Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet VPN

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Bedava İnternet VPN

Türk Telekom kullanıcıları için hazırladığı çok uygun fiyatlara sahip olan tarife ve paketleri ile dikkat çekerken, düzenlediği Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile de abonelerine her geçen destek olmaktadır. Kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için Türk Telekom sitesini ziyaret edebilir ve bedava internet yapma konusunda bilgi sahibi olarak internet için daha fazla ücret ödeme gibi olumsuzluklar yaşamaya da son verebilirsiniz.

Türk Telekom’un yapmış olduğu bedava internet kampanyalarına katılmak için bazı kampanyalar da herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmazken, bazı kampanyalara katılmak için de ayrıca SMS gönderimi yapmak gerekir. Türk Telekom bedava internet için belli adımları takip edebilirsiniz. Türk Telekom bu anlamda çok fazla seçenek sunmaktadır.

Özellikle günlük, haftalık ve aylık olarak paketleri tarifenize tanımlayarak internet aşımı da yapmanızı engeller. Çok fazla internet paketleri bulunduğu için bazı durumlar da kullanıcılara fazla gelebiliyor. Özellikle paketi düşük olanlar da sürekli olarak internet paketi almak durumunda kalıyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Türk Telekom çok sık internet kampanyaları yaparak kullanıcılara tanımlar.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet VPN 2020

Türk Telekom bedava internet VPN olarak almak için güvenilir bir program bularak onun sayesinde ayarlamaya başlamanız gerekmektedir. Bu alanda hizmet veren Shadowsocks programı VPN programını seçerek bedava internet hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Programdan yararlanmak için Shadowsocks programını cep telefonunuza indirip cihaza kurulum işlemlerini yapmanız gerekiyor.

Program açılırken;

  • Remote Port,
  • Local Port,
  • Profile,
  • Server,
  • Password gibi bilgiler istenecektir.

Password ve vpnpool gibi alanlar doldurulduktan sonra başka bir ayarla oynamadan pasif 2 şeklinde olan programı aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bu sırada VPN programı sizden izin isteyecektir. Bunu da onaylamanız gerekir. Onaylama işlemini yaptıktan sonra program kurulumu gerçekleşmiş olacaktır. Oldukça basit ve hızlı bir şekilde işlem gerçekleşir.

Türk Telekom Bedava İnternet VPN

Türk Telekom Bedava İnternet VPN Nedir?

Türk Telekom tarafından yapılan kampanyalar ve aboneleri için sunulan paketlerine ilave olarak eklenen internet kazanmalarına yardımcı olmak için düzenlenen kampanyalar sonrasında Türk Telekom bedava internet kazanma şansı tüm aboneler için geçerlidir.

İnternet kullanımı için bazen bir oyun oynamanız yeterli olurken, bazen bir uygulamayı kullanmak da yeterli olabiliyor. Abonelere verilen internet paketleri yetmeyince birçok insan VPN ile internet sahibi olmaya başladı. Türk Telekom bedava internet VPN ayarlarını birçok kullanıcı kullanmaktadır. VPN ayarlarını bilerek bu işlemi yapmanız da fayda var.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet VPN 2020

Türk Telekom faturalı ve faturasız olarak kullanıcılarına olarak Türk Telekom bedava internet paketi sunarak 2020 kampanyalarına katılıp da bedava internet hakkı kazanabilirsiniz. Kampanyalara katılım için SMS gönderimi yapılması gerekse de katılım için Türk Telekom tarafından gelen SMS ücretsiz olmakla birlikte bazen yapılan kampanyalarda bedava internet otomatik olarak da yüklenmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom’un kullanıcılarına yönelik düzenlediği Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyası sayesinde kaç yıllık Türk Telekom abonesi iseniz, o kadar bedava internet hediyesi ile 3 fatura dönemi ile kazanmaya devam edebilirsiniz. Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyasına katılmak için Türk Telekom kendi uygulamasını kullanabileceğiniz gibi yıllar yazdıktan sonra 5555’e mesaj göndermeniz de yeterli olacaktır.

Her iki durumunda da başvurular ücretsiz ve bir ücret alınmadan yapılıyor ve böylelikle mesaj gönderimi sonucunda bedava internet otomatik olarak da hattınıza yüklenir. Ayrıca bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları da yararlanabilir.

Türk Telekom Bedava İnternet VPN Ayarları

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından 4.5G kampanyası sayesinde Türk Telekom abonesi olmuş kullanıcılar faydalanarak, 30 GB bedava internet kazanabilirler. Eğer kartınız hala 3G uyumlu ise, sim kartınızı değiştirerek 4.5G’ye uyumlu hale getirip bedava internet hakkı kazanma şansı da yakalayabilirsiniz.

Kampanyaya katılım hakkı sadece bir kez olmakla birlikte 4.5G 2 kat hediye internet kampanyasından daha önce yararlanmış olan aboneler katılamaz. Türk Telekom bedava internet kampanyalarından olan Sil Süpür Kampanyası ile de çeşitli oyun oynayarak bedava internet hakkı kazanmanız mümkün. Kampanyaya katılım için kayıt yapılması gerekmekle birlikte Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girişi yaparak da oyun oynamak yeterli olmaktadır. VPN ayarlar birçok kullanıcının kullandığı ücretsiz uygulamalardır. Ayarları bilmeniz halinde rahatlıkla işlem yapmak mümkün olacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom EBA Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet VPN ile her telefona uyumlu olan programı indirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle çok daha rahat bir şekilde internet kullanımı yapmış olursunuz. Bu nedenle Türk Telekom’u tercih etmek oldukça uygun fiyatlara gelmiş olacaktır.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Bedava İnternet VPN

Türk Telekom Bedava İnternet VPN Hilesi

Türk Telekom ücretsiz internet için kullanıcılara çok fazla kampanyalar sunmaktadır. Ancak bazı kullanıcılar hile yaparak daha fazla internet almaya çalışıyorlar. Ancak internet ve dakika için herhangi bir hile bulunmamaktadır. Birçok kullanıcı hile yaparak internet ekleneceğini düşünse de bunu yapmak mümkün değil. Türk Telekom’un size sunmuş olduğu internet kampanyaları dışında telefona internet tanımlatmak da mümkün olmayacaktır.

Türk Telekom bedava internet VPN ayarlarını bilen her kullanıcı bedava internet yüklenmesini beklemeden internet işlemlerini kendisi de halletmektedir. İnternet üzerinden araştırma yaparak VPN ile ilgili çok daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Hile yapma gibi işlemlerle uğraşmadan daha fazla internet almak da mümkün. Bu nedenle size sunulan fırsatlar daha mantıklı olacaktır.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Content Protection by DMCA.com

3 Yorum

  1. TEŞEKKÜR EDERİM EKSİK OLMAYIN TÜRK TELEKOM IYIKI VARSIN SAĞOL TÜRKTELEKOM SUPER 1 UYGULAMA BAŞARILAR TÜRK TELEKOM

  2. Gerçekten güzel fikirler var.Bunları herkesle paylaşmaları da iyi.Türk Telekom bu iyiydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu