Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Spread the love

Türk Telekom bedava internet kampanyasına gerekli önemi verirken, hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına yönelik kampanyalar düzenlemektedir. Bu konuda da özellikle 2019 yılında bedava internet kampanyalarına ağırlık veren Türk Telekom ile ilgili kampanyalarını güncel olarak takip etmek istiyorsanız, sitemizi düzenli olarak takip edebilir ve yeni başlayan kampanyalardan da en kısa zaman içerisinde haberdar olabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kazanmak için uygulamalara dahil olmak, oyun oynamak ya da TL yüklemesi gibi farklı yollar bulunmaktadır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından cep kullanıcıları için hazırlanmış olan ‘’Sil Süpür’’ oyunu oynayarak, eğlenirken Türk Telekom bedava internet de kazanabilirsiniz. Türk Telekom ‘’Sil Süpür’’ oynamak için ‘’Türk Telekom’’ uygulamasını indirin ve daha sonra kullanıcı bilgilerinizle girişi yapınız.  Sayfa üzerinde bulunan ‘’Sil Süpür’’ oyununu indirerek, oynayın ve kazandığınız zaman bedava internetiniz hattınıza yüklensin.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Hatlar için

Türk Telekom bedava internet kazandıran ‘’Sil Süpür’’ oyunu her hafta Perşembe günü sabah 08:00’ da yenilerek, oyuncuların keyif almasını sağlamaktadır.

İlginizi çekebilir;

ArayanıBil Plus 1 GB Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’ a ait olan ‘’Arayanı Bil’’ servisi hem faturalı hat kullanıcılarına hem de faturasız hat kullanıcılarına Türk Telekom bedava internet kazandırmaktadır. ‘’Arayanı Bil’’un ücretli bir servis olmakla birlikte, servis ücreti düzenli olarak faturanıza yansıtılır ya da yüklediğiniz TL yüklemelerinden düşer.  Bu servise aylık üye olan kullanıcılar haftalık 1 GB bedava internet kazanırken, 6 aylık üye olan kullanıcılar aylık 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanır. Üye olmak ve internet kazanmak için ‘’PLUS’’ yazıldıktan sonra aylık abonelik için 7065’e, 6 aylık abonelik için ‘’PLUS’’ yazılarak 7066’ya mesaj gönderilir.

Turk Telekom Bedava Internet Kampanyasi
Turk Telekom Bedava Internet Kampanyasi

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Faturanı E-Fatura Yap Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Siz de Türk Telekom faturalı hat sahibi olarak, faturalarınızın e- fatura olarak gönderilmesini isterseniz, hem kağıt israfını engelleyerek çevreye katkı sağlayabilir hem de Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’1 GB’’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra ‘’e-mail’’ yazarak 3008’e gönderiniz. Kampanya her kullanıcı sadece 1 kez katılabilir.

4.5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Eğer hala 4.5G uyumlu bir hatta sahip değilseniz, sim kartınızı ücretsiz olarak ‘’Türk Telekom’’ merkezlerinden değiştirerek; aylık 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom’dan 1 GB internet hediye kazanmak adına, 4.5G ile uyumlu hattınızı aldıktan sonra telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’4.5G SIM’’ yazarak 5555’e SMS olarak gönderiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Hediye Sosyal Medya Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Hediye Sosyal Medya Kampanyası kapsamında Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Kadın müşterilerine yönelik kampanyaya katılmak için 30 günde bir tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapıldığı zaman WhatsApp’ta kullanmak için 1 GB, Facebook ve Twitter’da kullanmak için 1 GB toplamda 2 GB internet hediye edilmektedir. Kampanyaya katılmak için TL yüklemelerinizden sonra ‘’SOSYAL PAKET’’ şeklinde yazarak 5555 ‘e SMS gönderebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet

Yeni Hat Alana Bol Bol Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom yeni gelen müşterilerine yönelik ‘’Hoş Geldin ‘’kampanyası düzenleyerek,  bol bol internet hediye ediyor. İlk ay için 750 DK 750 SMS 8 GB hediye olarak verilirken, 6 ay boyunca tek sefer için 30 TL ve üzeri yüklemelere de 2 GB Türk Telekom bedava internet veriyor. Kampanyadan yararlanmak için öncelikle Türk Telekom’a gelerek yeni bir hat alındıktan sonra ‘’BOLBOL’’ yazarak 5555’e mesaj olarak göndermeniz yeterli olmaktadır.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu