Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2022

Spread the love

Türk Telekom bedava internet paketi 2022 yılı kampanyaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Türk Telekom uzun yıllardır başarılı bir şekilde çalışmalarına devam ederken, Türk Telekom bedava internet paketlerinden faydalanmak için öncelikle Türk Telekom operatörü abonesi olmanız gerekmektedir.

Kaliteli hizmet sunan Türk Telekom operatörünün bir üyesi olup, siz de Türk Telekom dev kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız; Türk Telekom cep merkezlerine giderek Türk Telekom’a geçiş için yeni bir hat alabilirsiniz.

İçindekiler

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un düzenlediği 10 GB bedava internet kampanyasından internet paketi kazanmak için telefonunuz üzerinden 5555’e “GIGA” yazarak SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Hattınıza Türk Telekom tarafından internetiniz tanımlanacak ve haftanın 2 günü bedava internet kullanabileceksiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı olarak Selfy’li olduktan sonra mor kampanyalarından birine dahil olmanız durumunda Türk Telekom bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Öncelikle hattınıza 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra 4545’e “MOR HEDİYE” yazarak göndermeniz üzerine bedava internet paketinizi hattınıza yüklenir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kredi kartı ile Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden 15 TL ve üzeri TL yüklemeniz sonucunda 1 GB haftalık kullanmak için internet kazanabilirsiniz. Bu 1 GB bedava internet kampanyasından tüm bireysel hat kullanan aboneler faydalanabilir.

Turk Telekom Bedava Internet Paketi
Turk Telekom Bedava Internet Paketi

Türk Telekom Numaranı Taşı 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom dışındaki operatörlerden numarasını taşıyan kullanıcılara, ilk kullanım kapsamında tek seferlik 500 MB bedava internet hatlarına tanımlanacaktır.

Türk Telekom 100 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından 100 GB bedava internet veriliyor. İnanması güç de olsa Türk Telekom tarafından böyle bir kampanya düzenleniyor ve Türk Telekom ev interneti alan tüm kullanıcılar faydalanabiliyor.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ailesine yeni katılacak aboneler için düzenlenmiş bu kampanya ile 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bununla da sınırlı kalmayan Türk Telekom ücretsiz olarak hatta 40 TL yükleme yapıyor. Bu TL yüklemesini de mesajlaşma ve konuşma için kullanabilirsiniz. Bu bedava internet kampanyasına katılmak için ‘’BALLI 4 GB’’ yazdıktan sonra SMS olarak 2070’e göndermeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom İnternet Hediye

Türk Telekom Faturasız 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı olarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için Türk Telekom uygulamasını telefonunuza yükleyerek, 1 GB internet kazanabilirsiniz. Yükleme sonrasında kullanıcı bilgileriniz ve şifrenizle giriş yaparak banka ya da kredi kartınız ile TL yüklemeniz durumunda 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ama yükleme sonrasında 5555’e ‘’1 GB KAZAN’’ yazarak göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

4.5G ile uyumlu bir sim karta sahipseniz, bunu 4.5G ile uyumlu bir sim kartla değiştirerek 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet paketini 1 ay içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca bedava internet kazanmak için yeni sim kartınızı taktıktan sonra 5555’e “4.5G SIM” yazarak SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, kendi ailesine önceden katılmış abonelerini de unutmayarak her sene için 3 GB bedava internet hediye etmektedir. Siz de bu kampanyadan yararlanmak için 5555’e ‘’YILLAR’’ yazarak, abonelik sürenize göre bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Sosyal Paket Bedava internet Kampanyası

30 TL ve üzeri TL yüklemeniz durumunda bir aylık kullanacağınız Türk Telekom 2 GB bedava internet kampanyasından ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.  2 GB hediye internetin 1 GB’lık kısmını WhatsApp için kullanırken, 1 GB’lık kısmını Facebook ve Twitter için kullanarak internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2020

Adı üzerinde sosyal paket 2 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için 5555’e “SOSYAL PAKET” yazarak SMS atmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılmak için “HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca bu mesajı göndermeden hemen önce 50 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması üzerine mesaj gönderildikten sonra aylık kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu