Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kodları

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet Kodları

Türk Telekom altyapısı güçlü bir GSM operatörüdür ve tüm abonelerine belirli dönemler için çeşitli kampanyalar hazırlamaktadır. Bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarını ödüllendirerek internet aşım sorunlarına en iyi çözümleri buluyor.

Türk Telekom bedava internet kodları bulunan kullanıcılar, kodları kullanarak, aylık kullanabilecekleri internetleri kazanabiliyor. Bedava internet kampanyaları için akıllı cep telefonlarına uygulama indiriyor ya da SMS ile servis aktivasyonu yapıyorlar. Türk Telekom uygulama paketleri satın alındığında kullanıcılarına bedava internet için kod numarası veriyor.Kullanıcılar, uygulama kısa mesaj servisine kod numaralarını yazarak SMS gönderdiklerinde, farklı oranlarda bedava internet kazanabiliyorlar. Faturalı hat ve faturasız hat kullanıcıları, bedava internet kampanyalarının neler olduğunu, Türk Telekom kampanyalar bölümündeki bilgileri inceleyerek öğrenebiliyorlar.

Türk Telekom firması, kullanıcılarına bedava internet verebilmek ve diğer operatör firmaları ile yarışabilmek için her yıl kampanya içeriklerini ve sürelerini yenilemektedir. Yeni hat alan ya da hattını taşıyanlar, tüm bedava internet kampanyalarından hemen faydalanabiliyor. Bedava internet kodları kullanılarak Türk Telekom kısa mesaj servislerine SMS mesajı gönderilerek bedava internetler alınabiliyor.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Kodları 2020

Türk Telekom 2020 yılında da daha fazla bedava internet verebilmek için kampanya çeşitlerini artırmıştır. Türk Telekom bedava internet kodları kullanılarak, 10 GB’a kadar bedava internet kazanılabiliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bedava İnternet Türk Telekom 2022

Bedava internet kazandıran Türk Telekom paketlerinden bazıları şunlardır;

 • Arayanı Bil Plus 1 GB bedava internet
 • TivibuGo Aile Paketi 1 GB internet
 • TivibuGo Sinema paketi 3 GB bedava internet
 • TivibuGo Süper paketi 5 GB bedava internet
 • Selfy Mor hediye 1 GB bedava internet

Türk Telekom, 2019 yılında başlattığı birçok uygulamayı 2020 yılında da devam ettiriyor her an yeni paket seçenekleri ekleyebilmektedir. 2020 yılında yılbaşına özel kullanıcılarına 3 GB bedava internet vererek ödüllendirmeye başlamıştır. Her kullanıcı, kullanmış olduğu pakete göre uygun bedava internet servis ve uygulamasını seçerek telefonuna yükleme yapıyor. Bedava internet kampanyalarına 2020 yılında otomatik olarak katılabilir ve SMS gönderimleri yaparak bedava internetleri alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kodları

Türk Telekom Bedava İnternet Kodları Nedir?

Türk Telekom bedava internet kodları TivibuGo paketleri ve Selfy Tambu bedava internet uygulaması için verilmektedir. Bu uygulama paketlerini aldıktan sonra bir yıl boyunca her ay bedava internet kazanma şansını kullanabilirsiniz.

Türk Telekom interneti yoğun kullanan genç abonelerini ödüllendirmek için Selfy Tambu uygulaması üzerinden bir ay boyunca kullanabilecekleri bedava internet veriyor. 25 yaşından küçük olan kullanıcılar, Selfy paketini kullandıklarında, telefonlarının mesaj bölümünden 4545 numarasına SMS göndererek bedava internet kazanabiliyorlar.

Bedava internet için TAMBU boşluk Hediye Kodu yazılır ve 4545’e gönderilir. Bu işlem her ay denenebilir ve kullanıcıya aylık kullanım için 1 GB bedava internet verilir. TivibuGo paketlerinden birisin satın alanlar aldıkları paketlere göre 1 GB ile 5 GB arasında bedava internet kazanabiliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2022

Aldıkları paketler ile birlikte kendilerine bedava internet kodu verilir. Kullanıcılar bu 12 haneli kodu kullanarak, TIVIBUGO 12 haneli kod yazılır ve 5555’e gönderilir. Tivibu aile paketi için 1 GB, sinema paketi için 3 GB, süper paket için 5 GB bedava internet kazanarak, bir ay boyunca kullanabilir.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Kodları 2020

2020 yılında Türk Telekom kullanıcıları, çeşitli hediye paketlerini kullanarak, ücretsiz internet, dakika ya da SMS kazanabilmiştir. Türk Telekom bedava internet kodları 2020 yılında kullanıcılara GB’lar kazandırarak hatlarına tanımlı olan internetin daha fazlasını kullanabilmişlerdir.

Türk Telekom kullanıcılar arasında ayrım yapmadan, her abonelik paketine uygun farklı bedava internet kampanyaları sunmuştur. Kullanıcıların hatları faturalı ya da faturasız da olsa uygulamaları indirerek tüm seçenekleri kullanabiliyorlar.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2020 seçenekleri arasında yer alan seçeneklerden bazıları şunlardır;

 • Selfy’den bol internetli geceler internet kampanyası
 • Yasal e-fatura geçiş kampanyası ile 1 GB bedava internet
 • Arayanı bil Plus kampanyası
 • Prime cepte hediye internet
 • Tivibugo paketleri bedava internetleri
 • Paketime göre bedava internet kampanyası

Türk Telekom, hatlarını kullananalar, hatları ile ilgili paket seçeneklerini ve bedava internet kampanya dönemlerini, Türk Telekom kampanyalar bölümünden öğrenebiliyor. Hangi kampanya için hangi kısa mesaj servisine hangi mesajın gönderileceği, kullanıcı kodlarının kullanımı gibi tüm bilgiler öğrenildikten sonra bedava internet kazanılmaya çalışılıyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2020

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Kodları

Faturasız Türk Telekom Bedava İnternet Kodları

Faturasız Türk Telekom Bedava İnternet Kodları TL yüklemesi yaparak hatlarını kullanmaya çalışanlara bedava internet kazanma şansı veriyor. Faturasız hat sahipleri de uygulamaları indirerek internet kampanyası seçeneklerini kullanabiliyorlar.

Faturasız hat kullanıcıları, online işlemler uygulamasını telefonlarına yüklediklerinde ve mobil bölümüne şifreli olarak giriş yaptıklarında sil süpür bedava internetlerini alabiliyor. Sil süpür ile kullanıcılarına haftalık hediyeler vermekte ve kazanılan internetler bir hafta boyuncu kullanılabilmektedir.

Tivibugo televizyon paketlerini satın alanlar, satın alınan paket içerisinde kendilerine verilen kod ile bedava internet kazanmaya çalışabiliyorlar. Tivibugo sayesinde 1 ile 5 GB arasında bedava internet kazanılarak, bir ay boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Türk Telekom bu seçenekleri ile kullanıcılarının ekstradan TL yüklemelerine gerek kalmadan bedava internet kazanmalarını sağlıyor.

Faturasız hat kullanıcıları, Selfy paketindeki Tambu bedava internet kodunu kullanarak, bedava internet kazanabiliyorlar. Ayrıca kullandıkları sim kartı 4.5G uyumlu yaptıklarında 2 KAT yazarak 5555’e SMS gönderdiklerinde internet limiti iki katına çıkartılabiliyor.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Content Protection by DMCA.com

13 Yorum

 1. Türk telekom bedava internet kampanyası çok işime yaradı. Size teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

 2. Türk telekom bedava internet kampanyası işimr çok yaradı çok faydalı oldu çok teşekkür ederim iyiki varsınız

 3. Türk telekom bedava internet kampanyası çok işime yaradı. Size teşekkür ederim. İyi ki varsınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu