Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom milyonlarca abonesi olan bir operatör firması olarak tüm kullanıcılarına bedava internet kazandırmaya çalışıyor. Abonelerini korumak ve yeni aboneler ile kullanıcısı sayısını artırmak için her yıl yeni bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Türk Telekom bedava internet hilesi sayesinde kullanıcıları, aylık faturalarına ek ücret eklemeden internet kullanabiliyorlar. Türk Telekom faturalı ve faturasız aboneleri, yıllık kampanyalar hakkında araştırmalar yapar ve en fazla bedava interneti kazanmaya çalışırlar.

Bedava internet hileleri olarak gösterilen kampanyalardan bazıları;

 • Online işlemler uygulaması Sil Süpür hediyeleri,
 • Tambu 1 GB,
 • Selfy’den TL yükle 1 GB,
 • Coşturan 3 GB internet kampanyası,
 • Her ay 25 TL yükle 2 GB bedava internet,
 • Hat taşıyana bedava internet,
 • Kampanyalarıdır ve bu kampanyalardan, hattı faturalı ve faturası olan tüm aboneler faydalanabiliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom bedava internet hilesi aylık faturaya tanımlı internet haricinde ekstra internet kazanmak ve bu interneti ücretsiz kullanım sağlamaktadır. 2020 yılında cep telefonları üzerinden çeşitli internet sitelerine erişimler ve sosyal medya hesaplarının kullanım yoğunluğu artmıştır. Bunun için insanlar daha fazla internete ihtiyaç duyarlar.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarını geliştirerek, kullanıcılarının haftalık internet ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılamaya çalışıyor. Bedava internet kullanmak isteyenlerin, Türk Telekom abonesi olmaya devam etmesi ve çeşitli uygulamaları aktif ederek kullanıyor olması yeterlidir. Bedava internet hilesi 2020 uygulamalarında kullanıcılarına daha fazla internet kazandırmayı hedeflemektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN

Türk Telekom hat sahipleri, farklı marka ve modelde cep telefonu cihazları kullanmaktadır. Her kullanıcı cihazlarında bazı ayarları yaparak bedava internet kullanabilirler. Türk Telekom bedava internet hilesi APN yöntemi için yapılacak olan ayarlar hakkında bilgi sahibi olunması gerekir. Mobil erişim APN ayarları yapıldıktan sonra interneti ücretsiz kullanmayı deneyebilirsiniz.

APN ayarları öğrenildikten sonra, telefonun Ayarlar > mobil ağlar > erişim noktaları bölümüne giriş yapılır ve yeni erişim noktaları isimleri oluşturulur. Yeni APN oluşturarak tüm ayarları yapabilirsiniz. APN ayarları için yazılması gereken kullanıcı adı, bağlantı noktaları ve Proxy bilgilerinin doğru belirlenmesi gerekiyor. Tüm ayarlar doğru bir şekilde yapıldığında telefonunuzdan internete ücretsiz erişim yaparak ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi VPN

Türk Telekom bedava internet hilesi için farklı seçenekler kullanılmaktadır. En iyi seçeneklerden birisi olarak VPN programları gösterilir. Bu işlemlerde, VPN programının güvenilir olması ve yapılacak olan ayarların doğru bilinmesi önemlidir. Güvenilir bir VPN programı bulunduktan sonra indirilerek kurulum yapılmaya başlanır.

Programın kurulumu yapılırken, telefonda bazı yerlere erişim izni isteyecektir. Bu izinleri onaylayarak kurulumu tamamlayabilirsiniz. VPN programını aktifleştirebilmek için ayar seçeneklerini bilmelisiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2020

Profile bölümüne kendi belirlediğiniz bir ismi yazabiliyorsunuz. İndirdiğiniz programa göre;

 • Server: 106.186.20.97
 • Password: vpnpool
 • Local port: 1080
 • Remote port: 443

Ayarlarını girebilirsiniz. Tüm ayarlamalar yapıldıktan sonra VPN programı aktifleştirilir ve çalıştırılır. İlk erişimlerde program bazı izinleri onaylamanızı isteyecektir. Bu onayları yaptıktan sonra bedava internet kullanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet hilesi için hangi kampanyanın ve hangi yöntemin kullanılacağının belirlenmesi gerekir. Türk Telekom bedava internet kampanyalarının takip ederek işleme başlayabilir ve internet aşımı yaşamamak için bedava internet kazanabilirsiniz.

Haftalık sil süpür ile bedava internet kazanmak istiyorsanız, telefonunuza Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirmeli ve aktif etmelisiniz. Bu uygulamadaki bana özel bölümündeki sil süpür seçeneğini seçerek haftalık bedava internet, dakika ya da SMS kazanabiliyorsunuz.

Diğer seçenekler arasında ise SMS göndererek, bedava internet paketlerine üye olmaktır. Arayanı bil servisine üye olanlar haftalık 1 GB internet kazanabiliyor. Bunun için 7065 kısa mesaj servisine PLUS yazıp gönderiliyor ve üyelik oluşturularak 1 GB internet kazanılmaya başlanıyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom kullanıcı sayısını artırmak ve abonelerinin güvenini kazanabilmek için 2020 yılı bedava internet kampanyalarında hediye çeşitlerini fazla tutmaya çalışmıştır. Kullanıcılarının hiçbir zaman internetsiz kalmaması için farklı seçeneklerden oluşan kampanyalarını tüm cep telefonu kullanıcılarına duyuruyor.

2020 kampanyaları için yapılan araştırmalarda, farklı seçeneklerin yer aldığı ve kullanıcıların 1 GB ile 30 GB arasında bedava internet kazandıkları görülebiliyor;

 • Yeni hat almak,
 • Hat taşımak,
 • Online işlemler uygulaması bana özel internet seçenekleri,
 • TL yükle bedava internet kampanyaları,
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Bedava internet hilesi 2020 için faturalı hat sahipleri ve faturasız hat sahipleri, hat özelliklerine göre farklı kampanya seçeneklerini kullanabiliyorlar. Türk Telekom tüm abonelerinin internet ihtiyaçlarını hat özelliklerine göre karşılıyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi iOS

Türk Telekom aboneleri, kullanmış oldukları mobil cihazların özelliklerine göre çeşitli ayarlar yaparak bedava internet kullanmaya çalışmaktadır. Türk Telekom bedava internet hilesi IOS ayarlarını yapabilmek için çeşitli uygulamaların indirilmesi gerekiyor. iPhone telefonları için App Store mağazasından openvpn uygulaması indirilerek bazı ayarlamaların yapılması gerekiyor.

Bedava internet erişimlerinin sağlanabilmesi için ayarların yapılmasını sağlayacak olan VPN APK dosyasının güvenilir bir uygulama olması ve ayarlarının bilinmesi gerekir. Uygulama kurulduktan ve aktif edildikten sonra, uygulama sitesinde hesap oluşturulur ve oluşturulan hesap üzerinden ortalama 5 gün bedava internet kullanılabilir.

Bedava internet kullanım süresi dolduğunda, uygulama üzerinde hesap oluşturma işlemi yenileniyor ve ücretsiz internet kullanımına devam edilebiliyor.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu