Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom hattınızın faturalı ya da faturasız olması fark etmeksizin tüm paket fiyatları içerisinde en çok kullanım bedeli internete ait olurken, Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2020 yılında devam ederek aboneleri memnun etmektedir. Yüksek faturaları engelleyen bu uygulama sayesinde en azından internet aşım ücreti ödeme derdinden kurtulabilirsiniz.

Diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi Türk Telekom GSM operatörü de bedava internet kampanyalarını genellikle paketlerine ilave olarak uygulamalarla birlikte vermektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Nedir?

Türk Telekom bedava internet kampanyaları, abonelerin tarifelerine ek olarak verilen ücretsiz internet paketleri olmakla birlikte günlük, haftalık ve aylık olacak şekilde farklı kullanım zamanlarında hediye edilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Aboneleri tarafından Türk Telekom bedava internet kampanyaları katılım için uygulama ya da servislerin kullanılması gerekmektedir. Servislere üyelik işlemleri sonucu bedava internet kazanmak için SMS gönderilmesi gerekirken; ‘’Sil Süpür’’ kampanyası gibi uygulamalar üzerinden internet kazanmak için App Store üzerinden ya da Google Play Store üzerinden uygulamanın indirilmesi yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2020 yılı boyunca devam etmekte olup, gelen talebe göre geçerlilik zamanı uzatılabilmektedir. Kampanyalar içerisinde gençlere yönelik bedava internet paketleri bulunurken, hanımlara yönelik kampanyalar dahi düzenlenerek her kesime hitap edilmeye çalışılmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Ücretli mi?

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ücretsiz olmakla birlikte servisler üzerinden kazanılan bedava internet paketlerini kazanmak için servislere abonelik için aylık belli bir ücret ödemek gerekmektedir. Uygulamalar üzerinden kazanılan bedava internet paketleri ise, ücretsizdir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Aboneleri için sunulmuş olan ve Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar olarak bilinen uygulamalar sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamayı başaran Türk Telekom, başarılı giden artışını azaltmamak ve müşterilerini diğer GSM operatörlerine kaptırmak istemediği için çeşitli tarifeler ve kampanyalar sunmaya devam etmektedir. Üstelik Türk Telekom bedava internet veren uygulamaların çoğu aboneler tarafından tam olarak bilinmemektedir. Bu nedenle geçerliliği devam eden Türk Telekom bedava internet kampanyaları sizler için bilgilendirme amaçlı bir araya getirmeye çalıştık.

  • Bedava 2 GB İnternet Sosyal Medya Kampanyası
  • 5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası
  • Selfy Mor Hediye 1 GB Bedava İnternet Kampanyası
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2020

Türk Telekom bedava internet kampanyası 2020 yılı kampanyalarını incelediğimizde kadınlardan gençlere çok farklı kampanyalar düzenlendiğini görmekteyiz.

Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından kadın kullanıcılar için sunulan ‘’Sosyal Medya Kampanyası’’ ile  2 GB internet hediye ederken, en çok kullanılan bedava internet kampanyaları içerisinde de yer almaktadır. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom faturasız hattınıza 30 TL ve üstü TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Ayrıca POCELL, BİMcell, PTTcell, Teknosacell, Faturasız Bayi, Mobil Ofis, Katlayan Standart, Mobildata Jet Tarifeleri ve Kontrolü SEÇ tarifeleri aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

Türk Telekom bedava internet kampanyası katılım için 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapıldıktan sonra ‘’Sosyal PAKET’’ yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım için gönderilen SMS ücretsizdir ve 1 ay boyunca bu kampanyadan yalnızca 1 kez internet kazanma şansına sahip olmaktadır.

Mesaj gönderimi sonrasında Türk Telekom tarafından 2 GB hattınıza yüklenmekte olup, 2 GB internetin 1 GB’ını Whatsapp’ta, geri kalan 1 GB’ını ise Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından sunulmuş olan ‘’ArayanıBil Plus’’ servisi ile arayan kişinin kim olduğunu telefonunuz kapalı iken öğrenirken, aylık kullanım için 1 GB internette kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bedava İnternet Türk Telekom 2022

Türk Telekom bedava internet kampanyası olan ‘’ArayanıBil Plus Kampanyası’’na katılım iki şekilde gerçekleşmektedir. Aylık abone olabileceğiniz 6 aylık abone olarak da haftalık ya da aylık internet kullanımı kazanabilirsiniz.

‘’ArayanıBil Plus Kampanyası’’ aylık abone olmanız durumunda haftalık kullanım için 1 GB internet kazanırken, 6 aylık abonelik durumunda aylık kullanım için 1 GB internet kazanılmaktadır.

Kampanyaya aylık abone olmak için ‘’PLUS’’ yazarak 7065’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olurken; 6 aylık abone olmak için ‘’PLUS’’ yazarak 7066’ya kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

‘’Arayanı Bil Plus’’ kampanyasına aylık üyelik ücreti vergiler dahil 3,49 TL iken; 6 aylık abonelik için ödenecek ücret vergiler dahil 17,49 TL’dir.

Türk Telekom bedava internet kampanyası aboneliklerinizi süreniz dolmadan iptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz otomatik yenileceği için, kullanım sürenizin dolmasına yakın abonelik servisinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Zaten kampanya bitiş süresine yakın bir zaman diliminde Türk Telekom tarafından bilgilendirme mesajı alırsınız. Aboneliklerinizi iptal ettirmek için ‘’IPTAL’’ yazılarak 7070’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Aboneleri için Türk Telekom tarafından sunulmuş olan ve ‘’Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’’ üzerinde bulunan Türk Telekom bedava internet kampanyası ‘’Sil Süpür Kampanyası’’ ile 10 GB’a kadar internet kazanabileceğiniz gibi birbirinden farklı güzel hediyeler de  kazanabilirsiniz. Bedava internet dışında sınırsız konuşma paketi ve Muud Premium üyelik kazanabileceğiniz uygulamaya katılım da çok kolaydır.

Sil Süpür Kampanyası’na katılım ücretsiz olmakla birlikte ‘’Online İşlemler’’ üzerinden gerçekleştirilmektedir. Uygulamayı App Store ya da Google Play Store mağazaları üzerinden indirmeniz yeterli olmaktadır. Aslında bir oyun olarak sunulmuş ‘’Sil Süpür’’ sayesinde eğlenirken, bedava internet ve sürpriz hediyelerde kazanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyası olarak sunulan Sil Süpür hediyeleri her çarşamba ya da cuma günleri yenilenmekte olup, ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Hatlar için

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyası olarak Türk Telekom, internetinizin bitmesi durumunda hemen yanınızda olmak adına bir başka kampanya düzenlemiş olup, internetsiz kalmanıza engel olmaktadır. İnterneti biten sevdiklerinize internet hediye göndererek acil ihtiyaçlarını karşılayabilir ya da acil durumlarınızda sevdiklerinizden internet isteme talebinde bulunabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyası olarak sunulan ‘’Hediye İnternet Kampanyası’’ kapsamında ‘’HEDIYE’’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra internet göndermek istediğiniz numarayı ve gönderim miktarını da aralarında boşluk bırakarak yazdıktan sonra 9433’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Selfy Mor 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyası olarak sunulan bir diğer kampanya ise, Selfy Mor Paket Kampanyası olarak karşımıza çıkmaktadır. Faturasız hat kullanıcıları için sunulmuş olan kampanya ile selfy mor paketlerinden bedava internet kazanabilmek için ‘’MOR HEDIYE’’ yazarak 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Kampanya kapsamında her ay internet kazanmak için Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı olarak 30 TL ve üzerinde bir miktarda TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Bunun karşılığında gönderdiğiniz SMS sonucunda 1 GB Türk Telekom bedava internet paketini aylık kullanım için kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası Başvuru Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet kampanyası için başvuruda bulunmak için ya uygulama indirilmesi gerekmektedir ya da SMS ile katılım sağlanmaktadır. Ayrıca faturasız hat kullanıcılarının TL yüklemesi yapması da gerekmektedir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

6 Yorum

  1. Gerxekten guzel aydinlayici olmus ama. Bana simdi internet lazim hediye gonderiomussunuz size zahmet 🙂

  2. Bence harika bir operatör. Herkesin kullanmasıni tavsiye ederim.😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😊😊😊😊😊😊😊😊💜🖤💜🖤💜🖤💜💜🖤💜💜

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu