Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türkiye’nin en geniş kullanıcı ağına sahip olarak hizmetlerine devam eden Türk Telekom, kullanıcılarına da birçok fırsat sunmayı sürdürüyor. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 yılında da kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Gelin bu uygulamaları hep birlikte inceleyelim…

Türk Telekom Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom bedava internet, Türk Telekom’un abonelerine sunduğu uygulamalardır. Bu uygulamalara belirli katılım şartlarını yerine getiren her kullanıcı ücretsiz olarak katılabilir ve bedava internet kazanma şansı yakalayabilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet kampanyalarına mobil uygulamaları indirerek ya da SMS göndererek katılabilirsiniz. Göndereceğiniz kısa mesajlar için sizden herhangi bir ücret alınmaz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet kampanyaları, Türk Telekom abonelerinin en çok ilgi gösterdiği kampanyalar olarak dikkat çekiyor. Kullanıcılar, bu kampanyalara katılarak hediye GB’lar kazanmaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom abonesiyseniz, Türk Telekom’un mobil uygulamasında bulunan ‘Sil Süpür’ ile bedava internet hediyelerine sahip olabilirsiniz. Türk Telekom’un yeni Sil Süpür kampanyası sayesinde 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını mobil cihazınızda bulundurmanız, bu kampanyadan faydalanmanıza yeterli oluyor. Çarşamba veya Cuma günleri yenilenecek olan Sil Süpür oyununda, ekranı süpürerek bedava internet hediyesi kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un yeni sosyal medya kampanyası ile Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya ağlarında kullanabileceğiniz bedava internet kazanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey ise 5555’e ‘SOSYALPAKET’ yazıp yollamak.

Arayanı Bil Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un ücretli uygulaması olan ”Arayanı Bil” uygulamasına katılmanız halinde 1 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz. Aylık 2,99 TL olan bu özelliğe, isterseniz 6 aylık 14,99 TL’ye de kaydolabilirsiniz. 7065’e ‘PLUS’ yazıp yollamanız, kaydınızı oluşturmanız için yeterli oluyor.

Mor Hediye Bedava İnternet Kampanyası

Mor hediye kampanyası, Türk Telekom tarafından yalnızca Selfylilere özel sunulan bir kampanyadır. Siz de faturasız Selfy üyesiyseniz 4545’e ‘MORHEDIYE’ yazıp yollayarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Çanakkale ve Balıkesir’e Özel Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un Çanakkale veya Balıkesir şehirlerinde yer alan mağazalarından yapacağınız numara taşıma veya yeni hat alma işlemleriniz sonrasında 10 GB bedava internet kazanıyorsunuz. Kampanya yalnızca, Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ve Selfy Efsane 20 tarifelerine geçmeniz halinde geçerli oluyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar, 2020 yılında da sizlere birçok farklı seçenekle sunulmuş durumda. Bu uygulamalardan bazılarını sizler için şu şekilde derledik:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Tivibu Go Bedava İnternet Uygulaması

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV izleme fırsatı bulabileceğiniz Tivibu Go uygulamasını satın aldığınızda, 5 GB bedava internet kazanma şansı yakalıyorsunuz. Tivibu Go aboneliğinizi başlatmanız için ‘TIVIBUGO’ yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli oluyor.

Online İşlemler Uygulaması

Türk Telekom’un abonelerine ücretsiz olarak sunduğu Online İşlemler uygulaması sayesinde, her hafta bedava internet kazanma şansı yakalıyorsunuz. Mobil cihazınıza bu uygulamayı indirdikten sonra içerisinde yer alan ‘Sil Süpür’ kısmından bedava internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ekrana çıkan bulutu süpürmek. Aboneliğinize göre her Çarşamba veya Cuma günü Sil Süpür güncellenir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Tambu Uygulaması

Tambu uygulaması, 25 yaş altında olan Selfy üyelerinin katılabileceği bir uygulamadır. Eğer siz de 25 yaşın altında bir Selfy üyesiyseniz, 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Siz de Türk Telekom abonesiyseniz, hemen bu uygulamalara katılım göstererek bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ücretli mi?

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. İndireceğiniz mobil uygulamalar ve göndereceğiniz kısa mesajlar için sizden bir ücret alınması söz konusu değildir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar, 2020 senesinin sonu kadar geçerli olsa da abonelerin isteğine bağlı olarak uzatılabilir. Bu uygulamalarda yaşanılacak değişimleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Ekim 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar için gerekli mobil uygulamaları cihazınızın mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ücretsiz bir şekilde SMS göndererek de bu uygulamalara katılım gösterebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet hilesi gibi bir durumun varlığından bahsedemeyiz. Ancak, şansınızı arttırmaya yönelik birtakım taktikler olduğunu söyleyebiliriz. Türk Telekom mobil uygulamalarınızda yer alan ‘Sil Süpür’ kısmından bedava internet kazanılabileceğini biliyoruz. Fakat, bu kampanyadan konuşma veya SMS paketlerinin çıkma ihtimali de bulunuyor. Sil süpür kısmındaki kazıma yerinin sabahları erken erken saatlerde talebin az olduğu anlarda kazınmasının, internet kazanma şansını arttırdığı söyleniyor.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy bedava internet kazandırmaya devam ediyor. Faturasız abonelere yönelik sunulan Selfy mor paketleri ile bedava internet kazanmak için 4545’e ‘MOR HEDIYE’ yazılıp gönderilmesi gerekiyor. Her ay yükleyeceğiniz 30 TL sayesinde, siz de 1 GB bedava internete sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

10 Yorum

 1. Turktelekom sahane bir operator.
  Bicok internet hediyesi var
  2020 nin sonu jadar bi cok jampanya gwcerli.
  Güzel uygulama lari var

 2. Guzel bi uygulama
  Turk telekomdan çok memnunum
  Hediye internet kampanyaları cok yararlı oluyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu