Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom Bedava İnternet Sitesi 2022

Spread the love

En çok okunan Türk Telekom bedava internet sitesi olarak sizlere kampanyalar hakkında bilgi verirken, kampanyalara katılım şartları hakkında detaylar vererek internetsiz kalmanıza çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Sizde sitemizi takip ederek sitemiz üzerinden yayınlanan kampanyalara katılım sağlayarak rahatlıkla internet kullanabilir ve kabarık fatura ödemelerine son verebilirsiniz.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet Sitesi 

Türk Telekom bedava internet paketleri kazanmak için 2020 yılında da devam edecek olan kampanyalara katılabilir ve hediye internet paketleri sayesinde internet sorununuzu çözebilirsiniz.

Elindeki abonelerin memnuniyeti sağlamak ve yeni aboneler kazanmak için sürekli kampanyalarını yenileyen Türk Telekom, bol bol Türk Telekom bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Siz de düzenlenen kampanyalara katılarak internet kazanabilir ve sevdiklerinizle rahatlıkla iletişim kurarken sosyal medya hesaplarınızda da paylaşımlara devam edebilirsiniz.

Siz de Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olarak Türk Telekom bedava internet paketleri içeriğinden haberdar olmak adına sitemizi takip edebilir ve kampanyalara katılım sağlayarak bedava internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom’dan KatKat Prime Tarifeleri

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy bedava internet paketi kazanmak adına Mor Paketler içerisinden herhangi birine geçiş yapabilirsiniz. Bunun için hattınıza 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. Yükleme sonrasında ‘’MOR HEDIYE’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz sonucunda 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Paketi

Kredi kartınızı kullanarak ‘’Online İşlemler’’ üzerinden hattınıza 30 TL ve üzeri yüklemelerinize karşı Türk Telekom bedava internet paketi hediye etmektedir. TL yüklemeniz sonucunda aylık kullanım için sunulan 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Bedava Kampanyaları

Türk Telekom tarafından abonelerinin memnuniyetini sağlamak adına Türk Telekom bedava internet kampanyaları düzenlenmekte olup, kampanyalar hakkında yazımızda gerekli bilgi verilmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile bedava internet kazanmak için telefonunuza ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirmeniz yeterli olmaktadır. Hatta kampanya sayesinde bedava internet paketleri kazanabileceğiniz gibi konuşma dakikaları ve SMS paketleri de kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom SİM kartınız hala 3G uyumlu ise, 4.5G uyumlu SİM kartınızı Türk Telekom Cep Şubeleri’nden ücretsiz alarak 30 GB Türk bedava internet kampanyası için katılım sağlayabilirsiniz. Bunun için SİM kartınızı değiştirdikten sonra ‘’4.5G 30GB’’ yazarak SMS olarak 5555’e göndererek bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Yıllık Üyeliğe Bedava İnternet

Türk Telekom kendisinden vazgeçmeyen abonelerini unutmazken, Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile abonelerine teşekkür etmektedir. Abone olduğunuz yıl dikkate alınarak 10 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise, ‘’YILLAR’’ yazıp 5555’e SMS göndermenizdir.

Türk Telekom Hoş Geldin 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ailesine katılarak ‘’Hoş Geldin Kampanyası’’ ile bedava internet kazanabilir ve dilediğinizce internet kullanabilirsiniz. Yeni hat alıp ya da ya da numaranızı Türk Telekom’a taşıdıktan sonra ‘’BALLI 4GB’’ yazıp 2070’e SMS göndermeniz sonucunda 4 GB Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza yükleneceği gibi 40 TL’lik bakiye yüklemesi de hattınıza yapılacaktır.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu