmiş olduğumuz miktarlarda TL yüklemesi yapmanız sonucunda da yeniden bedava internet kazanabilirsiniz. Sadece işlemleri aynı yapmamanız gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

GSM operatörü olarak Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar sayesinde kazanmanız için uygulamalar telefonunuzda yüklü olduğu sürece düzenli olarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Online İşlemler Bedava İnternet

Akla Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar denilince ilk gelen Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile faturanızı öğrenmeden TL yüklemesine kadar pek çok işlemi yapabileceğiniz gibi bedava internette kazanabilirsiniz. Google Play Store ya da App Store üzerinden indireceğiniz uygulamaya girerek 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanabileceğiniz gibi, uygulama üzerinde yer alan ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılarak da bedava internet kazanabilirsiniz.

Tambu Uygulaması Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan ‘’Tambu’’ uygulamasını ücretsiz olarak sanal mağazalar üzerinden indirerek 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Aylık olarak kazanabileceğiniz 1 GB internet için öncelikle Selfy’li olmanız gerektiğini unutmayınız.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Ayrıcalıkları ile dikkat çeken Selfy dünyasına katılabilmek için 7-25 yaş arasında olmanız gerekmektedir. Böylelikle Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyalarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Selfy’nin SoSyal Small Bedava İnternet

Selfy Sosyal Small Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyası arasında olup, faturalı hat kullanıcıları için geçerli bir kampanyadır. Paket sayesinde sosyal platformlarda kullanmak üzere ekstra 2 GB bedava internet hediye edilmekte olup, Facebook, Instagram, Youtube gibi sosyal platformalarda kullanılabilmektedir. Selfy Sosyal Small paketinin fiyatı aylık 29 TL olmakla birlikte faydalanmak için ‘’SOSYAL SMALL’’ yazıldıktan sonra TC Kimlik No yazılıp 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Selfy’den 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy bedava internet faturasız hat kullanıcıları içinde kampanya düzenlerken 1 GB internet kazanmak için 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız ‘’DOPDOLU HEDIYE’’ yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

2 Yorum

 1. Merhabalar ben Türk Telekom kullanıcısıyım bedava internet kampanyalarından faydalanmak istiyorum lütfen bu çağrıma cevap veriniz çok acil gigabyte ihtiyacım var Şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu