Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2022 1-5-10-30 GB

Spread the love

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar nelerdir sorusuyla son zamanlarda daha fazla karşılaşmaya başladık. Çünkü birçok kişi yüksek ücretler ödeyerek internet paketi satın almak yerine bedava internet veren uygulamaları kullanmayı tercih ediyor. Biz de bu nedenle içeriğimizin devamında Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamalar hakkında bilgiler verdik.

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Türk Telekom hattı olanlar Vodafone ve Turkcell hattı olan kişilere oranla biraz daha şanssız. Çünkü bu hatlarda bahsettiğimiz hatlardaki kadar fazla internet hediye etmiyorlar. Ancak yine de hiç yoktan iyidir değil mi 😊 Hadi gelin birlikte Türk Telekom telefonlarda bedava internet nasıl yapılıyor birlikte göz atalım.

Türk Telekom’da bedava internet iki farklı yol ile yapılıyor. Bunlar sırasıyla sil süpür ve Kazandırio uygulamaları. Sil süpür Türk Telekom’a ait bir kampanya iken Kazandırio farklı bir şirkete ait ancak aralarında anlaşma mevcut. Tabii bunlar uygulama aracılığı ile bedava internet verilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra Türk Telekom’un diğer kampanyalarından da bedava internet kazanabilmek mümkün.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sil süpür ile bedava internet aslında Turkcell hatlardaki salla kazan ile aynı mantığa sahiptir diyebiliriz. Tek farkı işleyişleri 😊

Sil süpür ile internet kazanmak için öncelikle Türk Telekom mobil uygulamasına giriş yapın. Burada ekranda kampanyalar/hediyeler bölümünü göreceksiniz. Buraya girdikten sonra sil süpür kampanyasını göreceksiniz. Ona tıklayın ve sil süpür yapın. Daha sonra sistem size otomatik olarak hediye tanımlayacaktır.

İyi haber şu ki sil süpür ile internet ihtiyacınızı büyük oranda karşılayabilirsiniz. Ancak bir de kötü haberimiz var. Ne yazık ki bütün tarifelerde sil süpür kampanyası desteklenmiyor. Sil süpür kampanyası daha çok paketinde interneti az olan tarifeler için uygun. Eğer tarifenizin sil süpür kampanyasını destekleyip desteklemediğini merak ediyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanırım?

Türk Telekom’da bedava internet kazanabilmenin birçok yolu bulunuyor. Bunları genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ev internetinin çekmediği durumlarda müşteri hizmetlerini arayarak bedava internet talep etmek
  • Sil süpür aracılığı ile bedava internet kazanmak
  • Hattı faturasızdan faturalıya taşımak
  • Kazandırio uygulamasını kullanmak
  • Türk Telekom’un yaptığı yeni kampanyaları takip etmek
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Hediye GB Nasıl Alınır?

Türk Telekom hediye internetleri direkt olarak mobil uygulamalar aracılığı ile alabilirsiniz. Eğer bedava internet kampanyasına uygulama aracılığı ile katılmadıysanız bunun yerine SMS bölümünü tercih edebilirsiniz. İlgili kampanyaya ait SMS tuşlamasını yaparak Türk Telekom’a mesaj atabilir ve bedava internetin anında sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom’da bedava internet alırken müşteri hizmetleri ile de iletişime geçebilirsiniz. Örneğin Türk Telekom altyapısındaki ev internetinizde arıza varsa ve bağlanamadığınız için mobil internete ihtiyaç duyuyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak bedava internet talep edebilirsiniz.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Kazandıran Yöntem

Türk Telekom SELFY kampanyasına dahil olan kişiler 1 ay boyunca yurt içinde geçerli 5 GB internetin sahibi olabiliyor. Bunu yapmak için mevcut hattınız ile SELFY HEDİYE 10 yazıp 5555’e kısa mesaj atabilirsiniz.

Bu kampanya zaman içerisinde sona erebilir. Bu nedenle direkt olarak SMS atmak yerine öncelikle web sitesinden kampanyanın devam edip etmediğini öğrenin ve daha sonra SMS atın. Bununla birlikte öncesinde müşteri hizmetlerini arayarak da 5 GB hediyesinin devam edip etmediğini öğrenebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom Hediye Nasıl Kazanılır? Kazandıran Uygulama

Türk Telekom hediyeleri için sizlere sil süpür uygulamasını öneriyoruz. Eğer tarifeniz sil süpür kampanyasını destekliyorsa ayda 4 kere sil süpür yaparak bedava internet ve diğer hediyeleri kazanabilirsiniz. Ayrıca bazı hatlarda tarifenin verdiği ekstra sil süpür haklarının da olduğunu söylemek isteriz.

Türk Telekom 5 GB Hediye Nasıl Alınır? Kazandıran Yöntem

Türk Telekom 5 GB hediyesi ile ilgili detayları konuşmak için Türk Telekom web sitesini ziyaret edebilir ya da direkt olarak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu sayede daha doğru ve güvenilir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Var Mı? Her Paket!

Türk Telekom’da hediye internet var. Bu hediye internet için sil süpür ve Kazandırio uygulamalarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda firmanın başlattığı bedava internet kampanyalarını da kullanarak bedava Türk Telekom internetinin sahibi olabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu