Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2021

Türk Telekom bedava internet hilesi 2021 yöntemlerini detaylı bir şekilde açıklıyoruz. Bedava internet arayanların kaçırmaması gereken bir içerik...

Spread the love

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nedir?

Tüm kullanıcıların aklında tek soru tek cevap Türk Telekom bedava internet hilesi 2021 nedir? Size net bir şekilde söylemek isteriz ki bedava internet hilesi değil bedava internetten nasıl faydalanabiliriz olarak sorulması gereken bir sorudur. Türk Telekom’un belirlenen kriterlerini yerine getirdiğiniz taktirde bedava internet kullanma şansınız olacaktır.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Ne İşe Yarar?

Biten internet kullanımınızı herhangi bir ücret ödemeden devam ettirmenizi sağlar. Unutmamak gerekir ki tüm bu uygulamalar kısa vadede işe yarar. Eğer kullanım kotalarınız ay bitmeden tükeniyorsa, kullandığınız paket seçeneğini revize etmeniz faydanıza olacaktır. Tarifenizdeki internet paketiniz yetmediği zamanlar bu yöntemler kısa çözümler sağlayabilecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Her ne kadar bedava internet hileleri olmadığını söylesek de bazı uygulamalar geçici olarak bu hileye olanak sağlıyor. Her uygulama her operatörde geçerli olmuyor. Türk Telekom bedava internet hilesi yapılabilecek uygulama olarak karşımıza x-proxy isimli program çıkmaktadır. Bu uygulamayı Android telefonunuza Google Play Store’den indirebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom İnternet Kalan Kullanım Öğrenme

Programı telefonunuza kurduktan sonra uygulamayı kullanabilirsiniz. Ancak bilmenizde fayda var bu tarz programların telefona kötü amaçlı yazılımlar girmesine olanak sağlayabilmektedir. Telefonunuzda bir antivirüs programı olması yararınıza olacaktır. Program güncelliğini yitirdiğinde bedava internet sağlama konusunda destek olmayacaktır.

Türk Telekom’da Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Telefonda internete fazlaca dalıp gittiğiniz de internetin birden bire bitmesi çoğumuzun başına gelmiştir. Hele faturasız bir hatta sahipseniz o an yapabilecek hiçbir şey kalmaz. İnternetiniz ansızın kesilir ve yaptığınız her ne varsa yarım kalır. Yeni bir paket almak içinde henüz erken bir dönemdeyseniz imdada bazı yöntemler yetişebilir. Yazımızın devamında bu yöntemlerden bahsedeceğiz.

Türk Telekom ek paketlerden satın aldığınızda bedava internet kullanımları tanımlanacaktır. Arayan bil servisi ile telefonunuz kapalı ya da ulaşılamaz olduğunda sizi arayanların mesaj olarak tarafınıza bildirildiği bir uygulamadır. Bu uygulamayla eş olarak plus yazıp 7065’e gönderdiğinizde aylık bir defaya mahsus 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Gençlerin uykusuz gecelerine ışık olmak için Türk Telekom Selfy genç paketi 25 yaş altı gençlere gece 00.00’dan sabah 06.00’ya kadar 3 GB bedava internet vermektedir. Eğer Selfy üyesi değilseniz de TC kimlik numaranızı gecenet yazarak 4545’e gönderin. 6 ay boyunca hattınıza her gece geçerli 3 GB bedava internet tanımlanacaktır.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Türk Telekom’da Bedava İnternet Var mı?

Türk Telekom’da diğer operatörler gibi abonelerini yalnız bırakmıyor. Faturalı hat sahipleri tarife değişikliğine geçtiği zaman bedava internet kullanım hakkı kazanabilir. Prime tarifelere geçen hat sahipleri ilk 3 ay kullanabilecekleri 30 GB internet kazanıyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Arayan BilPlus 6 aylık aboneliği olan abonelerde 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB bedava internet kazanırlar. Türk Telekom’un mobil uygulaması olan Sil Süpür’de haftalık bedava internet kazanma şansını yakalarsınız. Uygulamada bulunan bulut simgesini ekranda silerek şansınıza çıkan bedava internet GB’larını kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom ve Halkbank arasında gerçekleştirilen kampanyada 5 GB internet kazanabilirsiniz. Halkbankası kredi kartlarını kullanarak 50 TL ve üstü tutarlarda TL yüklemesi yapan Türk Telekom aboneleri anında 5 GB internet kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için Halkbank yazıp 5555’e mesaj göndermelisiniz. Kampanya esnasında tanımlanan 5 GB bedava internet hakkını 2 hafta boyunca kullanabilirsiniz.

5555 Ne Demek?

5555 Türk Telekom’un sesli ve kısa mesaj yanıt sistemidir. Fatura bilgileri, tarife değişiklikleri, kalan kullanım detayları gibi bilgilere bu servisi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom’un bedava internet veren uygulamalarından ilki Sil Süpür uygulaması. Uygulamayı telefonunuza indirip hesabınızla giriş yapın. Ekrandaki buluta tıklayarak bedava internetleri silip süpürün. Tambu uygulaması Sil Süpür’den sonra en fazla kullanılan uygulamadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 10 Kasım'da Abonelerini Unutmuyor! Herkese Bedava İnternet...

Tambu uygulamasını indirerek 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Türk Telekom hat kullanıcıları Tambu uygulamasından kazandıkları bedava interneti 30 gün boyunca kullanabilirler. Tambu uygulamasını indirdikten sonra telefonunuzdan Tambu hediye kodu yazarak 4545’e gönderin. Gelen kodu Tambu uygulamasına girin ve hediye internetinizi alın.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Selfy Bedava İnternet

Numarasını Türk Telekom’a taşıyan mobil hat kullanıcıları Self paketlerinden seçeceği herhangi bir tarifeye ek 30 gün geçerli 10 GB bedava internet kazanırlar. Selfy tarifleri 25 yaş altı gençlere özel tanımlanmış paketleri içermektedir. Tarifeyi kullanan Selfy gençleri gece 00:00’dan sabah 06:00’ya kadar 3 GB bedava internet kullanım hakkına sahiptirler.

Türk Telekom İnternet Hilesi VPN

Türk Telekom internet hilesi VPN ayarlarından yapmak için öncelikle cep telefonunuza VPN uygulaması indirmelisiniz. Ayarları aşağıdaki şekilde düzenleyin

  • Profile: Türk Telekom
  • Remote Port: 443
  • Server: 106.186.20.97
  • Local Port:1080
  • Password: vpnpool

Son olarak ağ erişimine izin vererek uygulamayı aktif edin. Local portlar değişebileceği için kontrollerini düzenli yapmanızda fayda var. Ayrıca bu ve bu tarz programların güvenliğini sorguladıktan sonra telefonunuza indirmenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 100 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu